Obecnie rozmawiamy o:

Ładna biżuteria

gorący temat

hurtownia elektryczna

2 minuty temu

szkoła nauki jazdy

3 minuty temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

The gazette ma zawsze "dziwne" teksty piosenek. Tak jak Diru, to nie sa teksty dla ludzi o slabych nerwach. Dla mnie taion jest extra. Uwolnili emocje.

zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Nens
Cytat
Lajla18
Cytat
kidai
przerażające, i weź tu wyjedź do japonii..
a chciałam do Tokio ;(
Przecież takie rzeczy dzieją się wszędzie.
no w Polsce nie tak często jak w Japonii. Ludzie z Japonii mają straszne pomysły,więcej jest takich psychopatów w Japonii niż w Polsce ..
Cytat
meow-meow
The gazette ma zawsze "dziwne" teksty piosenek. Tak jak Diru, to nie sa teksty dla ludzi o slabych nerwach. Dla mnie taion jest extra. Uwolnili emocje.
Mnie bardziej poruszyła historia niż muzyka i tekst tam pisany..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-04 15:56 przez Lajla18.

Moim zdaniem Japonia nie jest ewenementem - nie wiem czy slyszeliscie o ostatnio glosnej sprawie, gdzie dwoch brutalnych mordercow (w Polsce) zostalo skazanych na 15 i 25 lat pozbawienia wolnosci za okropny mord na starszej kobiecie - wkladali jej szklo do ust, potem skakali po jej twarzy, kobieta miala zmiazdzone kosci twarzy, poprzecinane gardlo, szklo w zoladku.. Masakra!! Takze wydaje mi sie, ze w kazdym panstwie jest pelno psychopatow, dla ktorych moim zdaniem nawet kara dozywocia to za malo..

zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
lilthug1
Moim zdaniem Japonia nie jest ewenementem - nie wiem czy slyszeliscie o ostatnio glosnej sprawie, gdzie dwoch brutalnych mordercow (w Polsce) zostalo skazanych na 15 i 25 lat pozbawienia wolnosci za okropny mord na starszej kobiecie - wkladali jej szklo do ust, potem skakali po jej twarzy, kobieta miala zmiazdzone kosci twarzy, poprzecinane gardlo, szklo w zoladku.. Masakra!! Takze wydaje mi sie, ze w kazdym panstwie jest pelno psychopatow, dla ktorych moim zdaniem nawet kara dozywocia to za malo..
o tym też słyszałam :(

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 1/5

słyszłam już on niej :(( współzcuje powinni ich zabić i tak samo ich torturować !!!!!

Cytat
Lajla18
Cytat
bounty
To aż brzmi nieprawdopodobnie ale wierzę , że to prawda bo czytałam parę książek o japońskich nastolatkach na faktach autentycznych i to co tam się dzieje w głowie sie nie mieści :///
dużo jest takich historii i dużo też czytałam ale na taką straszną i szokującą historię jeszcze nigdy nie wpadłam :(
Cytat
naturally
Ta piosenka została nagrana po to, aby złożyć hołd tej dziewczynie.
Nie ma w tym nic złego.
troche to smutne :(


Smutna historia - owszem. Ale dzięki takim piosenką, wszyscy mogą się dowiedzieć ile zła jest na tym świecie. Niestety.
Z piosenek oddanym w hołdzie zamordowanym mogę szczerze polecić piosenkę Flyleaf - Cassie. Opowiada ona o zamordowanej Cassie Bernall.

[url=

][/url]

zweryfikowana
Posty: 220
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
bounty
To aż brzmi nieprawdopodobnie ale wierzę , że to prawda bo czytałam parę książek o japońskich nastolatkach na faktach autentycznych i to co tam się dzieje w głowie sie nie mieści :///

możesz podać pare tytułów?:)

Cytat
Lajla18
Cytat
lilthug1
Moim zdaniem Japonia nie jest ewenementem - nie wiem czy slyszeliscie o ostatnio glosnej sprawie, gdzie dwoch brutalnych mordercow (w Polsce) zostalo skazanych na 15 i 25 lat pozbawienia wolnosci za okropny mord na starszej kobiecie - wkladali jej szklo do ust, potem skakali po jej twarzy, kobieta miala zmiazdzone kosci twarzy, poprzecinane gardlo, szklo w zoladku.. Masakra!! Takze wydaje mi sie, ze w kazdym panstwie jest pelno psychopatow, dla ktorych moim zdaniem nawet kara dozywocia to za malo..
o tym też słyszałam :(

Psychole, a najbardziej zagotowało mi się, jak pokazywali w tv moment, kiedy jeden z tych cweli prosił o "łagodny wymiar kary" i łzy w oczach.. No ja pieprzę!! Łagodny wymiar kary?! Za to co zrobili?! Niestety, i tak wydaje mi się, że dostali bardzo niski wyrok... 15 lat? Śmiech na sali..

było na demotywatorach kiedyś.
niesamowicie mnie to zszokowało...

Cytat
Nens
Cytat
Lajla18
Cytat
kidai
przerażające, i weź tu wyjedź do japonii..
a chciałam do Tokio ;(
Przecież takie rzeczy dzieją się wszędzie.
no własnie. najlepiej nie wychodzić z domu =I

tez kiedys o niej gdzieś czytałam...i nie mogłam wyjść z szoku, ze to "LUDZIE" dopuszczają się takich rzeczy...
nie jestem mściwa ale za takie coś uważam, ze ci, którzy to robili powinni być tak samo traktowani jak ona by wiedzieli co czuła...


;(

zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
oryginal
Cytat
Nens
Cytat
Lajla18
Cytat
kidai
przerażające, i weź tu wyjedź do japonii..
a chciałam do Tokio ;(
Przecież takie rzeczy dzieją się wszędzie.
no własnie. najlepiej nie wychodzić z domu =I
trzeba uważać na świat ..a nie że nie wychodzić z domu ..

Cytat
pisaczkixd
było na demotywatorach kiedyś.
niesamowicie mnie to zszokowało...

tak mi się wydawało,że już gdzieś to widziałam...

prawdą jest,że w Japonii są świry i to mnóstwo,ale no niestety gdybyśmy chcieli uciekać ciągle przed zlem świata, to nie wiem gdzie musielibyśmy się zamknąć...wszędzie jest zło,mordercy,złodzieje itp,itd... nie mozemy się ograniczać do tego co się stało. Wielu ludzi żyje w Japonii nie tylko Ci depresyjni :) Tak jak wszędzie :) a kilka dziewczyn widzę doszukuje się dziury w całym... :)

Cytat
bounty
To aż brzmi nieprawdopodobnie ale wierzę , że to prawda bo czytałam parę książek o japońskich nastolatkach na faktach autentycznych i to co tam się dzieje w głowie sie nie mieści :///




Fakty autentyczne ? ;)

Przepraszam,ale zaluje ze weszlam na ten watek:((((((((((((((((((Teraz sie fatalnie czuje:(((((((((((((((((((((((

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Recenzja o szafiarkach opinie