Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

"z facetami jest jak z ciastkami. wiesz, że Ci szkodzą, ale i tak je jesz. bez opamiętania się nimi delektujesz, a później ponosisz konsekwencje. w przypadku mężczyzn - nieprzespane noce. w przypadku ciastek - dodatkowe centymetry w biodrach."
z takiej jednej strony :)

"Kobieta jest jedną wielką epicką powieścią- są w niej wszystkie wątki- miłość, dramat, radość i codzienność" ;-)

uwielbiam!

'Cause everything is never as it seems. '

Prawo Johansena:

Optymista wierzy, że żyjemy w najlepszym ze światów, a pesymista obawia się, że może to być prawda.

Prawo Badaniego:

Subiektywny okres trwania minuty zależy od tego, po której stronie drzwi do toalety się znajdujesz.

Prawo Wylera:

Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.

Prawo Murphiego:

Nigdy nie kłóć się z głupkiem. Ludzie mogą nie zauważyć różnicy między tobą, a nim.
a teraz coś na wesoło,myślę,że te "mądrości" podsunęło samo życie:nie są to aforyzmy,ale jak nie mam humoru to lubię je czytać;
-bramki w sklepie-mimo,iż nic nie zwinąłeś to i tak boisz się ,że zapiszczą.
-potrzeba jednej iskry,żeby spalić las a całej paczki zapałek,żeby rozpalić grilla.
-mleko na gazie-tylko czeka aż się odwrócisz.
-jak Polacy uniknęli korków na autostradach?nie wybudowali autostrad.
-pieniądze szczęścia nie dają.ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.
-mały palec u nogi powstał tylko po to ,żeby boleśniej walnąć się w szafkę.
-sprawiedliwość-jazda na rowerze po pijanemu:5 lat,molestowanie:3 lata w zawieszeniu...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-21 20:32 przez robi197126.

"Wyprostować labirynty swoich myśli..."

"Może nie jestem idealna..ale idealnie sobie z tym radzę."

"Niesiona na skrzydłach wiatru.."

"... by nie mieć ust
nie musieć nic mówić,
tak po prostu słuchać i obserwować.."

Największym szczęściem jest kochac i być kochanym


- Boję się..
- Czego?
- Że nigdy już nie będę tak szczęśliwa jak teraz..



Każda minuta bez Ciebie wydaje się być godzina, a każda godzina z Tobą mija tak szybko jak minuta



Czasami jedna rzecz, na którą patrzysz będzie jedyną, której nie będziesz mogl widzieć...



Spodziewaj się zawsze najgorszego to się nigdy nie rozczarujesz




Najcięższe są wieczory kiedy muszę zasnąć..a nie mogę..Później budzę się rano..wiedząc, że znowu tak będzie

"I'm not crazy. My reality is just different than yours"


"Nie wiem... Czy każdy z nas ma swoje przeznaczenie,
czy też życie nas unosi jak liście na wietrze.
Być może jedno i drugie...
Może obie te rzeczy dzieją się równocześnie..."

Moje ulubione:
"Be yourself, no matter what they say!" Sting;
"Amor vincit omnia – miłość wszystko zwycięża" XxX;
"Festina lente – spiesz się powoli, nie działaj pochopnie" Swetoniusz;
"Imperave sibi maximum est imperium - panować nad sobą to najwyższa władza" Seneka Młodszy;
"Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem" Cyceron;
"Geniusz może mieć swoje ograniczenia, ale głupota nie jest tak upośledzona" XxX;
"Dopóki walczysz - jesteś zwycięzcą" Augustyn z Hippony;
"Dobry człowiek jest jak małe światełko. Wędruje przez mroki naszego świata i na swojej drodze
zapala zgaszone gwiazdy" Phil Bosmans;
"Dyplomacja jest to sposób powiedzenia komuś, że jest durniem w taki sposób, aby wziął to za komplement" XxX;

Witam dziewczynki:)
Od dawna śledzę ten wątek, bo podobnie jak Wy, uwielbiam zatracać się w tych pięknych słowach,
które dają tyle do myślenia, a często też tak jakby podnoszą na duchu. Aż mnie czasem "uderza"
jak w tak prostych słowach ludzie potrafią zawrzeć tyle prawdy i cudowności.

Najpierw czytałam, czytałam, czytałam, a teraz sama podzielę się z Wami kilkoma cytatami.
Z góry przepraszam jeśli będą się powtarzać, ale mimo iż przeczytałam wszystkie str. to
nie sposób zapamiętać wszystko:)

To na początek, do przemyślenia...

'Zbuduj pokój w sobie, bądź otwarty na drugiego człowieka, buduj więzi, bądź odpowiedzialny za siebie i innych, bądź wrażliwy na piękno świata, wyrywaj pędy baobabów, ceń wartość pracy, bądź użyteczny dla innych, pokonuj przeciwności losu z podniesionym czołem – bądź człowiekiem. Trudne, ale nie niemożliwe'
'Człowiek w pustyni, pozbawiony wszystkiego, co stanowiło dotąd ramy, „dekorację” jego życia, zmuszony jest szukać głębszego sensu rzeczy i – oderwany od świata, który modulował jego życie i wyznaczał dotychczasową hierarchię wartości – dochodzi do przekonania, że „królestwo człowieka jest w nim”, że właściwym klimatem wewnętrznego rozwoju człowieka jest milczenie'

'Jeśli szacunek dla człowieka będzie ugruntowany w sercach ludzkich, ludzie ci stworzą z kolei ustrój społeczny, polityczny czy gospodarczy, który ten szacunek uświęci'

'Każdy, kto pomimo bolesnej po części historii własnego życia, nie rezygnuje z szukania miłości i przyjaźni zbuduje w końcu takie więzi, w których będzie miejsce na niezwykłe poczucie bezpieczeństwa, na heroiczną wierność i odpowiedzialność, na całkowitą bezinteresowność i wzajemne zaufani, na decyzję oswojenia (chociaż niesie ono ryzyko łez), na zaskakującą radość , na szczęście znalezione w jednej róży, czy kubku wody, na nadzieję i trwanie przy przyjacielu nawet wtedy, gdy ceną za to trwanie jest oddanie życia'

'Bywa tak, że książka, która komuś wpadnie w ręce niespodzianie, staje się biblią, którą musi mieć na własność i którą ciągle na nowo się czyta'

moją jest Mały Książę
majgo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-23 21:39 przez majgo.

Na imię miała Lo, po prostu Lo, z samego rana,
i metr czterdzieści siedem w jednej skarpetce.
W spodniach była Lolą. W szkole Dolly.
W rubrykach Dolores. Lecz w moich ramionach zawsze Lolitą.




Lolito, światło mojego życia, ogniu moich lędźwi.
Grzechu mój, moja duszo.
Lo-li-to:
koniuszek języka robi trzy kroki po podniebieniu, przy trzecim stuka w zęby. Lo. Li. To.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-24 23:39 przez vaougeinthecity.

Jeśli kochasz, nawet zwykła zimna woda jest słodka.


Każda siła ma swoje słabe strony.


Pomyślałem sobie nagle, że gdzieś tam, szalenie daleko, biegnie normalnie nasze życie, że wszyscy mnie prześcigają, zostawiają za sobą, że coś osiągają, zdobywają, idą coraz szybciej naprzód, a ja zostaję z tyłu, nikomu niepotrzebny, opóźniony, zapomniany, bez celu i perspektyw, bez żadnych możliwości i nadziei. To znaczy ogarniał mnie z wolna strach przed osamotnieniem, przed izolacją od wspólnego bytowania, od niepewności i sukcesów dnia codziennego, jednym słowem od tego wszystkiego, co jest sensem naszego życia.


Szczęście to nie życie bez zmartwień. Szczęście to stan duszy.


Nie czekaj. Pora nigdy nie będzie idealna.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-28 11:34 przez kasia23112511.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NAJLEPSZE KSIĄŻKI O MIŁOŚCI JAKIE KIEDYKOLWIEK CZYTAŁYŚCIE