Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 47 48 49 50 51 ... 53 54 -->

Cytat
kaaaami
"Obecność" zapada w pamięć
"Pluję na Twój grób"- bardzo brutalny.
"Mama"
"Naznaczony" i "Naznaczony 2", byłam ostatnio w kinie, można obejrzeć, ale średnio im ta druga część wyszła.

a naznaczony 1 z babą porozumiewającą się z duchami z maską gazową na twarzy? :D nie, dla mnie to było dno, ale nie aż takie jak rec 1 i 2.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

nicolenkaa, haha no te sceny akurat trochę im nie wyszły, no i dwójka jeszcze gorsza :D Kilka scen w sumie jest fajnych... zawsze można obejrzeć po prostu dla rozrywki ;)

Cytat
kaaaami
nicolenkaa, haha no te sceny akurat trochę im nie wyszły, no i dwójka jeszcze gorsza :D Kilka scen w sumie jest fajnych... zawsze można obejrzeć po prostu dla rozrywki ;)

generalnie początek mi sie podobał, byłam ciekawa co zacznie odwalać ten mały i trochę się bałam ;) ale niestety potem przerodziło się trochę w komedię. Tak samo pokój 1408 byłby fajny, ale np. sposób przedstawienia tych zjaw/duchów był taki bardzo komputerowy, cyfrowy, że w momencie ujrzenia pierwszego totalnie całe napięcie spadło bo kolejnych upiorów się już nie bałam.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

Ja zawsze lubiłam kulturę azjatycką, więc od siebie polecałabym 'The Grudge' oraz 'Shutter' (koniecznie tajski, nie amrykański remake). Jeśli natomiast ktoś chce mocny i trzymajacy w napięciu film, ale niekoniecznie horror to polecam 'Eden Lake'...po obejrzeniu trzęsło mną z nienawiści do pewnych osób z tego filmu, a jak dla mnie to wyznacznik dobrej jakości :)

to ja moze powiem za co na pewno sie nie zabierać bo ostatnio nic dobrego nie widziałam same knoty - ale Klątwa laleczki Chucky (2013) - to totalna porazka - nie wiem po co zrobili kolejna cześć :/

Cytat
she15
a oglądał ktos Demon - historia prawdziwa ? Bo ja właśnie dziś będę oglądała i chciałabym poznac opinie
Polecam warto

Cytat
zafirka
Ja tez się zamierzam wybrać na Carrie, ciekawa jestem w szczególności przez rolę Juliane Moore, muszę przyznać, że w trailerze wypada bardzo przekonywującą.

Też zwróciłam na nia uwagę :) Generalnie jestem dobrej myśli co do tego filmu :)

Cytat
Osek

Ale filmy najlepiej oglądać po ciemku i samemu,bo wtedy ma klimat.

Ja muszę ze swoim menem, bo sama to się zwyczajnie boję, ale jak z kimś, to czuje się bezpiecznie i już mogą się dziać cuda. :) Niektórzy lubią razem komedie romantyczne, a my horrory. :)

Vancy - i sama Moore i sama jej filmowa córa - Carrie. :) Połowa zasługi to chyba jednak w samym pomyśle na film. Ta nawiedzona mama przecież stworzyła potwora.

Co jak co ale horrory chyba nigdy nie obejrzałam sama :). Wystarczyło jak kiedyś oglądałam Ring sama w domu i zadzwonił telefon, myślałam, ze dostanę zawału :). Na Carrie się wybieram, ale nie sama :)

Cytat
ILoveMyBoyy
Fajnym filmem który oglądałam jest 1408 to jest nr pokoju do którego wszedł dziennikarz i nigdy nie wyszedl próbowal wszystkiego ale i tak nie udalo mu się to, warto obejrzeć
Nie ma to jak polecić naprawde świetny film i zdradzić zakończenie... toz końcowka byla najlepsza,a teraz już każdy kto go nie widzial a to przeczyta, to ogladajac koncowke i tak bedzie wiedzial co sie wydarzy _._"
Cytat
ILoveMyBoyy
Cytat
madziaR78
Cytat
ILoveMyBoyy
Fajnym filmem który oglądałam jest 1408 to jest nr pokoju do którego wszedł dziennikarz i nigdy nie wyszedl próbowal wszystkiego ale i tak nie udalo mu się to, warto obejrzeć
Też mi się podobał. Szkoda tylko,że zainteresowani dzięki Tobie znają już zakończenie ;-(
w sumie nie znają jak oglądałaś film to wiesz o co mi chodzi =)
No jak nie znają? napisałaś, że mimo iż próbował wszystkiego to i tak NIGDY NIE UDAŁO MU SIĘ WYJŚĆ. Ktoś kto już wie, że nigdy nie udało mu się wyjść, domyśli się co się dzieje w końcówce filmu, która dla mnie np. była niesamowicie zaskakująca i bardzo mi się podobała.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-03 20:22 przez soso.

Haha, no niestey to jest wada forum, ze można trafić na zdadzenie treści ;)
Ale np. hisotrię Carrie prawie wszyscy znają, a i tak jest atrakcyjna ;)

obecność
naznaczony
kobieta w czerni
sinister
takie mi zapadły w pamięć, jako jedne z lepszych

ogólnie lubię horrory w których nagle coś wyskakuje, duch, ogólnie jak jest ciągle utrzymane napięcie ;p
nie lubię zbyt filmów w stylu zombie, wole duszki ;)

zambezi - a ja właśnie tylko dla tych o zombie robię wyjątek, jeżeli chodzi o takie krwawe horrory. :D Boje się ich jak cholera, ale lubię. :)
Pierwszy film z duchem jaki mi przychodzi do głowy, to ta komedia z Billem Cosby, :) Polecisz coś?

CHeesse - już widzieliśmy w kinie i było warto. Nawet nie tylko dla finałowej sceny, jak Carrie tam urządza krwawą jatkę, ale ogólnie. Ja bym ten film bardziej nazwała psychologiczno-paranormalnym-horrorem. :)

jak nowa carrie w porównaniu ze starą wersją?

Cytat
she15
a oglądał ktos Demon - historia prawdziwa ? Bo ja właśnie dziś będę oglądała i chciałabym poznac opinie

to chyba ten film gdzie jest scena, że typiarze leci krew z miejsc intymnych i krzyczy do kogoś "pij krew swojej matki". o ile się nie myle. generalnie dla mnie bardziej śmieszny niż straszny.

ja polecam
- obecność
- egzorcysta (wersja z 1973roku)
- rytuał
- kronika opętania
- 1408

jak mi się coś przypomni to dopiszę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Metallica Through the Never - ogladal juz ktos?