Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gdzie sprzedać książki ?

12 maj 2012 - 14:14:19

Hej mam pytanie,może któraś z Was wie,gdzie można by było sprzedać książki? mam ich trochę,niektóre są nowe nie używane,jednak portale ogólne nie dają takich szans na ich sprzedaż,jak portal z jedną tematyką.

możecie polecić jakieś portale internetowe,gdzie można by sprzedać książki ?:)

Gdzie sprzedać książki ?

13 maj 2012 - 00:01:52

portali internetowych nie znam, ale spróbuj w antykwariacie. i całkiem nieźle można na tym wyjść , ja dostałam 25 zł za 4 stare książki.

Gdzie sprzedać książki ?

13 maj 2012 - 00:04:33

Na Allegro. Ja tam sprzedałam masę książek.

Gdzie sprzedać książki ?

13 maj 2012 - 00:07:24

antykwariat.

Gdzie sprzedać książki ?

13 maj 2012 - 00:22:20

Tez mam sporo nowych jak i podreczniki z zeszlych lat (gimnazjum, liceum, studia itp)

Czy ktos wie gdzie w Krakowie jest jakis antykwariat lub skup ksiazek?:)

Gdzie sprzedać książki ?

20 sie 2013 - 14:42:32

ja moge polecic www.skupszop.pl sprzedawalam z krakowa i ksiazki odebrali ode mnie z domu nie wiem jak jest z innych miast

Gdzie sprzedać książki ?

20 sie 2013 - 14:44:20

Ja sprzedaje na bukeo.pl :)

Gdzie sprzedać książki ?

20 sie 2013 - 14:47:10

Skup książek to gra niewarta świeczki.
Przynajmniej tak jest w Poznaniu,za podręcznik w stanie idealnym 5 złotych :/
Lepiej sobie wystawić na portalu typu tablica,bądź gumtree i się chetni znajdą. Zarobicie na tym o wiele więcej niż 5 złotych za książkę.
pozdrawiam ;)

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 5/5

Gdzie sprzedać książki ?

12 kwi 2019 - 14:02:21

No w skupie książek może nie dostaniecie dużo kasy za książki, nawet w dobrym stanie, ale dostaniecie je od razu. Korzystając z Gumtree czy innych takich portali na kasę musisz poczekać, a i tak nie zawsze są chętni. Nie wspominając o tym, że dodając ogłoszeni na portal musisz zrobić zdjęcie książki, do każdej książki trzeba dać opis itp. - sporo pracy a cena będzie wyższa tylko o parę złotych.
Ze swojej strony mogę Ci polecić skup książek online prowadzony przez antykwariat. Po książki przyjeżdża pracownik skupu, na miejscu robi wyceną, płaci gotówka od razu i zabiera zbiór. Szybko, łatwo i bez problemów. Przekonaj się sama: https://skupujemyksiazki.pl/

Gdzie sprzedać książki ?

17 cze 2019 - 09:42:11

Skupszop skupuje ksiazki, ale oferuje śmieszne ceny.

Gdzie sprzedać książki ?

17 gru 2019 - 11:37:20

Najlepiej wystawic na marketplace albo olx, portale typu allegro strasznie zdzieraja, to samo skupy ksiazek.

Gdzie sprzedać książki ?

23 sty 2023 - 13:14:09

ja sprzedaję na vinted

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

greys anatomy