Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Najbardziej wkurzające w TV

15 sie 2011 - 15:38:32

Cytat
Leana
Cytat
dakota_aa
Trudne sprawy........
Dlaczego ja?........

Mistrzostwo w poprawianiu humoru,ale w nadmiarze szkodzi normalnemu człowiekowi;P

Ja jeszcze dorzuce Sedzie Anne Marie Wesolowska i Sad rodzinny... ;/ dobija mnie jeszcze prosto w serce i pierwsza milosc ;p lol

o matko pierwsza milosc to jest polska masakra... gorzej niz brazylijska telenowela. to to juz wszytsko sie wydarzylo

Najbardziej wkurzające w TV

15 sie 2011 - 15:39:08

generalnie wkurzają mnie reklamy - dlatego rzadko, bardzo rzdako oglądam telewizję ;)

Najbardziej wkurzające w TV

15 sie 2011 - 15:42:19

wszystkich reklam z Hajzerem....

Najbardziej wkurzające w TV

15 sie 2011 - 15:43:58

M jak miłość, Klan, Plebania, Ranczo i inne seriale TVP

Najbardziej wkurzające w TV

15 sie 2011 - 15:47:53

Cytat
orijanna
Cytat
Marisa792
Co najbardziej wkurza was w telewizji?
Jakieś programy, teledyski, reklamy..

Mnie np wkurza program "Kocham Cię, Polsko!"
Nie mogę patrzeć na sztucznego prowadzącego a jak słyszę tą czołówkę to mam ochotę gryźć i kopać.
mam dokładnie to samo///Zielińska i ta druga stara malutka mnie doprowadzają do szału...Zielińska zachowuje się jak spod budki z piwem...

chyba nie wiesz co znaczy stara malutka :D a fakt, Zielińska tak się zachowuję jak spod budki z piwem..wszędzie jej pełno...

Najbardziej wkurzające w TV

15 sie 2011 - 15:52:54

Telezakupy. I plastry Aikido. No zawsze jak obiad się je. Zbiera mi się na wymioty...

Najbardziej wkurzające w TV

15 sie 2011 - 18:49:12

Familiada...

Najbardziej wkurzające w TV

16 sie 2011 - 14:05:06

Cytat
Rabarbarowa
Ja wprost nienawidzę reklamy biochespan max, czy coś takiego. Na samym końcu jak pojawia się napis,że skonsultuj się z lekarzem ble ble, to tak cały czas powtarzają "biochespan max, biochespan max,bio..." to normalnie aż się trzęsę ze złości :D hehe

Poza tym reklama "ciągle moknę, poce sie przy niepogodzie i pogodzie" z facetem z którego leci jak z jakiegoś kranu i "nie chcesz aby widzieli w tobie tłuską świnke lub prosiaka?" wrrrrrrrrrrrrrrrrr kto to wymyśla :D

Oo tak, Ciągle moknę to po prostu doprowadza człowieka do białej gorączki.
Biochespan max też mnie wkurza, nawet w radiu to puszczają koszmar!!
Cytat
FuckLimits
Cytat
martischa
nie cierpię reklamy tych jogurtów muller z tą wyblakłą małą dziewczynką, a jeszcze bardziej z tym idiotą Halamą. On nie dość, że sam w sobie jest dareny, wkurzający to w tej reklamie przechodzi sam siebie jeśli chodzi o idiotyzm. Nie cierpię go. Nie kumam jak ludzie mogą się śmiać z jego żartów jak on w ogóle nie jest śmieszny

Nie lubisz reklamy mullera? To puść ją sobie w wersji oryginalnej, od razu Ci przejdzie antypatia do tej polskiej :D

Masz, posłuchaj jak szprecha:

[url=

][/url][/quote]


Boże jak ona skrzeczy, masz rację, to już wolę polską wersję. Torsji dostaję jak na to patrzę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-16 14:14 przez Marisa792.

Najbardziej wkurzające w TV

19 sie 2011 - 18:26:08

Reklama Play 4G czy jakoś tak. Siedzą sobie w upalny dzień na zalanym słońcem balkonie/tarasie i narzeka" Zaraz się tu roztopimy !", no sorrrrrrrryyyy, czy ktoś wam każe siedzieć na tych leżakach i się męczyć ?

Reklama T-mobile ! Rzygam już tą melodią ! Najgorsze jest to że ostatnio dostaję zlecenia pracy w Carrfourze, nie wiem czy u was też ale w jednym z poznańskich sklepów są takie telewizory na których lecą reklamy, zapowiedzi filmów i seriali Polsatu. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie to że lecą tam wciąż TE SAME REKLAMY( w kółko i w kółko i w kółko): Play 4G, Ferry, Ibuprom, Olay, reklama papieru toaletowego(tego z tym bocianem), Wellaton, Pallette i head&shoulders i co najgorsze właśnie T-mobile ! Pod koniec pracy, dziękuję Bogu że udało mi się dotrwać do końca ! Gdy tylko natrafiam na jedną z tych reklam w TV momentalnie zmieniam kanał, bo chyba bym nie wytrzymała gfdybym miała jeszcze w domu słuchać tego samego : P

Najbardziej wkurzające w TV

25 sie 2011 - 01:30:40

Cytat
kujasiia
Cytat
dakota_aa
Trudne sprawy........
Dlaczego ja?........

Mistrzostwo w poprawianiu humoru,ale w nadmiarze szkodzi normalnemu człowiekowi;P

tak, tak !! zgadzam sie ;dd

haha jak sie zaczynaja Trudne sprawy to jest taka przeciągnięta melodia hahahahah ogólnie na dłuższą mete można zwariować :D

Najbardziej wkurzające w TV

25 sie 2011 - 01:37:42

reklamy i wszystkie te seriale denne! i teleturnieje itp. nic nie oglądam w tym tv. jedynie fox life, tlc, discovery itp.

Najbardziej wkurzające w TV

25 sie 2011 - 01:45:18

reklamy! ogolnie :P bo sa dlugie i glosne :/ czasem sie trafiaja fajne ale rzadko.
ale trudne sprawy i dlaczego ja? uwielbiam :D niezle jaja! i tez jestem fanką wejsciówki z trudnych spraw, ah ten wokal serce

Najbardziej wkurzające w TV

25 sie 2011 - 01:52:39

wkurza mnie reklama oreo, t-mobile, gerber, hajzer i jego wizir i kilka reklam plusa, za to kocham reklamy bierdronki i tesco! wkurzająca jest też pierwsza miłość i na wspólnej, dlaczego ja i trudne sprawy obejrzę żeby poprawić humor, za to nie zniosę widoku anny muchy w serialu prosto w serce, porażka -.-

Najbardziej wkurzające w TV

25 sie 2011 - 01:56:15

Zdecydowanie programy w stylu Kocham Cie Polsko, Trudne sprawy, Sędzia Anna Maria, Sąd Rodzinny, W11, do tego faktycznie duzo głośniejsze reklamy niz program poprzedzający o czym juz wspomniałyscie, Sprzedajny Kuba W w reklamach i reklamy na VOD w trakcie filmów i w dodatku te same przez kilka odcinków chyba po to zeby nauczyc sie ich na pamięć przykładowo ogladam jakis program i zawsze w 5 minucie reklama jogurtu, w 20 rekalam proszku w 35 telefon w 50 farba do wlosów kolejny odcinek czy film i znów 5 ten sam jogurt, 20 ten sam proszek, 35 tenze telefon i 50 zgadnijcie? farba do włosów....OKROPIENSTWO w dodatku uszy bola gdy zalaczaja sie reklamy. Nieraz zdarza mi sie przysnac i budzi mnie wlasnie bardzo głosna reklama trwajaca ze 2 minuty, człowiek prawie zawału sie moze nabawic przez takie cos!

Najbardziej wkurzające w TV

25 sie 2011 - 02:04:18

Jak leciała Majka to się cała trzęsłam, nienawidzę tego serialu! Może nie serialu ale tej "aktorki" z twarzą żałosnego, małego bachora i te jej oczy brrr mogłabym wydrapać haha jak miałam gazetę z nią na okładce to musiałam podeptać:D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

E-księgarnie