Obecnie rozmawiamy o:

Wesele organizacja

gorący temat

Treningi i dieta keto

godzinę temu

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 4/5

Kim jest "A"?

09 lut 2012 - 18:23:21

Oglądacie Pretty Little Liars? Jeśli tak to pytanie do Was: Kim według Was jest "A". W książce "A" jest Mona ale w serialu ma to być podobno ktoś inny. Słyszałam plotki, że Alison ma siostrę bliźniaczkę i to ona została zamordowana a nie Alison. Można znaleźć pełno plotek na ten temat, ale jestem ciekawa Waszego zdania:)

Kim jest "A"?

09 lut 2012 - 18:26:31

ogladnelam moze z 10 odcinkow,ale nudzilo mnie wiec przestalam.. Myslalam ze ,,A'' bedzie ta ,,ślepa''

Kim jest "A"?

09 lut 2012 - 18:30:47

A jest kilku(a) , wydaje mi sie ze Holden cos ukrywa i ze to jego potracila Hannah i stad ten siniak , poza tym i tak nie zgadniemy

Kim jest "A"?

09 lut 2012 - 18:33:46

Uwielbiam ten serial, ale szczerze to nie mam pojęcia. Myślę, że Holden coś ukrywa ale gdyby się zastanawić nie po tej stronie ma tego siniaka gdyby to Hannah miała go potrącić...

Kim jest "A"?

09 lut 2012 - 18:36:49

a to moze, nie pamietam po ktorej stronie ma siniaka, ale i tak cos knuje

mnie wydaje sie ze Ali zyje jakims sposobem, nie wiem czy ma siostre jak w ksiazce czy co ale byla u Hanny w szpital i Em tez ja widziala i z nia rozmawiala.. i to ona moze byc A bo byla wredna


chociaz nie.. nie wiem :P Alison mowila ze A ja wku i musi cos z nia/nim zrobic , nie wiem poczekamy zobaczymy :P


tez lubie ogladac PLL chociaz dziewczyny sa strasznie glupie , czasami wydaje sie ze nie mysla :P



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-09 18:38 przez aniusieek.

Kim jest "A"?

09 lut 2012 - 18:44:00

Cytat
buska125
Oglądacie Pretty Little Liars? Jeśli tak to pytanie do Was: Kim według Was jest "A". W książce "A" jest Mona ale w serialu ma to być podobno ktoś inny. Słyszałam plotki, że Alison ma siostrę bliźniaczkę i to ona została zamordowana a nie Alison. Można znaleźć pełno plotek na ten temat, ale jestem ciekawa Waszego zdania:)

Tak, Alison ma siostrę bliźniaczkę, ale sprawa jest dużo bardziej skomplikowana i nie wiem jak to rozwiążą w serialu ;) Polecam książki, naprawdę świetnie się czyta, moim zdaniem lepsze niż serial, choć w zasadzie poza generalną ideą i imionami bohaterek innych cech wspólnych nie widzę, wątki w dużym stopniu zostały pozmieniane. Niektóre są pominięte, ale np dodane takie, których w książkach nie było. Dlatego książki i serial traktuję jako dwie oddzielne sprawy.

Kim jest "A"?

09 lut 2012 - 18:46:43

Nie wiem ocb, ale zainteresowałyście mnie-zaczynam oglądać! :D

Kim jest "A"?

09 lut 2012 - 18:49:25

Cytat
magodzianka
Nie wiem ocb, ale zainteresowałyście mnie-zaczynam oglądać! :D

napewno się nie zawiedziesz :D !

Kim jest "A"?

09 lut 2012 - 18:51:57

Bardzo polecam tym, którzy nie oglądają :) Naprawdę warto.
Mnie się wydaje, że "A" może być Ezra :D tak, wiem, może to dla was chory pomysł, ale pomyślcie o tym, poza tym zapraszam na http://ezrajesta.tumblr.com/ :D
Lub Noel - chociaż im więcej zaczynają go pokazywać, tym mniej jestem o tym przekonana.
Stawiam jednak na facetów, a nie na dziewczyny.
Zapraszam też na filmwebowe forum - w temacie Kim jest "A" jest lista na ten temat i bardzo dużo nowych spoilerów, nawet dotyczących finału, tylko wątpię, że komuś z was chciałoby się czytać od początku, bo każda część (a powstało ich do tej pory 10) ma po 1000 odpowiedzi.

Kim jest "A"?

09 lut 2012 - 18:52:26

szkoda tylko, że na nowe odcinki trzeba czekać aż tydzień :( z niecierpliwością czekam też na kolejny tom książki, wie ktoś kiedy wychodzi?

Kim jest "A"?

09 lut 2012 - 18:54:12

wlasnie skonczylam ogladac najnowszy odcinek,wchodze na szafe patrze "kim jest A" :D

nie wiem kim jest i zaczyna mnie to draznic ;P
ale przypuszczam,ze to osoba z bliskiego otoczenia

Kim jest "A"?

09 lut 2012 - 18:55:42

Serial jest cudownyy !! A ma byc niby siosta allison ale zobaczymy jak to bedzie;)
Polecam rowniez serial THE LYING GAME bardzo podobne do PLL ;)

Kim jest "A"?

09 lut 2012 - 18:55:55

Cytat
claudia297
szkoda tylko, że na nowe odcinki trzeba czekać aż tydzień :( z niecierpliwością czekam też na kolejny tom książki, wie ktoś kiedy wychodzi?

Ja po angielsku mam wszystkie 8, w wersji normalnej i w PDFie,mogę się podzielić. Brakuje mi jeszcze dwóch, a na pozostałe dwie trzeba czekać, łącznie 12 książek :)
Cytat
agatka3151
Serial jest cudownyy !! A ma byc niby siosta allison ale zobaczymy jak to bedzie;)
Polecam rowniez serial THE LYING GAME bardzo podobne do PLL ;)

Bo na podstawie książek tej same autorki :P Serialu jeszcze nie miałam przyjemności zobaczyć, ale czytałam dwie książki, dosyć ciekawe :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-09 18:58 przez vixen89.

Kim jest "A"?

09 lut 2012 - 18:59:33

Cytat
agatka3151
Serial jest cudownyy !! A ma byc niby siosta allison ale zobaczymy jak to bedzie;)
Polecam rowniez serial THE LYING GAME bardzo podobne do PLL ;)



The lying game jest na podstawie książki tej samej autorki co PLL i zgadzam sie, że oba seriale są cudowne :)

Kim jest "A"?

09 lut 2012 - 19:02:54

wydaje mi sie ze to jenna i garet (czy jak tam sie jego imie pisze)
uwielbiam ten serial!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dobra książka!