Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 12:34:43

jest kilka fajnych seriali nie wyemitowanych w Polsce produkcja filmowa televisa i telmundo mają bardzo fajne seriale

a zbuntowany anioł mogli by ponownie wyemitować może romantica by wyemitowała

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 12:39:28

Cytat
gosia2005
gorzka zemsta .

O tak! Oglądałam jak zaczarowana!

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 12:41:28

jak sie nazywała telenowela o takim młodym chłopaczku i dziewczynie, nie pamiętam ale to był hit nawet przed ZA

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 12:47:52

Kiedyś miałam bzika na punkcie Natalii Oreiro. Pamiętam, że " zbuntowany anioł" zawsze leciał ok 10, Achhh to były czasy :D

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 12:53:24

Najlepszy serial:)

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 12:54:22

:D
ALe jak ona mogła Ivo obciąć włosy :D
to najbardziej zapadło mi w pamięć, hah ;)

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 12:56:01

Zbuntowanego cala rodzinka sie ogladalo:) ehh, gdzie te czasy...

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 12:59:02

Tak Zbuntowany Anioł to było coś :D i jeszcze Jesteś moim życiem do tej pory jak mam zły humor to włączam go sobie na jt odcinek 101 (na Mundialu) :D. A jeszcze pamiętam Esmeraldę,Paulinę, Rosalindę itp ooo Przyjaciółki i Rywalki i Brzydula (ale oryginalna Kolumbijska). Teraz oglądam Triumf Miłości, ale to już nie to samo :/

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 13:03:50

ja nie uwielbialam :P

denerwowal mnie wrecz :P

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 13:09:13

To był hit! wszyscy to oglądali;o lata 90 to były czasy;) Ja już ostatnia z tych mających świetne dzieciństwo:)

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 13:16:29

O tak, Zbuntowany anioł serce. Jak emitowali to w tv miałam 7-8 lat, na zabój kochałam się w Ivie :D. Pamiętam jak szybko leciałam ze szkoły byle by tylko zdążyć na odcinek ;d. A teraz zdarza mi się oglądnąć jakiś w Internecie. Szkoda, że w tv tego już nie emitują :<.


Cytat
Emilusxd
Serial był naprawde świetny:)
Teraz bardzo lubie Pierwsza Milosc:) Ktoś oglada? :)

Ja uwielbiam Pierwszą Miłość! :D
codziennie oglądam.

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 13:23:20

Cytat
cytrynowamamba
Cytat
Mija84
też to uwielbiałam. Miałam jeszcze jedną ale nie pamiętam jak się nazywała. Główni bohaterowie mieli na imię Marcelo i Eduarda (nie wiem czy tak sie pisze) ale też był super ten film. Wie ktoś o który mi chodzi?

Chodzi Ci o "po prostu miłość"?


TAK!!!
po prostu miłość
http:// www.youtube.com/watch?v=Y7xDypW5zXM&feature=related



Po prostu miłość (oryg. Por Amor) - brazylijska telenowela składająca się ze 188 odcinków. Emitowana w Polsce przez telewizję Polsat.
Fabuła[edytuj]

Elena i Maria-Eduarda, matka i córka, mieszkają w Rio de Janeiro. Elena rozpoczyna nowe życie po rozwodzie z mężem alkoholikiem. Poznaje Atílę, w którym zakochuje się z wzajemnością. Maria-Eduarda również wiąże się z Marcelem, przedstawicielem klasy wyższej. Obie pary biorą ślub i los che, że obie kobiety zachodzą w ciążę w jednym czasie i rodzą dziecko w jednym szpitalu. Po porodzie okazuje się jednak, że dziecko córki umiera, o czym lekarz informuje jako pierwszą Elenę. Ta postanawia poświęcić swoje szczęście dla dobra córki i zamienia noworodki. Śmierć dziecka jest dla związku Atíllí i Eleny dużym wstrząsem, który doprowadza w końcu do rozstania, mimo uczucia, które ich wciąż łączy. Także małżeństwo Marii-Eduardy i Marcela przeżywa kłopoty. Podobnie sprawy mają się w rodzinie Marcela. Apodyktyczna i zgorzkniała Branca Letícia, matka mężczyzny, nie może się pogodzić z tym, że jest żoną ojca Marcela, którego nie kocha, a nie Atílli, z którym miała w przeszłości romans. Owocem tego związku jest właśnie Marcel. Dzięki temu może on liczyć na specjalne względy kobiety. Córka Branci Milena boleśnie odczuwająca brak zainteresowania ze strony matki znajduje ukojenie w związku z Nandem, pilotem śmigłowca z racji swojego niskiego pochodzenia społecznego nie mogącego liczyć na akceptację ze strony matki dziewczyny. Nando jest przybranym synem Orestesa, byłego męża Eleny, który ożenił się z jego matką, Lídią Gonzagą. Ona również odradza synowi związek z Mileną, nie wierząc w możliwość szczęśliwego życią dwojga ludzi o tak różnym statusie majątkowym. Pod koniec prawda o zamianie dzieci wychodzi na jaw. Attíla i Elena ponownie zbliżają się do siebie. Jednak zakończenie pozostaje otwarte. Serial kończy się sceną współnego spaceru Eleny, Attíla, Marcela, Marii Eduardy i ich "współnego" synka. Nie wiadomo, jak się potoczą ich dalsze losy.

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 13:23:40

Cytat
Krolewna
Najlepszy serial:)

Dawno nie widziałam Cię na forum:)


"Gorzka Zemsta"-oglądałam nałogowo:)
Zresztą jak większość tytułów,które tu wymieniłyście:)

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 13:34:51

Serial był mega! Ale Ivo paskudny. Za to Pablo był niczego sobie :D:D:D Kochałam się w nim jak szalona :D

Zbuntowany Anioł

18 gru 2011 - 14:01:19

a no tak Przyjaciółki i Rywalki tez ogladałam świetny serial, teraz chyba leci jedna telenowela na TV4 i tyle, a jeszcze 10 lat temu było tego od groma jeden sie nie skonczył a oni juz dwa inne zapowiadali ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Utwory pod czołówkę Studnióka !