Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->
zweryfikowana
Posty: 435
Ostrzeżenia: 2/5

Najbardziej wkurzające w TV

15 sie 2011 - 15:07:58

nie znoszę Szymon majewski show. Kiedyś był naprawdę świetny , niestety teraz zszedł na psy .
A jego " żarciki" już nawet nie bawią.
W dzieńdobrytvn jest taki facet . nie prokop tylko taki (chyba) Robert . Jest beszczelny.


A trudne sprawyy. hahahah nie wiem jak oni wytrzymują ze śmiechu kręcąc to . Wyobraźcie żę to kręcą . i taki DARIUSZ(AHAHHA) wychodzi nago z wanny i krzyczy że kupił najdroższe wino w monopolowym
hahaha komedia ....!


i te reklamy wrrr.

Najbardziej wkurzające w TV

15 sie 2011 - 15:09:37

hm ogólnie to ogladam tlc bo tam są w miarę normalne programy reklamy są fakt, ale bez tego nie ma telewizji.
kanły muzyczne słucham, bo niektórych teledysków oglądać się nie da...
a dlaczego ja i trudne sprawy po prostu oglądam żeby się pośmiać, z ludzkiego problemu robią grzanę i ogląda się to całkiem fajnie.
wkurzają mnie dzieci i starsi występujący w mam talent, którzy śpiewają... mają tyle show w którym mogą iść pospiewać a wszyscy lecą tam. po za tym taniec z gwiazdami porażka, ycd pomału też nudne straszne.
aa uwielbiam galileo i na pulsie 'haha TV' ?

Najbardziej wkurzające w TV

15 sie 2011 - 15:09:41

Nienawidzę Halamy, denerwuję mnie jego zachowanie niedorobionego 5-latka z chorobą psychiczną -.-. Majewskiego 'mini ratka' itd, najchętniej wywaliłabym tv przez okno, w ogóle człowieka nie lubię. Myśli, że jest śmieszny w tym swoim programie, a wszystko jest totalnie wymuszone, od razu przełączam jak się zaczyna... Wojewódzki w tej jego reklamie teraz mi działa na nerwy, rzucam w tv wszystkim co mam pod ręką, ale w XF go lubię. Miałam okazję siedzieć na widowni na castingu i tylko dzięki niemu coś się działo. Oooo, Ranczo nie lubię. Nie podeszło mi od początku i nie mogę tego oglądać. W ogóle 5/6 reklam jest do kitu, jedyne, które lubię to Rozum i Serce, Tip top serce, Biedronka ( 'ananas wyszedł z puszki ':D ), czasami Tesco ma fajnie, ale to czasami, i ' a słońcem opalam !" i ta taka co jest motyw 'nanannaana', już ją ktoś wcześniej dał... Przy reszcie mam myśli i ruchy masochistyczno-samobójcze. Z programów oglądam jedynie XF, Na Wspólnej, W11 ( serce ), Przepis na życie ( chyba, bo nie jestem pewna. Chodzi mi o to, co babka jest kucharką, jakiś konkurs wygrała, ma dziecko z byłym mężem, który teraz jest facetem jej ginekolożki ) i Usta Usta. Więcej nic nie oglądam ;P

Najbardziej wkurzające w TV

15 sie 2011 - 15:12:46

Te dwie ciociusie co gotują w tych okularach :-)))

Najbardziej wkurzające w TV

15 sie 2011 - 15:13:55

Wszystkie telekonkursy, rebusy, zgadywanki itp. Masakra, włączam czasem jak chcę się pośmiać. Ci prowadzący i ich gadanie typu : "taka trudna ta zagadka, nikt nie dzwoni, reżyserka mówi żeby kończyli już program..." Te głupie podpuszczanie ludzi. Nienawidzę

Najbardziej wkurzające w TV

15 sie 2011 - 15:14:27

a mnie :
taniec z gwiazdami
must be the music
mam talent i takie x factor

zweryfikowana
Posty: 1.122
Ostrzeżenia: 1/5

Najbardziej wkurzające w TV

15 sie 2011 - 15:14:53

zapomnieliscie chyba o zasranym oreo!
zamocz policz ...wóhahah juz zamoczył i polizal i taki dzieciak wlasnie powstal -"przekręć" taki :)
stara baba w reklamie zelu do szczęki :D- jest okolo 70tki ale oczywiscie ona pierdzieli za odkad ma krem do protez nikt nie wie ze ona ma protezę- o tak na pewno- bo tylko przed pochówkiem się ją wklada :)

Najbardziej wkurzające w TV

15 sie 2011 - 15:18:17

Cytat
Sepulturka
zapomnieliscie chyba o zasranym oreo!
zamocz policz ...wóhahah juz zamoczył i polizal i taki dzieciak wlasnie powstal -"przekręć" taki :)
stara baba w reklamie zelu do szczęki :D- jest okolo 70tki ale oczywiscie ona pierdzieli za odkad ma krem do protez nikt nie wie ze ona ma protezę- o tak na pewno- bo tylko przed pochówkiem się ją wklada :)

z tej reklamy to lalam:D baba mowi ze lubie kawaly opowiadac a tu nagle szcena jej wypadla. no to byl dopiero najlepszy kawal jaki opowiedziala:D:D

Najbardziej wkurzające w TV

15 sie 2011 - 15:21:59

Cytat
dakota_aa
Trudne sprawy........
Dlaczego ja?........

Mistrzostwo w poprawianiu humoru,ale w nadmiarze szkodzi normalnemu człowiekowi;P

tak, tak !! zgadzam sie ;dd

Najbardziej wkurzające w TV

15 sie 2011 - 15:27:13

Cytat
goska_201
Cytat
Sepulturka
zapomnieliscie chyba o zasranym oreo!
zamocz policz ...wóhahah juz zamoczył i polizal i taki dzieciak wlasnie powstal -"przekręć" taki :)
stara baba w reklamie zelu do szczęki :D- jest okolo 70tki ale oczywiscie ona pierdzieli za odkad ma krem do protez nikt nie wie ze ona ma protezę- o tak na pewno- bo tylko przed pochówkiem się ją wklada :)

z tej reklamy to lalam:D baba mowi ze lubie kawaly opowiadac a tu nagle szcena jej wypadla. no to byl dopiero najlepszy kawal jaki opowiedziala:D:D

O mnie ta babka też strasznie wkurza ! I ten jej śmieszek na końcu ;D

Najbardziej wkurzające w TV

15 sie 2011 - 15:30:12

a najlepsze sa z biedronki "ananas wyszedl z puszki" i serce i rozum "sorry memory, ale jedyneczke zprzodu trzeba wymazac" :D:D he he udani sa

Najbardziej wkurzające w TV

15 sie 2011 - 15:30:23

,,Sędzia Maria Wesołowska"- nudaa...

Najbardziej wkurzające w TV

15 sie 2011 - 15:31:27

Też nienawidzę Kocham Cię Polsko...;/ I tych reklam z pustymi smsami, zagadkami typu czy woda to ciecz itp..;/ Albo tych co trzeba się dodzwonić, te prowadzące zawsze takie zamyślone, że niby tak kombinują i nie mogą wymyślić hasła albo z poprzestawianych liter np. MSAŁO ułożyć wyraz ;| Strasznie skomplikowane rzeczy.... Takie programy są naprawdę dla jakichś idiotów



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-15 15:36 przez marlenaxd.

Najbardziej wkurzające w TV

15 sie 2011 - 15:34:12

Wszystkie durne,sztuczne,komercyjne programy pod publiczkę. Właściwie nie oglądam telewizji.

Najbardziej wkurzające w TV

15 sie 2011 - 15:36:59

Cytat
dakota_aa
Trudne sprawy........
Dlaczego ja?........

Mistrzostwo w poprawianiu humoru,ale w nadmiarze szkodzi normalnemu człowiekowi;P

Ja jeszcze dorzuce Sedzie Anne Marie Wesolowska i Sad rodzinny... ;/ dobija mnie jeszcze prosto w serce i pierwsza milosc ;p lol

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

E-księgarnie