Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

dobra książka!

26 lip 2017 - 14:52:00

Czytam średnio jedną książkę tygodniowo, czyli całkiem sporo, głównie powieści społeczno-obyczajowe, dramaty i literaturę piękną. Z nowości polecam "13 powodów" i nową powieść Dana Browna "Początek", a jeśli lubicie opowiadania, to także "Trzy opowiadania o matematykach i aniołach" - bardzo mądra, wartościowa książka, warto przeczytać.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

dobra książka!

03 sie 2017 - 11:37:29

Także sporo czytam, nie tylko powieści, ale książki filozoficzne i popularno-naukowe. Aktualnie jestem w trakcie książki "Rośliny niezgody" o naukowcu zajmującym się genetycznie modyfikowanymi roślinami - książka bardziej obyczajowa, niż naukowa, nietypowa, ale interesująca.

dobra książka!

03 sie 2017 - 15:02:12

czytam teraz książkę Moniki Jaruzelskiej pt. ZMIANA. Bardzo ciekawy zbiór krótkich opowiadań. Polecam.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

dobra książka!

03 sie 2017 - 16:51:42

Polecam "Jak usidlić kobietę" autorstwa mojego i Puchatego Jądra

niezweryfikowana
Posty: 54
Ostrzeżenia: 7/5

dobra książka!

17 sie 2017 - 13:14:00

"Everest" Odd Harald Hauge, zawsze chcialam tą ksiązke przeczytac i w koncu i sie trafila okazja, polecam bardzo dobrze sie czyta, swietna historia




Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-17 14:26 przez moderator.

dobra książka!

17 sie 2017 - 14:38:28

Jeśli ktoś lubi fantastykę, gorąco polecam cykl demoniczny Peter'a Brett'a. :)

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

dobra książka!

01 wrz 2017 - 11:14:44

Polecam gorąco <moderacja> Kristen Ashley Tajemniczy mężczyzna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-24 21:30 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

dobra książka!

09 paź 2017 - 11:10:21

Czytam w każdej wolnej chwili, głównie powieści fantasy i kryminały, ale też sporo książek kucharskich. Ostatnio czytałam "Zdrowy czekoholik" O. Ivanova z przepisami na zdrowe desery z czekoladą - polecam.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

dobra książka!

05 lis 2017 - 21:03:37

właśnie kończę "prowadź swój pług przez kości umarłych", wcześniej w całości "królowie przeklęci" - rewelacyjne, chociaż każda z innej bajki!
swoją drogą polecam <moderacja-reklama> - świetny wybór książek i bardzo niskie ceny :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-13 12:55 przez moderator.

dobra książka!

13 gru 2017 - 11:17:30

ja polecam Mario Puzo- Ojciec Chrzestny, klassyyyykaaa!

dobra książka!

13 gru 2017 - 12:30:06

Osobiście polecam kryminały :) ... Mój ulubiony pisarz w tej tematyce to HARLAN COBEN ... Pierwszą Jego książką, którą przeczytałam była "MISTYFIKACJA", praktycznie ją "pochłonęłam" ... I tak później sięgałam po następne tytuły (m.in. Schronienie, Nie mów nikomu - na podstawie tej książki powstał film o tym samym tytule, Tęsknie za Tobą, Na gorącym uczynku itd.) ... Tego pisarza mogę szczerze polecać, kto lubi kryminały, będzie zadowalany ...

NORA ROBERTS - NOC NA BAGNACH LUIZJANY
- LASY W PŁOMIENIACH
... i wiele innych :)

Także znany zapewne większości STEPHEN KING, moją pierwszą przezytaną Jego książką była "CUJO", nie jestem pewna czy też nie została zekranizowana ...

Poza tym polecam z Polskich STEFANA DAREDĘ :)

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

dobra książka!

13 gru 2017 - 20:03:24

Hej dziewczyny serce Ja gorąco polecam:
,,Chłopiec w pasiastej piżamie" - John Boyne - Wstrząsająca historia pięknej przyjaźni na przekór złu szalejącej wojny.

,,Emma i ja" - Flock Elizabeth - Nie da się zapomnieć świata widzianego oczami tej małej dziewczynki...

,,Jedenaście minut"" - Paulo Coelho - To powieść, która nie pozwala na obojętność i budzi nadzieję, że spotkanie z drugim człowiekiem może być najważniejszym doświadczeniem naszego życia.

dobra książka!

13 gru 2017 - 20:38:16

"Światło, które utraciliśmy" Jill Santopolo
Czytałam i polecam, bardzo wzruszająca

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 4/5

dobra książka!

20 gru 2017 - 11:13:12

Polecam gorąco powieść "Światło, którego nie widać" Anthony'ego Doerra, jest świetna, musiałam się zmuszać, żeby odłożyć książkę i iść spać, żeby na drugi dzień wstać do pracy.

dobra książka!

27 gru 2017 - 23:55:00

Ja bardzo lubię książki Kinga, mogę polecić rewolucja.co.uk/9788376486079/miasteczko-salem-stephen-king bardzo dobra książka, warto ją przeczytać, będzie dobrym pomysłem na prezent i nie tylko. Ja czytam sporo książek, kupuję je głównie w sieci, tak jest taniej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zostało nam wszystkim 2,5 miesiąca życia TO NIE ŻART