Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 586
Ostrzeżenia: 2/5

Ciekawe, wciągające, na okrągło

22 sie 2011 - 16:11:10

Na Wspólnej :)
Smerfy - ten nowy film co jest w kinach
Uprowadzenie Agaty

Ciekawe, wciągające, na okrągło

22 sie 2011 - 16:16:24

Oj, sporo tego jest :). Na pewno stare, dobre, polskie komedie – Seksmisja, Vabank, Kingsajz. One nigdy się nie nudzą. Z seriali lubię wracać do starszych odcinków Usta Usta. Wciągnęły mnie :)

Ciekawe, wciągające, na okrągło

22 sie 2011 - 16:20:16

"Jak poznałem waszą matke":) serial niesamowicie wciaga a podobny jest troche do "przyjaciol" ale humor jest lepszy i cala paczka przyjaciol jest jak dla mnie ciekawsza:) goraco polecam, juz maja 6 sezonow a jeszcze dwa planuja, poza tym to tez polecam rozowe lata 70:)

Ciekawe, wciągające, na okrągło

22 sie 2011 - 16:21:28

Na okrągło może nie.. film zazwyczaj oglądam tylko raz ;) ale te które mnie urzekły ostatnio to : Horrible bosses - boska komedia !! :) poza tym Incepcja , i Wyspa tajemnic - fajny film i niespodziewane zakończenie :) które w sumie każdy może interpretować na swój sposób na prawde filmik wart polecenia :) to takie 3 z tych które oglądałam ostatnio :)

Ciekawe, wciągające, na okrągło

22 sie 2011 - 16:32:24

mnie z kolei tylko mamma mia! w głowie :). mimo, że to musical, spodobał mi się od pierwszego obejrzenia :). feria barw, muzyka, cudo :). w picture box enki wyczaiłam, że jest i nie ma dnia, żebym nie obejrzała piosenek abby w wykonaniu meryl :)

Ciekawe, wciągające, na okrągło

22 sie 2011 - 16:34:21

Zakochana złośnica :)

Ciekawe, wciągające, na okrągło

22 sie 2011 - 16:38:28

nie lubie ogladac kilka razy tego samego. ale mam 3 wyjatki
2filmy - titanic, dzien swira.
i serial - seks w wielkim miescie ;]

Ciekawe, wciągające, na okrągło

22 sie 2011 - 16:43:27

kevin sam w domu i w nowym yorku :D nigdy mi sie nie znudzi, za każdym razem wyje ze śmiechu :D

Ciekawe, wciągające, na okrągło

22 sie 2011 - 16:43:51

* z filmów mogę nawet codziennie oglądać "Pamiętnik" który zawsze mnie wzrusza, "Wredne dziewczyny", "Eurotrip" i "Czas surferów" na rozluźnienie idealne:D aaa.. i jeszcze "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku" widziałam chyba po 40 razy ale kocham! :D

* z seriali "Czas honoru" mimo tych wszystkich błędów, które krytycy wytykają serialowi, to ja go i tak strasznie lubię (szczególnie patrzeć na Antka Pawlickiego serce :D), "Veronica Mars" i "The O.C"

*z bajek kocham obie części Madagaskaru i wszystkie części Epoki lodowcowej.. chyba nigdy mi się nie znudzą:D

*no i już naprawdę 50 razy dziennie mogę oglądać niektóre skecze kabaretowe, np: Limo -"dres i anioł", Neo-Nówka "niebo" i ostatni ulubieniec, przy którym dosłownie płaczę ze śmiechu Paranienormalni "jacek balcerzak" :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-22 16:45 przez freshly.

Ciekawe, wciągające, na okrągło

22 sie 2011 - 16:49:45

zbuntowany aniol, triumf milosci, MAGDA M - mogłabym ogladac non stop, szpilki na giewoncie, zaklinacz duchow saga zmierzch pamietnik, i wszystkie filmy na podstawie powiesci SPARKSA

Ciekawe, wciągające, na okrągło

24 sie 2011 - 09:58:51

mnóstwo, mnóstwo, mnóstwo :) na pierwszym miejscu to własnie miłość. mogłabym bez końca oglądać, z seriali seks w wielkim mieście obowiązkowo, z bajek shrek i pokręconego jeża jerzego, ma być w vod enki, więc będę wałkować na okrągło :)

Ciekawe, wciągające, na okrągło

24 sie 2011 - 10:03:04

TRUDNE SPRAWY ! :D

zweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

Ciekawe, wciągające, na okrągło

24 sie 2011 - 10:06:41

Gossip Girl!

Ciekawe, wciągające, na okrągło

24 sie 2011 - 10:09:31

a ja kocham przepis na życie!!!! nie oglądałam 1 sezonu jak leciał normalnie, ale teraz oglądam powtórki iwczoraj jak Szyc walnął tego kolesia co chciał Mańce coś tam w samochodzie zrobić to aż mi się ciepło w brzuchu zrobiłO :)

gdzie takich facetów suzkać.... takie rzeczy to chyba tylko w filmach.. :)

Ciekawe, wciągające, na okrągło

24 sie 2011 - 10:16:53

Z seriali "Lie to me", "Damages" ;>
I oczywiście "Pingwiny z Madagascaru"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-24 10:17 przez monija21.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Filmy na odstresowanie :) POLECICIE MI ??