Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dobra książka!

14 wrz 2014 - 16:54:42

bez mojej zgody przeczytałam setki razy, i księżniczka z lodu jak i cała ta kryminalna seria :)

dobra książka!

20 sty 2015 - 15:22:32

Jeździec miedziany Paulliny Simmons! serce

zweryfikowana
Posty: 427
Ostrzeżenia: 1/5

dobra książka!

20 sty 2015 - 15:42:33

Kwiat pustyni :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-20 15:42 przez Butterflyp.

dobra książka!

20 sty 2015 - 15:44:11

Lalki z getta. E. weaver

dobra książka!

22 sty 2015 - 14:21:55

Ostatnio dostałam od koleżanki książkę "Gra" i łyknęłam ją w jeden dzień :) mega wciąga, dlatego polecam.
Ja akurat lubię różnego rodzaju plotki i informacje o gwiazdach Hollywood, więc byłam zadowolona :)
<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-22 14:43 przez moderator.

dobra książka!

22 sty 2015 - 14:38:21

ja teraz czytam " Ty jestes moje imię " fajna książka o miłości Basi Krzysztofa Baczyńskiego w czasie wojny :)

dobra książka!

22 sty 2015 - 14:45:32

Bardzo dobra jest cały cykl " Cmentarz zapomnianych ksiazek" - REWELACJA!
Cała seria Dr Davida Huntera - opowieść o antropologu sadowym - wbijająca w fotel.
Polecam je najserdeczniej. Moje ukochane ksiazki to wlasnie te

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

dobra książka!

01 lut 2015 - 14:53:29

poczytaj After Anny Todd, ja jestem pod wielkim wrażeniem tej książki. Jest trudna miłość ludzi, którzy tak na pierwszy rzut oka do siebie nie pasują, jest mnóstwo ciekawych opisów erotycznych. Moim zdaniem jedna z lepszych książek.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

dobra książka!

15 lut 2015 - 15:07:45

W cieniu A.S.A. Harrison, jestem dopiero co po lekturze, a nie mogę przestać o niej myśleć. Wciąga od samego początku aż do ostatniej strony.

dobra książka!

19 lut 2015 - 12:15:48

mi się spodobała ta książka http://xiegarnia.pl/recenzje/sto-odcieni-bieli/. Niby "śnieżne rymy białej zimy", ale bardzo fajna jest - zabawna i ładnie wydana. ogólnie lubię książki dla najmłodszych - są bardzo starannie wydane, ładniej niż te dla dorosłych :P

dobra książka!

19 lut 2015 - 12:32:43

ARABSKA ZONA
ARABSKA ĆORKA
ARABSKA KSIĘŻNICZKA ( szukam obecnie)


Strefa cienia: Trzy lata z psychopatą - historia prawdziwa

i druga czesc

Strefa Światła
Autor: Wiktoria Zender



Bardzo polecam :)

Cytat
charlotte2901
ja teraz czytam " Ty jestes moje imię " fajna książka o miłości Basi Krzysztofa Baczyńskiego w czasie wojny :)
Nie chcialabys wymienic na inna, po przeczytaniu? ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-19 12:35 przez witadag.

dobra książka!

01 mar 2015 - 11:57:15

House of cards sobie przeczytaj. moim zdaniem najlepsza książka, jaką miałam okazję czytać ostatnio. Jestem pod wielkim wrażeniem.

dobra książka!

01 mar 2015 - 12:06:10

Cytat
witadag
ARABSKA ZONA
ARABSKA ĆORKA
ARABSKA KSIĘŻNICZKA ( szukam obecnie)


Strefa cienia: Trzy lata z psychopatą - historia prawdziwa

i druga czesc

Strefa Światła
Autor: Wiktoria Zender



Bardzo polecam :)

Cytat
charlotte2901
ja teraz czytam " Ty jestes moje imię " fajna książka o miłości Basi Krzysztofa Baczyńskiego w czasie wojny :)
Nie chcialabys wymienic na inna, po przeczytaniu? ;)
Chodzi ci o księżniczke SUŁTANE?

Polecam ,,Król szczurów ,,Jamesa Clavella .Akcja toczy się w obozie jenieckim .Oraz ,,,Snajper,,

Moje ukochane książki które już tyle razy czytałam że znam prawie na pamięc:) Quo vadis oraz Szata .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-01 12:14 przez filipekkrol.

dobra książka!

01 mar 2015 - 12:16:20

czytałam tylko jedną książkę Mastertona- Bazyliszek i była naprawdę dobra, trzymająca w napięciu, ale trochę fantastyczna
jeżeli chcesz życiowo i do tego trochę humorystycznie to polecam całą serię o Jakubie Wędrowyczu Andrzeja Pilipiuki, ja pochłonęłam w całości. Generalnie polecam Pilipiuki, jego zbiory opowiadań czyta się z zapartym tchem i dają do myślenia chociaż są trochę fantastyczne

dobra książka!

01 mar 2015 - 17:59:22

ja skończyłam właśnie house of cards, świetna. Chyba jestem fanką Franka Underwooda, mimo, że na pewno nie można powiedzieć, że to jest pozytywna postać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak to było ?