Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Michał Szpak

27 sie 2011 - 09:52:55

Cytat
anulla06
Cytat
raspberry123
ja uważam że ma wielki potencjał i powinien śpiewać dalej. a to że jest wyśmiewany i wyzywany to niestety NASZA JAKŻE TOLERANCYJNA POLSKA ! ludzie w Polsce są zacofani i nietolerancyjni nie są w stanie zaakceptować kogoś tak odmiennego.

no wlasnie POWINIEN spiewac, ale poki co, chyba nic nie robi w tym kierunku,
osobiscie toleruje to jaki jest i wiele osob z mojego otoczenia tez, ale jego osoba sie powoli "przejada"...
tak masz w zupełności rację powoli robi się nudny. aczkolwiek na castingu zrobił wielką furorę i jego wykonanie "Dziwny jest ten świat" zostanie u mnie w pamięci jeszcze na długi czas.

Michał Szpak

27 sie 2011 - 09:53:09

ja go nie lubie.
Popisuje sie , drażni mnie jego sposób mówienia , a o śmiechu nie wspomnę . . .

Michał Szpak

27 sie 2011 - 09:53:16

Cytat
moskol
wiem ze jest wysmiewany i krytykowany wyzywany ale jak słysze dziwny ten swiat w jego wykonaniu to ciary mnie przechodza,co mylicie o tym wokaliscie?

Dlaczego spamujesz takimi watkami?Wystarczy dobrze poszukac bo sa juz takie watki...

Michał Szpak

27 sie 2011 - 09:53:16

Cytat
moskol
wiem ze jest wysmiewany i krytykowany wyzywany ale jak słysze dziwny ten swiat w jego wykonaniu to ciary mnie przechodza,co mylicie o tym wokaliscie?

Dlaczego spamujesz takimi watkami?Wystarczy dobrze poszukac bo sa juz takie watki...

Michał Szpak

27 sie 2011 - 09:53:19

chlopak ktory celowo swoim zachowaniem i ubiorem usiluje podbic swiat, oby tylko nie zapomnial ze tu chpodzi o śpiew.

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

Michał Szpak

27 sie 2011 - 09:53:41

Mówcie co chcecie ale Michał dla mnie jest fantastyczny i na pewno zrobi karierę. Jest tak niesamowicie oryginalny i świetnie śpiewa.

Michał Szpak

27 sie 2011 - 09:54:37

Cytat
Ruth_
śpiewa dosyć dobrze ale te jego przebieranki i manieryczność drażnią mnie

mnie również ;/;/

Michał Szpak

27 sie 2011 - 09:54:51

Śpiewa dość dobrze, nie przeszkadza mi jak wygląda, ale jak się zachowuje. Otóż zachowuje się jakby był nie wiadomo jaką gwiazdą, jest irytujący, zmanierowany i ma baaardzo sztuczne zachowanie.

Michał Szpak

27 sie 2011 - 09:55:06

W Polsce nikt nie zrozumie jego stylu, sposobu bycia i ubierania. To jest właśnie szara polska rzeczywistość. Staram się go zrozumieć. W Stanach nikt by nawet na ulicy na niego nie zwrócił uwagi, bo u nich to jest na porządku dziennym.

Michał Szpak

27 sie 2011 - 09:55:29

podoba mi sie jak śpiewa,ale reszta strasznie mnie drażni brrrr chyba będę miec uczulenie na niego,szczególnie po tancu z gwiazdami.Za duzo go wszędzie się zrobiło :-/

Michał Szpak

27 sie 2011 - 09:57:21

Cytat
nerola11
W Polsce nikt nie zrozumie jego stylu, sposobu bycia i ubierania. To jest właśnie szara polska rzeczywistość. Staram się go zrozumieć. W Stanach nikt by nawet na ulicy na niego nie zwrócił uwagi, bo u nich to jest na porządku dziennym.
Zgadzam się w 100 % !!!

Michał Szpak

27 sie 2011 - 09:58:20

ma wokal to fakt, ale po co rozkreca tą cala szopke wokol siebie ? marnuje swoj talent, bo moim zdaniem to pajac a nie wokalista, prawdziwy muzyk powinien przyciagac uwage glosem a nie wygladem i kontrowersyjnym zachowaniem, wyglada zachowuje sie jak totalna piz*da a nie facet i nie mowcie mi tu ze nie jestem tolerancyjna ze jak ktos wygladem i zachowaniem odbiega od ogolu to jest dobre bo ma swoj styl a ludzie powinni go akceptowac, bo to jest tylko wytlumaczenie dla ludzkiej glupoty ktorej sie nie powinno tolerowac ;/ wyglada jak kosmita i nie dziwne ze go wysmiewaja

Michał Szpak

27 sie 2011 - 09:58:21

Cytat
confetti3353
Mówcie co chcecie ale Michał dla mnie jest fantastyczny i na pewno zrobi karierę. Jest tak niesamowicie oryginalny i świetnie śpiewa.

Nie jest oryginalny, tylko kontrowersyjny a to duża różnica:)

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

Michał Szpak

27 sie 2011 - 09:59:43

Cytat
maa_dzia
podoba mi sie jak śpiewa,ale reszta strasznie mnie drażni brrrr chyba będę miec uczulenie na niego,szczególnie po tancu z gwiazdami.Za duzo go wszędzie się zrobiło :-/
Oj, tym razem będę oglądać Taniec z gwiazdami właśnie z uwagi na Michała Szpaka.
Za to geniusza Gieniusia jakoś mało.

Michał Szpak

27 sie 2011 - 10:00:14

Irytuje mnie i nie podoba mi się jego śpiew.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

status/opis. jaki masz?