Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Michał Szpak

27 sie 2011 - 10:00:22

nie znam;p

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

Michał Szpak

27 sie 2011 - 10:00:32

uwielbiam go ma świetny głos i uśmiech

Michał Szpak

27 sie 2011 - 10:01:13

moge go sluchac z ogladaniem gorzej

Michał Szpak

27 sie 2011 - 10:01:23

Irytuje mnie osobiście, głos ma spoko, ale ja jego płyty na pewno nie kupię.

Michał Szpak

27 sie 2011 - 10:02:25

Cytat
nerola11
W Polsce nikt nie zrozumie jego stylu, sposobu bycia i ubierania. To jest właśnie szara polska rzeczywistość. Staram się go zrozumieć. W Stanach nikt by nawet na ulicy na niego nie zwrócił uwagi, bo u nich to jest na porządku dziennym.
No i zaraz zacofanie Polskie... bla bla bla.
To chyba dla niego lepiej, ze się wyróżnia z tłumu?
Ale, ze robi to irytująco to już kit.

Michał Szpak

27 sie 2011 - 10:03:54

Dajcie spokój z kupowaniem płyt takich `talentów`. Ada Szulc też nagrywa płytę- same covery. Pytam na co komu odgrzewane po tysiąckroć kotlety?

Michał Szpak

27 sie 2011 - 10:11:28

Cytat
confetti3353
Cytat
maa_dzia
podoba mi sie jak śpiewa,ale reszta strasznie mnie drażni brrrr chyba będę miec uczulenie na niego,szczególnie po tancu z gwiazdami.Za duzo go wszędzie się zrobiło :-/
Oj, tym razem będę oglądać Taniec z gwiazdami właśnie z uwagi na Michała Szpaka.
Za to geniusza Gieniusia jakoś mało.




Jak Ty to napisałaś, ' geniusza Gieniusia ' mało, bo koncertuje, jeździ po Polsce a nie bywa na bankietach tylko po to, żeby znaleźć na się na Pudelku.
Swoją drogą, on ma na imię Gienek a nie Gieniek, więc prawidłowo powinnaś napisać ' geniusza Gienusia ' :]

Michał Szpak

27 sie 2011 - 10:14:39

Cytat
Jidysz
Cytat
confetti3353
Cytat
maa_dzia
podoba mi sie jak śpiewa,ale reszta strasznie mnie drażni brrrr chyba będę miec uczulenie na niego,szczególnie po tancu z gwiazdami.Za duzo go wszędzie się zrobiło :-/
Oj, tym razem będę oglądać Taniec z gwiazdami właśnie z uwagi na Michała Szpaka.
Za to geniusza Gieniusia jakoś mało.




Jak Ty to napisałaś, ' geniusza Gieniusia ' mało, bo koncertuje, jeździ po Polsce a nie bywa na bankietach tylko po to, żeby znaleźć na się na Pudelku.
Swoją drogą, on ma na imię Gienek a nie Gieniek, więc prawidłowo powinnaś napisać ' geniusza Gienusia ' :]

Dokładnie, Gienek stawia na muzykę, Szpak na celebryctwo.

Michał Szpak

27 sie 2011 - 10:14:56

Pozer.. lansuje się na siłę.
Za kilka miesięcy nikt go nie będzie pamiętał.

Michał Szpak

27 sie 2011 - 10:15:47

Irytuje mnie ten człowiek, bo oprócz świetnego talentu aktorskiego (czyt. śmiech sztuczny jak silikonowe piersi, zachowanie, zgrywanie artysty) niczego sobą nie reprezentuje. Na dodatek wcale nie uważam, żeby dobrze śpiewał, nigdy w życiu nie słyszałam gorszego wykonania "Californication", po prostu prawie depresji dostałam, że tak zbezcześcił jedną z moich ulubionych piosenek RHCP -.-

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

Michał Szpak

27 sie 2011 - 10:18:15

Mi sie w jego wykonaniu właśnie TYLKO podoba dziwny jest ten świat. Trzymałam za niego kciuki w X factor ale jak zaczął sie lansowac zamiast brac za spiewanie zaczął mnie iirytowac i do tej pory działa mi na nerwach.

Michał Szpak

27 sie 2011 - 10:23:28

uwazam ze jest bardzo utalentowanym i wyjatkowym czlowiekiem

Michał Szpak

27 sie 2011 - 10:24:59

Nawet ' Dziwny jest ten świat ' w jego wykonaniu jest tragiczny. Czesław Niemen zapewne w grobie się przewracał, jak tylko Szpak zaczynał śpiewać. Jak patrzę na tego chłopaczka, to mam odruch wymiotny. Spieprzył tak ładną piosenkę tymi swoimi wyciąąąągnięciaaaamiii, żeby nie wiem co udowodnić. Niby, że śpiewać potrafi ? Napiszę nieskromnie, że kiedyś udało mi się wyciągnąć Whitney Houston - I will always love you i to dla niektórych, w tym krytycznym momencie ;) Ona to ma dopiero głos. A ja to wyciągnęłam tak, jak ona. Jakbym ćwiczyła, to głos miałabym dużo lepszy od tego celebryty.
I nie próbujcie mi wmawiać, że nie jesteśmy tolerancyjnym krajem. Jak patrzę na faceta w szpilkach, pełnym makijażu, to nóż w kieszeni się otwiera.
Cóż, takie nastały czasy, że gwiazdy zamiast rywalizować między sobą o ilość sprzedanych płyt, o ilość nagranych hitów, to walczą o to, kto ma więcej tapety na twarzy.

zweryfikowana
Posty: 1.568
Ostrzeżenia: 1/5

Michał Szpak

27 sie 2011 - 10:25:27

Aha Giemek 100 razy lepiej śpiewa :)
O nie jest pozerem i nie smieje sie jakby go ktoś po jajach smyrał . HAHAHA

Michał Szpak

27 sie 2011 - 10:26:47

spiewa fajnie ale juz sie pcha do telewizji

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

status/opis. jaki masz?