Obecnie rozmawiamy o:

Hiszpania

gorący temat

Dobry psycholog

32 minut temu

Druk ścienny

39 minut temu

Nowy samochód

59 minut temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
ILoveMyBoyy
Fajnym filmem który oglądałam jest 1408 to jest nr pokoju do którego wszedł dziennikarz i nigdy nie wyszedl próbowal wszystkiego ale i tak nie udalo mu się to, warto obejrzeć
Też mi się podobał. Szkoda tylko,że zainteresowani dzięki Tobie znają już zakończenie ;-(

polecam nieco starsze filmy....
LŚNIENIE,OMEN ale pierwsza część tylko. Stare ale bardzo fajne z prawdziwego zdarzenia.
REC też dość fajne-chociaż mnie przeraziła tylkl jedna scena ;D
Sierociniec,Inni też fajne.Ale polecam LŚNIENIE najbardziej :) uwielbiam ten film :) z Jackiem Nickolsonem

Cytat
madziaR78
Cytat
ILoveMyBoyy
Fajnym filmem który oglądałam jest 1408 to jest nr pokoju do którego wszedł dziennikarz i nigdy nie wyszedl próbowal wszystkiego ale i tak nie udalo mu się to, warto obejrzeć
Też mi się podobał. Szkoda tylko,że zainteresowani dzięki Tobie znają już zakończenie ;-(
w sumie nie znają jak oglądałaś film to wiesz o co mi chodzi =)

nie lubie oglądać horrorów... ale bardzo fajny jest film ,, Legenda"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-13 10:31 przez Lumidi.

Mi się podoba "Nieproszeni goście";(niedawno było w kinie) , oczywiście The Ring 1 i 2 :), Piła (wszystkie części), oraz "Amityville"





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-06-13 11:47 przez AnuLkaSL90.

wzgórza mają oczy jest super ,ale kostnicy nie polecam

RING- fajny, to taki triller-horror, czyli horror który ma fabułę a nie tylko przewijające się duchy i obcięte głowy...:P:P:P

Aaaa przypomniało mi się, że byłam na bardzo fajnym filmie pt "Przebudzenie" ale to nie horror, tylko thirller . POLECAM naprawde świetny ;)



ja sie zakochalam w Silent Hill ;)...poleeecam

The Orphanage polecam ten film

polecam DROGA BEZ POWROTU
1 i 2. są świetne. najlepsze horror jaki oglądałam ! < 3

a oglądał ktoś "miasto ślepców"? bo nie wiem czy załatwić sobie czy nie?

Eden Lake to dokładnie ten, którego zdjęcie zamieściłaś. Przebudzenie piękny fim polecam:)

Cytat
Kaska113
a oglądał ktoś "miasto ślepców"? bo nie wiem czy załatwić sobie czy nie?

Ja ogladalam. W necie przeczytalam duzo zlych ocen, ale mnie sie nawet podobal. Taki znosny, choc troche dziwny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najpiękniejsze cytaty, aforyzmy, sentencje. Wchodźcie!