Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

Witam
Zawsze interesowałam się muzyką Japońską ,kulturą ,postaciami fikcyjnymi oraz osobami realnymi w Japonii z dawnych lat,anime i mangą .. Dzisiaj natrafiłam na straszną historię pewnej dziewczyny :( Która niestety jest prawdziwa..
Podzielę się z Wami moim strasznym odkryciem.. które mnie zszokowało i natychmiast zasmuciło ..
Szukałam dziewczyn o imieniu Junko .. i natrafiłam na Junko Furuta .
Junko Furuta (zm. 4 stycznia 1989 roku) – brutalnie zamordowana siedemnastoletnia Japonka, uczennica dwunastej klasy. Była gwałcona, katowana, podpalana przez 44 dni. 4 stycznia 1989 roku została oblana benzyną i podpalona. Później jej ciało zabetonowano.

W listopadzie 1988 roku Junko została porwana przez czterech nastolatków (najstarszy miał osiemnaście lat) i przetrzymywana w domu jednego z nich. Chłopcy kazali jej zadzwonić do domu i powiedzieć, że uciekła z domu i jest bezpieczna, po to, by rodzina nie zaczęła jej szukać. W ciągu tych 44 dni dziewczyna została zgwałcona około 400 razy. Mordercy wkładali żarówki do jej waginy oraz fajerwerki do jej odbytu, a następnie odpalali. Była bita i wiele razy podpalana, została pozbawiona wzroku przez wypalenie oczu zapalniczką.

Czy to nie straszne ??:( najgorsze jest to że takie brutalne sytuacje w Japonii napotykano od tamtej chwili coraz częściej..:(

Ja nie moge jeszcze zrozumieć jak można nagrywać piosenki na takie tematy :




To normalne w Japonii jest ??
Jednym słowem tragedia :(

zweryfikowana
Posty: 233
Ostrzeżenia: 3/5

straszne :(((

<moderacja - spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-04 15:37 przez moderator.

[*]
powiesić takich za ja*ja to mało !

Bodajże na hcfor jest bardziej rozwinięty temat o niej, są też zdjęcia.

zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Nens
Bodajże na hcfor jest bardziej rozwinięty temat o niej, są też zdjęcia.
Boże ! Ja nawet nie chce tych zdjęć oglądać :( Boje się bo sama historia jest straszna ..

To aż brzmi nieprawdopodobnie ale wierzę , że to prawda bo czytałam parę książek o japońskich nastolatkach na faktach autentycznych i to co tam się dzieje w głowie sie nie mieści :///

Ta piosenka została nagrana po to, aby złożyć hołd tej dziewczynie.
Nie ma w tym nic złego.

zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
bounty
To aż brzmi nieprawdopodobnie ale wierzę , że to prawda bo czytałam parę książek o japońskich nastolatkach na faktach autentycznych i to co tam się dzieje w głowie sie nie mieści :///
dużo jest takich historii i dużo też czytałam ale na taką straszną i szokującą historię jeszcze nigdy nie wpadłam :(
Cytat
naturally
Ta piosenka została nagrana po to, aby złożyć hołd tej dziewczynie.
Nie ma w tym nic złego.
troche to smutne :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-04 15:44 przez Lajla18.

przerażające, i weź tu wyjedź do japonii..

zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
kidai
przerażające, i weź tu wyjedź do japonii..
a chciałam do Tokio ;(

Cytat
asiunia0163
[*]
powiesić takich za ja*ja to mało !
jak można wstawiać wirtualne znicze...
Cytat
kidai
przerażające, i weź tu wyjedź do japonii..
a to tylko w Japonii takie rzeczy się dzieją myślisz? Zresztą z tego co czytałam to jest jeden z najbezpieczniejszych krajów na świecie..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-04 15:52 przez Sylviia.

Japonia. w jednym słowie można znaleźć wszystko.

Cytat
Lajla18
Cytat
kidai
przerażające, i weź tu wyjedź do japonii..
a chciałam do Tokio ;(
Przecież takie rzeczy dzieją się wszędzie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Recenzja o szafiarkach opinie