Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

19 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wow, nie przypuszczałam,że wątek się przyjmie, a co dopiero, że będzie miał tyle stron! :)

.Dobra porażka
Jest zawsze lepsza
Od tandetnego sukcesu..

To mój kiedyś sobie zrobie taki tatuaż:P

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-19 23:07 przez Vendie.

Słodki owal bioder krąży między spojrzeniami; słońce liże mi usta, słońce całuje mi tułów.

"Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, przewrócić kartkę i zacząć od nowa ..."

nie widziałam Cię już od miesiąca
i nic. jestem może bledsza ,
trochę śpiąca , trochę bardziej milcząca ,
lecz widać można żyć bez powietrza ..

Nie ma takiego wielkiego czynu, który by nie powstał z jakiegoś wielkiego marzenia.
Thomas Fuller (lekarz)

Bóg posługuje się również
niekorzystnym, przeciwnym wiatrem,
by doprowadzić nas do portu.

Karol de Foucauld

Modlitwa jest najsilniejszą możliwością
naszego działania.

Karol de Foucauld

Wszystko jest trudne, nim stanie się proste.
Margaret Fuller

Trzeba mieć wytrwałość i wiarę w siebie.
Trzeba wierzyć,
że człowiek jest do czegoś zdolny
i osiągnąć to za wszelką cenę.

Maria Skłodowska-Curie

Zanim przemówisz-posłuchaj, zanim zareagujesz-pomyśl, zanim wydasz-zarób, zanim się poddasz-spróbuj.
E.Hemingway

Patrzeć bez nienawiści, jak inni osiągają sukcesy,
Do których samemu się dąży, to wielkość.

Marie von Ebner-Eschenbach

Najszybszym rumakiem
niosącym nas do doskonałości
jest cierpienie.

Mistrz Eckhart

Cechą ludzi wielkich
Jest to, że stawiają innym
O wiele mniejsze wymagania
Niż sobie.

Marie von Ebner-Eschenbach

Mówią, że najpiękniejszy usmiech ma ten, kto wiele wycierpiał.
ks. Jan Twardowski

Szczęście to nie tylko to,
co los daje, ale i to,
czego nie zabiera.

Władysław Grzeszczyk

Samotność nie jest ułomnością.
Samotność jest wyzwaniem.

Ewa Lewandowska,

Nie ważne ile dni jest w Twoim życiu. Ważne ile jest życia w Twoich dniach.

"JASNA GWIAZDO" --- JOHN KEATS

Jasna gwiazdo, o, gdybym mógł tak niewzruszenie
jak Ty - nie, nie wisieć wśród nocy tam, w górze,
z nieruchomą powieką wpatrując się w Ziemię,
jak bezsenny pustelnik zanurzon w naturze.
Nie śledzić wód, co niczym odwieczni kapłani
ludzkich lądów wybrzeża wiernie obmywają,
lub jak góry i łąki pokryte wrzosami
pod śnieżno - białą maską oblicze skrywają.
Ale jak Ty, gwiazdo, stale i niezmiennie,
trwać w pierś młodą mej miłej wtulony bezpiecznie,
czując, jak się unosi i opada sennie,
w bezsenności słodkiej przebywać już wiecznie.
I wsłuchany w ten oddech, co pierś jej kołysze,
Życ na wieki - lub w śmierci osunąć się ciszę,

"Gdy się miało szczęście,
które się nie trafia,
czyjeś ciało i ziemię całą,
a zostanie tylko fotografia,
to... to jest bardzo mało"

Jasnorzewska

Ten wiersz ma w sobie jakąś niesamowitą magię. Po prostu przenika na wylot.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-23 17:14 przez kasiekk91.

Cytat
getfreakyy
Najważniejsze tak prędkie, że nagle się staje,
potem cisza normalna, więc całkiem nieznośna,
jak czystość urodzona, najprościej z rozpaczy,
kiedy myślimy o kimś zostając bez niego.




Ciekawe kto to zna ;-)



X Jan Twardowski "Śpieszmy się kochać ludzi"

-"Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.”- Paulo Coelho (z książki Być jak płynąca rzeka)


-„Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać.”.. -Antoine de Saint-Exupery


-"bo człowiek może wytrzymać tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności.” -Paulo Coelho - Jedenaście minut

-„...życie to taki dziwny prezent. Na początku się je przecenia: sądzi się, że dostało się życie wieczne. Potem się go nie docenia, uważa się, że jest do chrzanu, za krótkie, chciałoby się niemal je odrzucić. W końcu kojarzy się, że to nie był prezent, ale jedynie pożyczka. I próbuje się na nie zasłużyć.”
- Éric-Emmanuel Schmitt ( Oskar i pani Róża)

W życiu są rzeczy, o które warto, a czasami nawet trzeba walczyć. Są jednak takie, na które warto poczekać.
(B.B.PREST)


Człowiek kocha albo nie kocha, i żadna siła na świecie nie ma na to wpływu. Możemy udawać, że nie kochamy. Możemy przywyknąć do drugiej osoby. Możemy przeżyć całe życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu, założyć rodzinę, kochać się każdej nocy i każdej nocy mieć orgazm, a mimo to czuć wokół żałosną pustkę, wiedzieć, że czegoś ważnego brakuje.
Paulo Coelho

"Człowiek nie wybiera sytuacji, ale musi jej sprostać"

"Jeśli chcesz zobaczyć tęcze, musisz wcześniej przeżyć burzę"

"Słuchaj swego Serca, ono nigdy nie przyspiesza rytmu bicia bez powodu..."

"To ten typ czekania, kiedy wiesz, że się nie doczekasz, ale jednak czekasz"

"Jeśli chce sie dokonac niemożliwego należy wierzyć, że jest to możliwe"

"Złe wybory czynią nas mądrzejszymi"

"Uśmiech to taka krzywa, która wszystko prostuje"

"Prawda jest taka, że wszyscy Cię skrzywdzą. Musisz tylko potrafić odróżnić tych, dla których warto cierpieć"

"Zawsze jest jakieś wyjście, lecz nie zawsze ma się do niego klucz"

"Lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich"

"Czasami upadamy tylko po to, aby sprawdzić kto nas złapie"

“Nigdy nie żałuj tego, co kiedyś dawało Ci radość.”

"Naucz się zatrzymywać łzy w połowie twarzy, tak by nie dotknęły uśmiechu"

"Wszystko, co się opłaca posiadać, opłaca się również, aby na to czekać"

Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nic mnie to nie obchodzi" i trochę bólu w każdym "u mnie w porządku"

"Pomyślę o tym jutro;)"

"Nawet skacząc ten ostatni raz z mostu, nie zapomnij cieszyć się tym wiatrem we włosach"

Według mnie najlepsze cytaty to:

"Kochać to znaczy być światłem i ciepłem dla drugiego." Agid van Broeckhoven
"Miłość jest kluczem, który otwiera drzwi do najwyższej rzeczywistości." Martin Luther King
"W marzeniach i miłości nie ma rzeczy niemożliwych." Janus Arony

Cytat
Karama
SoundOfMissingYou - ciekawe cytaty, przeczytałam wszystkie uff:)


miło ze ci sie podobaja:)


W tej chwili jest 6 470 818 671 ludzi na świecie.
Niektórzy wracają do domu.
Niektórzy mówią kłamstwa aby przetrwać dzień.
Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz.
Niektórzy są złymi ludzmi w walce z dobrem,
a niektórzy dobrzy walczą ze złem.
Sześć miliardow ludzi na świeci.
Sześć miliardów dusz.
A czasami wszystko czego pragniesz... jest jedną duszą

Może i lepiej że nie mogę Cię zdobyć
Może i lepiej że Ty mnie nie kochasz
Bo lepiej mi żyć ze świadomością że nie jesteś mój
Niż że mogłabym Cie stracić .


Gdy zapraszamy przyzwyczajenie, miłość wychodzi"


Widziałam ślimaka pełznącego po krawędzi brzytwy. To mój sen, mój koszmar: brnie, pełźnie i nie ginie


Jakie to denerwujące, że choć jestem na niego wściekła, serce bije mi mocniej na dźwięk jego klucza w zamku


`Nie wiesz, jaka byłam dzięki Tobie szczęśliwa, pomimo że nie byłeś mój…


Przebacza się, póki się kocha


Mogłam zachować się na wiele różnych sposobów, lecz - jak większość ludzi - pozwoliłam, by los wybrał za mnie


Na jednej zgaszonej zapałce ogień się nie kończy..


Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć


Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.


Bywa, że marzenia o rycerzu i białym koniu przekreśla romans ze stajennym :)


Uwielbiam noc. W nocy, gdy reszta świata spi, wszystko wydaje się możliwe...


'Nie wiem czy jeszcze kiedyś kogoś pokocham tak jak Ciebie...teraz wydaje mi się to nierealne...ale całym obolałym jeszcze sercem życzę Ci,żebyś chociaż raz poczuł prawdziwą miłość...nawet za cenę cierpienia..


'Pozwoliłeś mi zamieszkać w swoim sercu.Zaprosiłeś do niego moją duszę i ciało.Kiedy już poczułam się w nim jak u siebie, kazałeś się wynosic


`Kiedyś lubiłam tęsknić...myślałam wtedy o tym jak Cię powitam kiedy się zobaczymy,czy Twoje oczy będą wtedy bardziej niebieskie czy zielone...teraz ta tęsknota jest dla mnie największym przekleństwem


Potraktowałeś mnie jak zbędny bagaż,którego podróżnik pozbywa się czasem w drodze... bo niewygodny.


`Coś się stłukło,wymknęło się z rąk w najmniej oczekiwanym monencie,zraniło,zadało ból... I to nie był zółty kubek z jednym uchem.


`Pewnego dnia spotkam Cię na ulicy. Powiesz mi "cześć", a ja zapytam Cię, kim jesteś


Pomarz sobie ze jestes z Nim. Pomarz ze nosisz jego nazwisko, że trzymasz go za rękę. że On Cie caluje. że mówi 'kochanie moje', że jest, pisze i dzwoni... Pomarz jak się kochacie, jak patrzy Ci w oczy, jak Cię dotyka, a Ty drżysz. Pomarz że wtedy jesteś najszczęsliwsza. Pomysl że jesteście razem na wakacjach, na plaży, w górach albo gdziekolwiek ale RAZEM... Pomarz ze jesteś w białej sukni. że masz to o czym marzyłaś. że mówisz mu ze łzami szczęscia że jesteś w ciąży. MARZ że oglądacie nocą gwiazdy i uśmiechacie się do siebie. Pomyśl jak jestes szczesliwa. POMARZ!!! bo tylko to możesz zrobić...

Umarłam dziś.!:(To najokrutniejsza śmierć na świecie ... polega na bolesnym rozrywaniu serca nagle i bez znieczulenia. A to biedne serce pełne miłości do NIEGO do osoby która mówiła że KOCHA NAD ŻYCIE pęka na... milion krwawiących cząstek z których każda kocha jednakowo. A motylki w brzuchu kiedyś szalejące na JEGO widok teraz siłą wyrywają się z mojego brzucha , krzycząc że 'teraz lecą do NIEJ...' Skrzydła, które niosły mnie do Niego na każde wezwanie, odpadły...leżą w kącie i szepcą 'już Cię do Niego nie poniesiemy' ... A AMOREK chowa łuk za plecami, spuścił głowę i łka...' chybiłem przepraszam" Moje dłonie ... kiedyś pragnące GO dotykać teraz drżą...Oczy - do dziś zapatrzone w ukochanego - bez końca toną we łzach. Usta... pragnące Jego pocałunków dziś tkwią w zacisku oblewane słonymi łzami...Nogi które same prowadziły mnie do NIEGO dziś odmawiają posłuszeństwa mówiąc 'nie idź! On jest z Nią' Głowa pełna Jego, pęka prosząc...wynoś się z każdego zakamarka z każdej myśli A marzenia i pragnienia... wyjaśniają - nigdy się nie spełniamy... Nasze plany ... cicho odpowiadają - wzięłysmy w łeb, posypałyśmy się ... Spadająca gwiazda której posłałam życzenie wtulając się w Niego na werandzie ... zgasła i zapomniała że miałam zostać JEGO ŻONĄ ... Moja dusza krzyczeć chce ... ale karzę jej milczeć ... obiecuję że za jakiś czas będę szczęśliwa, choćbym miała sobie to szczęście kurwa narysować !! Pozbieram się, nauczę uśmiechać. Udowodnię że bez Ciebie da się żyć. Na pytanie o Ciebie odpowiem 'a kto to jest?' ... i jednego jestem pewna - nie zapomnę, bo takiej miłości się nie zapomina ... takiego wbicia noża w serce też nie ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-30 08:53 przez SoundOfMissingYou.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Seriale wbijające w fotel ;)