Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
ILoveMyBoyy
Fajnym filmem który oglądałam jest 1408 to jest nr pokoju do którego wszedł dziennikarz i nigdy nie wyszedl próbowal wszystkiego ale i tak nie udalo mu się to, warto obejrzeć
Też mi się podobał. Szkoda tylko,że zainteresowani dzięki Tobie znają już zakończenie ;-(

polecam nieco starsze filmy....
LŚNIENIE,OMEN ale pierwsza część tylko. Stare ale bardzo fajne z prawdziwego zdarzenia.
REC też dość fajne-chociaż mnie przeraziła tylkl jedna scena ;D
Sierociniec,Inni też fajne.Ale polecam LŚNIENIE najbardziej :) uwielbiam ten film :) z Jackiem Nickolsonem

Cytat
madziaR78
Cytat
ILoveMyBoyy
Fajnym filmem który oglądałam jest 1408 to jest nr pokoju do którego wszedł dziennikarz i nigdy nie wyszedl próbowal wszystkiego ale i tak nie udalo mu się to, warto obejrzeć
Też mi się podobał. Szkoda tylko,że zainteresowani dzięki Tobie znają już zakończenie ;-(
w sumie nie znają jak oglądałaś film to wiesz o co mi chodzi =)

nie lubie oglądać horrorów... ale bardzo fajny jest film ,, Legenda"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-13 10:31 przez Lumidi.

Mi się podoba "Nieproszeni goście";(niedawno było w kinie) , oczywiście The Ring 1 i 2 :), Piła (wszystkie części), oraz "Amityville"





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-13 11:47 przez AnuLkaSL90.

wzgórza mają oczy jest super ,ale kostnicy nie polecam

RING- fajny, to taki triller-horror, czyli horror który ma fabułę a nie tylko przewijające się duchy i obcięte głowy...:P:P:P

Aaaa przypomniało mi się, że byłam na bardzo fajnym filmie pt "Przebudzenie" ale to nie horror, tylko thirller . POLECAM naprawde świetny ;)



ja sie zakochalam w Silent Hill ;)...poleeecam

The Orphanage polecam ten film

polecam DROGA BEZ POWROTU
1 i 2. są świetne. najlepsze horror jaki oglądałam ! < 3

a oglądał ktoś "miasto ślepców"? bo nie wiem czy załatwić sobie czy nie?

Eden Lake to dokładnie ten, którego zdjęcie zamieściłaś. Przebudzenie piękny fim polecam:)

Cytat
Kaska113
a oglądał ktoś "miasto ślepców"? bo nie wiem czy załatwić sobie czy nie?

Ja ogladalam. W necie przeczytalam duzo zlych ocen, ale mnie sie nawet podobal. Taki znosny, choc troche dziwny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najpiękniejsze cytaty, aforyzmy, sentencje. Wchodźcie!