Obecnie rozmawiamy o:

skup aut uszkodzonych

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Musisz zaakceptować ewentualność, że Bóg nie lubi Cię, nigdy Cię nie chciał, i prawdopodobnie Cię nienawidzi. (Tyler Durden w Fight Club)

uwielbiam ten wątek :) czytam, czytam i zatapiam się bez reszty... :)

'Lubiła szapraĆ go z rękaw
ii trOczki od kaprtuaa.
Lubiła trzymaĆ ręce w jegO kieszeniach,
pełnych papierkÓw po gumie dO żuciaa.
A gdy odszedł..,
uświadOmiła sObie ,że zOstawiła w tej kieszeni także..
swOje Serce ! '

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, choć twoich nie otarto..."[M. Konopnicka]///

"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć."[A. Exupery]///"Myśl jest realna, materia jest iluzją"///

"Dzięki logice dotrzesz z punktu A do B. Dzięki wyobraźni, dotrzesz tam, gdzie chcesz!"///

"Imagination is the best way to say 'fuck you' to reality" :)

spieszmy sie kochac ludzi bo tak szybko odchodzą

coś nam ten wątek zamarł,dziewczyny piszcie ! :)

chwyciłam miłość aby ją połamać
lecz giętka była oplotła mi ręce i
moje ręce związane miłością pytają
ludzie czyim jestem więźniem




Dla Ciebie zatrzymam świat...



Czasem słodziutka małolata.
Niewinną też umiem grać.!
Dzieckiem też potrafię się stać.
Mściwą twarz również posiadam.!



'...by nie mieć ust,
nie musieć nic mówić,
tak po prostu słuchać i obserwować...'

dla mnie Paulo Coelho jest kopalnią najpiękniejszych cytatów:

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej przez trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość. Paulo Coelho

i to uwielbiam...;)

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący. Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadł wszelką wiedzę, i wiarę miał tak wielką, iżbym góry przenosił, a miłości bym nie miał - byłbym niczym. I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic mi nie pomoże. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje /. . . /. św. Paweł (1 Kor 13, 1-8)

jeśli powtarzam to przepraszam, ale nie przebrnęłam przez wszystkie strony:)

ja już po maturach ;-) wieczorem coś dodam od siebie, jeśli nie wywieje mnie nigdzie ;-D dziękuje wszystkim dziewczynom, które podtrzymują ten wątek, jesteście cudowne ;-*!

"Życie byłoby niemożliwe, gdybyśmy pamiętali.
Wszystko polega jednak na tym, by wiedzieć, co zapomnieć."

miłość po prostu jest. Bez definicji. Kochaj i nie żądaj zbyt wiele. Po prostu kochaj.
Być spadającą gwiazdą w czyichś marzeniach i spełniać każde życzenie.


Boję się śmierci, ale brakuje mi woli życia. Moje życie to ciągłe cierpienie.


Wystarczy gest, słowo, by zranić tak boleśnie, zniszczyć szansę, cienką nić porozumienia.


W tym cholernym życiu potrzebna jest miłość. Bez niej jest wieczna pustka, która dusi, zabija, męczy. I wtedy nie można być sobą.


____Barbara Rosiek z Pamietnika Narkomanki.....swietna książka polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-21 18:21 przez monis1239.

...Jesteś tym o czym cały dzień myślisz, dlatego waż swoje myśli i myśl pozytywnie...
A to moje motto zapożyczone z jednego z cytatów

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NAJLEPSZE KSIĄŻKI O MIŁOŚCI JAKIE KIEDYKOLWIEK CZYTAŁYŚCIE