Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 12 13 14 15 16 ... 18 19 -->

dobra książka!

01 mar 2015 - 18:12:12

Cytat
magdalino
Hej dziewczyny :) Mam ochotę przeczytać dpbra ksiażkę.Może znacie coś fajnego. Interesuje mnie coś co się fajnie czyta i co ejst życiowo napisane raczej ;P Dobre ksiażki moim zdnaiem "Pamiętnik", "11 minut", "cichodajka.pl" itp :) Jeżeli możecie to opiście po krótce polecaną książkę
Witam -jestem od trzech dni ....w:)szafie i
bardzo lubie czytac książki, a nawet pisze ....pierwszą nie do szuflady opublikuje wydawnictwo z którym podpisałam umowę w maju.
Nie piszę o książce, bo wszystko jest tutaj

http://members.upcpoczta.pl/e.sikorskajablonowska/Ewa/

Na teraz polecam swietną książkę: ŻYDÓWKA EMI ...książka oparta na faktach wszystko dzieje się głównie na terenie GETTA Warszawskiego .....
akcja wciąga bardzo czytelnika....szczerze polecam

dobra książka!

01 mar 2015 - 18:18:46

szeptucha

dobra książka!

01 mar 2015 - 23:53:38

Cytat
filipekkrol
Cytat
witadag
ARABSKA ZONA
ARABSKA ĆORKA
ARABSKA KSIĘŻNICZKA ( szukam obecnie)


Strefa cienia: Trzy lata z psychopatą - historia prawdziwa

i druga czesc

Strefa Światła
Autor: Wiktoria Zender



Bardzo polecam :)

Cytat
charlotte2901
ja teraz czytam " Ty jestes moje imię " fajna książka o miłości Basi Krzysztofa Baczyńskiego w czasie wojny :)
Nie chcialabys wymienic na inna, po przeczytaniu? ;)
Chodzi ci o księżniczke SUŁTANE?

Polecam ,,Król szczurów ,,Jamesa Clavella .Akcja toczy się w obozie jenieckim .Oraz ,,,Snajper,,

Moje ukochane książki które już tyle razy czytałam że znam prawie na pamięc:) Quo vadis oraz Szata .
nie, nie mialam na mysli Tanyi Valko"Arabska Ksiezniczke"

dobra książka!

02 mar 2015 - 00:11:40

Ja wracam do Władcy Pierścieni po raz enty :D

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 4/5

dobra książka!

06 mar 2015 - 11:02:25

Czytam aktualnie "Opowieści niepokojące" autor: Joseph Conrad
Z tego co preglądałam na razie jest chyba tylko w Matrasie
http://www.matras.pl/opowiesci-niepokojace.html


niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 3/5

dobra książka!

06 mar 2015 - 11:06:33

Z mojej strony polecam "Pamiętnik Narkomanki"

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

dobra książka!

09 kwi 2015 - 14:26:37

Ja mogę polecić ksiażkę Sułtan z Palermo. Na stronie znajduje się krótka recenzja:
http://www.lambook.pl/ksiazki/26-sultan-z-palermo-9788363531089.html

oraz fragment książki.

Jest to część Kwintetu Muzułmańskiego. Na razie jest to jedyna ksiażka z serii jaką przeczytałam ale na dniach chciałabym się zabrać za kolejne ponieważ bardzo mi się spodobała. Lekka, ciekawie napisana i wciągnęła mnie jak mało która inna książka.
Jest to romans w klimatach średniowieczno-muzułmańskich. Myślę,że spodoba się praktycznie każdej dziewczynie, która ogląda Wspaniałe Stulecie ( dodam,że ksiażka jest moim zdaniem dużo lepsza) .

dobra książka!

19 kwi 2015 - 14:52:39

Tutaj jest wyszukiwarka ebooków i audiobooków. Na pewno znajdziecie coś dla siebie :)

dobra książka!

19 kwi 2015 - 16:00:50

Ja osobiście mogę polecić tak jak poprzedniczki "Bez mojej zgody" Jodi Picoult, ale tą książkę większość zna.
Wciąga także jej książka pt. "W imię miłości". Jest to historia chłopca, którego molestował ksiądz. Jego matka pracująca przy takich wypadkach stara się aby sprawiedliwości stało się za dość.

Bardzo podobała mi się seria Virginii C. Andrews: "Kwiaty na poddaszu". Historia dzieci, które zostały przez matkę zamknięte na poddaszu i prawie skazane na śmierć głodową.

"Nostalgia anioła" też mnie pochłonęła, ale zdecydowanie książka lepsza. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z filmem, który przewyższałby książkę

Do tego dochodzą książki Cathy Glass :)

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

dobra książka!

11 cze 2015 - 14:08:58

Ja polecam polską książkę, a mianowicie Dziennik O-błędnik. Ostatnio kupiłam bo reklamowali na stronie empiku. Powiem szczerze, że dawno nie czytałam tak dobrej książki, jest idealna dla kobiet, bardzo życiowa, a czyta się jednym tchem. Niesamowite emocje towarzyszyły mi kiedy kończyłam 1 część, a teraz czekam aż autorka napisze kolejną.

dobra książka!

13 lip 2015 - 15:46:48

A ja mogę polecić: http://ksiazkizmieniajacezycie.pl/oferta/56-listy-do-klaudii.html. Mnie "Listy do Klaudii" absolutnie urzekły - wiele spraw, które mnie też męczyły było poruszanych w tej książce i przez to działała kojąco.

dobra książka!

27 lip 2015 - 11:47:57

ostatnia książką przeze mnie przeczytaną jest "jak rozmawiać z aniołami" marii bucardi. bardzo polecam bo fajnie sie czyta, choćby dla samych informacji.

dobra książka!

08 sie 2015 - 22:02:56

"Szczygieł"- Donna Tartt. Ciekawa, fajnie napisana. Tartt sprawiła, że czytelnik nie może się oderwać od czytania. Polecam

dobra książka!

08 sie 2015 - 22:19:08

Burka miłości - Monforte Reyes, coś co Cie poruszy, przemyślisz swoje życie i zaczniesz zastanawiać się w jakim dobrobycie żyjesz ;) naprawdę polecam!!! ;)

dobra książka!

27 sie 2015 - 14:25:29

Osobiście mogę polecić " Czarna samica kruka" Dariusza Pawłowskiego, ciekawa propozycja dla tych, którzy lubią mieszankę thrillera i horroru. Książka z wątkami pracy policji, seryjnych morderców, psychologii, pozwala przenieść się czytelnikowi w miejsce akcji i wziąć udział, w każdym opisywanym działaniu. Bardzo warto przeczytać, nawet jeżeli nie jest się przekonanym co do gatunku.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kindle - skąd bierzecie ebooki?