Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

50 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przepraszam,ale zaluje ze weszlam na ten watek:((((((((((((((((((Teraz sie fatalnie czuje:(((((((((((((((((((((((

zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

Jeju ,jak to czytam to prawie płacze ..

Cytat
AlishaAlisha
Przepraszam,ale zaluje ze weszlam na ten watek:((((((((((((((((((Teraz sie fatalnie czuje:(((((((((((((((((((((((
w takim razie przepraszam za stworzenie takowego wątku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-04 16:20 przez Lajla18.

zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Swiftxdd
Przerażające.
:( niestety :(

Cytat
Lajla18
Jeju ,jak to czytam to prawie płacze ..
Cytat
AlishaAlisha
Przepraszam,ale zaluje ze weszlam na ten watek:((((((((((((((((((Teraz sie fatalnie czuje:(((((((((((((((((((((((
w takim razie przepraszam za stworzenie takowego wątku.

Ja tak zawsze przezywam tak makabryczne wydarzenia:(((((((mam taka nature strasznie wrazliwa na czyjas krzywde:(((((((((((( teraz duzo czasu uplynie zanim przestane o tym choc na chwile myslec i przezywac:(((((((((((((
Stara krowa ze mnie a wrazliwosc moja niezmienna eh
A tak wogole to nieprzepraszaj roznie osoby przyjmuja takie wydarzenia.Jedni slabiej drudzy silniej.

Japonia czy nie Japonia psychole są wszędzie, w Polsce też się takie rzeczy dzieją

Cytat
Lajla18
no w Polsce nie tak często jak w Japonii. Ludzie z Japonii mają straszne pomysły,więcej jest takich psychopatów w Japonii niż w Polsce ..

Już nie chrzań głupot. Psychole są wszędzie, oczywiście można zajrzeć w statystyki, ale po co? Nigdy nie wiesz co za chwilę może Ci się przydarzy, na kogo wpadniesz w ciemnej uliczce. Nie tylko Japończycy mają takie "pomysły", więc skończ gadać te bzdury, bo wstyd.

Chciałaś do Tokio? I co, już nie pojedziesz, bo tam za dużo psycholi i morderców jest? Życzę udanego życia w Polsce, bo tutaj jest przecież bezpieczniej niż w Japonii i ludzie nie mają tak chorych pomysłów.


=='

Life is brutal - nie tylko w Japoni. Ja tylko żałuję że sprawcy są traktowani o niebo bardziej humanitarnie niż ofiary - jak bym miała taką moc, to dałabym im posmakować tego, co sami zaserwowali :/ Po prostu są zbrodnie za ktore nawet kara śmierci to za mało..

A co do piosenki - widocznie nigdy wcześniej nie słuchałaś czegoś innego niż "Oh baby, I love you so much". Jest wiele piosenek upamiętniających złe, tragiczne wydarzenia i nikt z tego powodu wykonawców do sądu nie pozywa. A to jedna z moich ulubionych:



Jak nie wiesz o co chodzi poczytaj nieco o krwawej niedzieli.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Recenzja o szafiarkach opinie