Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

Rewelacyjne okna

21 minut temu

e-papieros

45 minut temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

przyjazne przedszkole

dzisiaj o 8:20

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10
zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Najbardziej wkurzające w TV

25 sie 2011 - 02:19:47

Cytat
smutneniebo
Jak leciała Majka to się cała trzęsłam, nienawidzę tego serialu! Może nie serialu ale tej "aktorki" z twarzą żałosnego, małego bachora i te jej oczy brrr mogłabym wydrapać haha jak miałam gazetę z nią na okładce to musiałam podeptać:D


o jacie, ja jej też nie cierpię. Największą pompę miałam jak ona jadła haha - jak taki szczurek co dostał jeść pierwszy raz od miesiaca. Straszna jest ta kobieta

Najbardziej wkurzające w TV

25 sie 2011 - 02:22:35

nie oglądam tv

Najbardziej wkurzające w TV

25 sie 2011 - 03:06:41

nienawidzę Kuby Wojewódzkiego i Szymona Majewskiego w swoich żałosnych programach, z osób publicznych w TV to nie mogę zdzierżyć także Prokopa...

z reklam to ta baba co jej się kamień w pralce pojawił bo nie używała Calgonu (ten jej głos :D jak stara ciotka klotka) i jakiś gościu bierze pralkę do naprawy,
jest jeszcze taka reklama co człowiek wcina jabłko a potem jak ugryzie to jest na nim krew - nie wiem czemu ale zawsze jak jem obiad to ją puszczają, czasem nawet w odstępie 5 minut lecą na tym samym kanale.

Najbardziej wkurzające w TV

25 sie 2011 - 16:22:59

Reeeeeklaaaaamyyyy!! Nie ma nic bardziej irytującego, gdy oglądam filmy :/. Zwłaszcza jak mnie wciągnął na maksa. Dlatego teraz albo oglądam z płytek, albo nagrywam sobie z vod eNki ciekawe tytuły. I nic mnie nie rozprasza w trakcie oglądania :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

filmy psychologiczne