Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9
zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 19:57:50

Cytat
mc85
Cytat
martischa
Cytat
trinity22
Cytat
pisaczkixd
Cytat
aadzia
hmm.. no jeżeli dajesz coś do opinii publicznej to trzeba liczyć się z tym, że nie każdemu się spodoba :-)

słusznie.

no jak wam sie może TAKA gwiazda nie podobac ;DDD Przecież to TALENT ;))))))

martischa widze,ze mamy podobne talenty ;D mój się ujawnia po kilku głębszych ;DD


haha u mnie to samo :D

a ja po kilku glebszych to nawet w obcych jezykach spiewam :p


tuż to ja też, z resztą razem nam to dobrze wychodzi - łotermelony i te sprawy hahaha

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 19:58:25

Hmmm jest różnica pomiędzy byciem wrednym a wyrażaniem swojego zdania :)

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 20:02:19

Cytat
Marisa792
Cytat
Motylica22
czyli wkroczylas na szafowy show biznes, znalazlo sie kilka ,,wyszczekanych,, panienek, ktore zdetronizowaly twoj talent swojska krytyka i sie poddalas???

nie nie nie.....poddawaj sie:)))))


Dzięki za wsparcie ;)
Dalej robię swoje ale zastanawiam się właśnie czy te ich komentarze wynikają z chamstwa czy są po prostu.. prawdziwe.
Cytat
meow-meow
To co Ty krytyki od obrazy nawet odroznic nie potrafisz?

Potrafię, tylko że ci "obrażacze" uważają się za wielkich znawców i krytyków właśnie...
Na jakiej podstawie, ja się pytam?

Nie rozumiem Cię. Wstawiasz tu piosenki i chcesz znać opinię dziewczyn, a jak skrytykują to twierdzisz, że 'uważają się za wielkich znawców" (?). NA TEJ PODSTAWIE, że sama je skłoniłaś do wyrażenia opinii i one zrobiły to, bardziej dosadnie lub mniej. Nie wiesz, że nie wszyscy ludzie będą Ci słodzili, albo będą eufemistycznie Cię krytykować? Jak to mówią - walną Ci z grubej rury, a to niekoniecznie musi Ci się podobać. I myślę, że Trinity22 ma trochę racji - musiałaś prowokować niemiłe wypowiedzi, skoro usłyszałaś ich aż tyle. Na zaczepki się nie odpowiada, nie zniża się do poziomu 'wyzywaczy' :] Niestety nawet teraz kilka Twoich wypowiedzi, Autorko, potwierdza moja teorię. Dziewczyny nie atakują tak licznie bez przyczyny...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-11 20:08 przez LaRotiDe.

zweryfikowana
Posty: 883
Ostrzeżenia: 1/5

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 20:02:33

Cytat
matra
Ludzie są różni. Jeśli coś tworzysz i chcesz to upubliczniać musisz mieć twardy zad, żeby Cię kopy nie bolały. Każdy artysta czy 'artysta' jest zawsze mieszany z błotem przez kogoś, ale w tym właśnie tkwi rzecz, żeby się nie poddawać. Jak jesteś za słaba odpuść sobie, śpiewaj tylko w czterech ścianach bo się zniszczysz.

dokladnie. i dodam jeszcze,ze Ci "krytycy" internetowi nie zawsze maja racje... takze nie nalezy przez nich niszczyc marzen ;P chociaz nie znam Twoich piosenek ani nie wiem jaki masz glos, wiec ciezko jest mi cokolwiek powiedziec wiecej.........

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 20:06:37

A więc wysłuchałam...moje zdanie jest takie:spiewasz troszke lepiej niż przeciętny człowiek. Talentu wg mnie nie masz. Nie chce być złosliwa ale Twoje spiewanie kojarzy mi się z weslnymi zespołami. Nie wiem z czego to wynika ale Twój głos nie jest przyjemny dla ucha.
Zdarza mi się czasem oglądnąc program typu mam talent i tam często zdarzają się prawdziwe perełki...
Może jesli nie uznajesz tu krytyki to spróbuj własnie w tego typu castingach...tam powiedzą Ci prawde:)))))
Ale jesli nie będziesz miała troche pokory to nic Ci sie nie uda...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-11 20:08 przez alpina.

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 20:12:24

Cytat
alpina
A więc wysłuchałam...moje zdanie jest takie:spiewasz troszke lepiej niż przeciętny człowiek. Talentu wg mnie nie masz. Nie chce być złosliwa ale Twoje spiewanie kojarzy mi się z weslnymi zespołami. Nie wiem z czego to wynika ale Twój głos nie jest przyjemny dla ucha.
Zdarza mi się czasem oglądnąc program typu mam talent i tam często zdarzają się prawdziwe perełki...
Może jesli nie uznajesz tu krytyki to spróbuj własnie w tego typu castingach...tam powiedzą Ci prawde:)))))
Ale jesli nie będziesz miała troche pokory to nic Ci sie nie uda...

Właśnie miałam to dopisać :) Autorko, idź do MAM TALENT albo innych takich, tam Cię ocenią. Co zrobisz jak taki Wojewódzki albo któryś z wokalistów pojedzie Ci na wizji? Prawdziwy artysta musi być na to gotowy. Nie sądzę, żeby taki Michał Szpak, którego częęsto krytykują skarżył się na forach, że go wyzywają... Jest dalej sobą i podziwiać go.
Cytat
Marisa792
Cytat
Gruba57
Tekst o tym, że wiele gwiazd śpiewa przez nos mnie rozłożył. Zacznijmy od tego, że wiele tych "gwiazd" pojęcia nie ma o śpiewaniu. Ty chyba widocznie też, skoro tak mówisz. Każdy DOBRY instruktor, nauczyciel itp. na pierwszych zajęciach zmyje Ci głowę jeśli w ten sposób śpiewasz. Lokaty na konkursach? Konkurs konkursowi nie równy. W Polsce jest ich mnóstwo. Nie ma też co porównywać festiwalu na szczeblu powiatowym czy wojewódzkim do tego ogólnopolskiego. Poziom konkursu zwykle ustalają uczestnicy, a tych dobrych przyciągają konkursy z wykwalifikowanym jury, gdzie na dodatek zwykle odbywają się eliminacje - czy to na żywo czy na podstawie nagrań.

PS Była taka jedna znana, szczodrze obdarzona umiejętnościami gwiazda - Mandaryna.

Hmm. mandaryna, tak? Ale ona nie śpiewała czysto przede wszystkim.. A że mówicie o śpiewaniu przez nos:
Mówiłam że czekają mnie zabiegi, i to jeden już w środę, bo mam po prostu problemy z tym nosem, od alergii mam zatkany i krzywą przegrodę. Po tym już nie będzie tego "nosa" słychać...
Nie jestem żadną gwiazdeczką, tylko jakim cudem mam ponad 70 pozytywnych komentarzy do najświeższego nagrania i to nie od znajomych, tylko od przypadkowych ludzi? Czemu zdobywam miejsca w konkursach, na których w Jury nie siedzą nadęte pyskate babska chcące komuś dowalić?
Odnoszę sukcesy, i idę do przodu podczas kiedy wy moje drogie wpierniczacie pączki na kanapie i oglądacie "dlaczego ja".
Wątek założyłam specjalnie żeby zobaczyć czy dalej moje "koleżanki" mają tyle samo jadu co wcześniej.

Hmm.. i jeszcze jedno: pisze własne piosenki, komponuję je, piszę nie tylko dla siebie, ale dla innych. Uważam że coś potrafię i nie obchodzi mnie co myślą takie jak Trinity czy jak ci tam... bo nawet nie pamietam.
Cały czas się doskonalę, czekam jak będzie po tych operacjach, i będę siebie cenić i szanować!
Dziękuję bardzo za uwagę, pozdrawiam
http://w27.wrzuta.pl/audio/9zInM7vsl8s/asia_-_almost_lover

Proszę, bo kilka osób chciało.
I nie chcę widzieć na wrzucie waszych zawistnych tekstów, piszcie tutaj .


Wyszło szydło z worka ;o Ja się pytam po kiego kija zatem wrzucasz muzykę na forum z ciuchami? Oczekiwałaś znawców? Poza tym - nie dla znawców śpiewasz, a dla zwykłych ludzi, którzy znawcami nie są i albo im się podoba to co słyszą, albo nie. Nie znam Cię i dlatego prościej mi ocenić. Z takim podejściem wybacz - nie wróżę Ci kariery. Taka Honorata Skarbek nie przyjmuje się krytyką na blogu. Nawet do Skarbek Ci daleko, a co dalej .... Musisz mieć siłę przebicia. Jeśli chodzi o piosenkę, nie jest zła, ale talentu specjalnie nie trzeba, żeby ją zaśpiewać. Jak masz talent, to zaśpiewaj piosenkę Houston i wrzuć. To jest talent.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-11 20:25 przez LaRotiDe.

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 21:55:55

Cytat
Marisa792
Cytat
natashcck
sa rozne gusta, wiec trzeba liczyc sie obiektywna krytyka
ten link z piosenka to autorka watku?

Ten link z wrzuty mój, z youtube nie.

Ale wkleję taki stary z youtube, nie nagrywany w programie tylko na żywo, moja własna piosenka.



Cytat
komiczka
Odsłuchałam, przeanalizowałam, no i takie wnioski mi przyszły na myśl: bez szału... Czemu? Ponieważ, jak wcześniej jedna z koleżanek zwróciła już uwagę, beczysz jak stado owiec na hali, co jest tak wkurzające, że już po 15 sekundach nie chce się słuchać dalej tych beków. Za dużo tych przeciągań (czyli beków), jakbyś na siłę chciała udowodnić, że umiesz utrzymać długo dźwięk, a to g. prawda, bo gdyby tak było, to byś nie beczała, tylko czysto zakończyła każdy wers piosenki. Wykonanie nie powala, śpiewasz, jak każda inna dziewczyna. Rozumiem, że jak ktoś chce być uważany za dobrego, cenionego artystę, to stara się stworzyć własne interpretacje piosenek, a Ty wszystko odbimbałaś, słyszałam to tysiąc razy <zieeewaaaa> Jedyne, co jest ok, to jakość nagrania (pewnie byłaś w jakimś studiu), co nie jest Twoją zasługą, i dzięki czemu wydaje Ci się, że masz prawdziwy talent. Prawda jest taka, że masz przeciętny głos, wybrałaś sobie łatwą piosenkę do zaśpiewania (bo mimo zróżnicowania wysokich i niskich dźwięków, piosenka jest prosta). Parę lat ćwiczeń, zero beczenia, może coś z tego będzie. I wiem, co mówię - parę lat śpiewania w chórze jednak nie poszło na marne! ;D
No, to by było na tyle mojej uczciwej krytyki.

No, to jest rzeczywiście konstruktywna krytyka, ok, z tym się zgodzę.



heh wow "now I'm goinK to sinK my own sonK" hmm a po polsku się nie dało powiedzieć?:D

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 22:01:36

Cytat
Marisa792
Cytat
izazell
To, że kilka osób krytykowało Twoje zdolności nie powinno sprawić, że przestałaś śpiewać. Najważniejsze to robić to, co się kocha. Jeśli śpiewanie sprawia Ci radość- po prostu śpiewaj! Nieważne, że komuś to będzie przeszkadzało, wszytskim się nigdy nie dogodzi. Trzeba się rozwijać bez względu na opinię innych. :)

No tak, tylko że to nie były zwykłe negatywne opinie, oni już wjeżdżali na temat mojej rodziny, wyzywali mnie, i oceniali jaką osobą jestem, a jak można to robić nie znając kogoś i jedynie słuchając jego muzyki? Ludzie, to jest chore!


odnosze wrazenie ze sama ich wpusciłas do tego swiata, troche za daleko.... trzeba odgraniczyc zycie prywatne od np tworczosci ktora pokazujesz swiatu.... poza tym jesli upubliczniłas swoje nagrania to powinnas liczyc sie z krytyka bo nie kazdemu moglo sie podobac....

niezweryfikowana
Posty: 465
Ostrzeżenia: 1/5

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 22:04:34

Ja uwielbiam spiewać i załuję, że Bozia mi nie dała więcej talentu, bo naprawdę to kocham!

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 22:09:46

Każdy szanujący się artysta musi przyjmować krytykę. To jest nieuniknione i bardzo często jest takim motorem dopędzającym do dalszego działania i chęci polepszenia się

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 22:45:49

Cytat
LaRotiDe
Cytat
alpina
A więc wysłuchałam...moje zdanie jest takie:spiewasz troszke lepiej niż przeciętny człowiek. Talentu wg mnie nie masz. Nie chce być złosliwa ale Twoje spiewanie kojarzy mi się z weslnymi zespołami. Nie wiem z czego to wynika ale Twój głos nie jest przyjemny dla ucha.
Zdarza mi się czasem oglądnąc program typu mam talent i tam często zdarzają się prawdziwe perełki...
Może jesli nie uznajesz tu krytyki to spróbuj własnie w tego typu castingach...tam powiedzą Ci prawde:)))))
Ale jesli nie będziesz miała troche pokory to nic Ci sie nie uda...

Właśnie miałam to dopisać :) Autorko, idź do MAM TALENT albo innych takich, tam Cię ocenią. Co zrobisz jak taki Wojewódzki albo któryś z wokalistów pojedzie Ci na wizji? Prawdziwy artysta musi być na to gotowy. Nie sądzę, żeby taki Michał Szpak, którego częęsto krytykują skarżył się na forach, że go wyzywają... Jest dalej sobą i podziwiać go.
Cytat
Marisa792
Cytat
Gruba57
Tekst o tym, że wiele gwiazd śpiewa przez nos mnie rozłożył. Zacznijmy od tego, że wiele tych "gwiazd" pojęcia nie ma o śpiewaniu. Ty chyba widocznie też, skoro tak mówisz. Każdy DOBRY instruktor, nauczyciel itp. na pierwszych zajęciach zmyje Ci głowę jeśli w ten sposób śpiewasz. Lokaty na konkursach? Konkurs konkursowi nie równy. W Polsce jest ich mnóstwo. Nie ma też co porównywać festiwalu na szczeblu powiatowym czy wojewódzkim do tego ogólnopolskiego. Poziom konkursu zwykle ustalają uczestnicy, a tych dobrych przyciągają konkursy z wykwalifikowanym jury, gdzie na dodatek zwykle odbywają się eliminacje - czy to na żywo czy na podstawie nagrań.

PS Była taka jedna znana, szczodrze obdarzona umiejętnościami gwiazda - Mandaryna.

Hmm. mandaryna, tak? Ale ona nie śpiewała czysto przede wszystkim.. A że mówicie o śpiewaniu przez nos:
Mówiłam że czekają mnie zabiegi, i to jeden już w środę, bo mam po prostu problemy z tym nosem, od alergii mam zatkany i krzywą przegrodę. Po tym już nie będzie tego "nosa" słychać...
Nie jestem żadną gwiazdeczką, tylko jakim cudem mam ponad 70 pozytywnych komentarzy do najświeższego nagrania i to nie od znajomych, tylko od przypadkowych ludzi? Czemu zdobywam miejsca w konkursach, na których w Jury nie siedzą nadęte pyskate babska chcące komuś dowalić?
Odnoszę sukcesy, i idę do przodu podczas kiedy wy moje drogie wpierniczacie pączki na kanapie i oglądacie "dlaczego ja".
Wątek założyłam specjalnie żeby zobaczyć czy dalej moje "koleżanki" mają tyle samo jadu co wcześniej.

Hmm.. i jeszcze jedno: pisze własne piosenki, komponuję je, piszę nie tylko dla siebie, ale dla innych. Uważam że coś potrafię i nie obchodzi mnie co myślą takie jak Trinity czy jak ci tam... bo nawet nie pamietam.
Cały czas się doskonalę, czekam jak będzie po tych operacjach, i będę siebie cenić i szanować!
Dziękuję bardzo za uwagę, pozdrawiam
http://w27.wrzuta.pl/audio/9zInM7vsl8s/asia_-_almost_lover

Proszę, bo kilka osób chciało.
I nie chcę widzieć na wrzucie waszych zawistnych tekstów, piszcie tutaj .


Wyszło szydło z worka ;o Ja się pytam po kiego kija zatem wrzucasz muzykę na forum z ciuchami? Oczekiwałaś znawców? Poza tym - nie dla znawców śpiewasz, a dla zwykłych ludzi, którzy znawcami nie są i albo im się podoba to co słyszą, albo nie. Nie znam Cię i dlatego prościej mi ocenić. Z takim podejściem wybacz - nie wróżę Ci kariery. Taka Honorata Skarbek nie przyjmuje się krytyką na blogu. Nawet do Skarbek Ci daleko, a co dalej .... Musisz mieć siłę przebicia. Jeśli chodzi o piosenkę, nie jest zła, ale talentu specjalnie nie trzeba, żeby ją zaśpiewać. Jak masz talent, to zaśpiewaj piosenkę Houston i wrzuć. To jest talent.

tu wyżej akurat koleżanka wrzuciła nam najpiękniej przerobioną piosenkę jaką ma w swoim "repertuarze" ;DDD

Ciekawe czemu nie pochwaliła się tym czym co wam odkopałam pare stron temu ;) Nie każdemu chce się czytac cały wątek - więc wrzucę linki raz jeszcze ;D






Cytat
trinity22
nie wytrzymam hahahah ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


http://w356.wrzuta.pl/film/2j0klsHkGDO/joana_asia_trojak_-_everytime_we_touch

muuuuuuuu muuuuuuu ;)))))))) hahaha ;))))))

i te komentarze ..które sama sobie pisała ;DDD



Jak można tak piosenkę zniszczyc ;)))

ooo ..uuu ... eee... haaa hhaa ;DDDD


http://w111.wrzuta.pl/film/4OhGS6LWiVa/joana_asia_trojak_-_killin_me_softly



Sądzę,ze nawet do zespołu grającego na weselach by cię nie przyjeli ;))




to bije WSZYSTKO na głowę : posłuchajcie - bo TAKI TALENT rzadko kiedy się trafia ;

http://w356.wrzuta.pl/film/777jUfDDz2Y/joana_asia_trojak_-_od_dzis



Przepraszam..ale musiałam .. nie chce żebyście przegapili te wspaniałe utwory -to TRZEBA przesłuchać ..ja idę teraz na powietrze ....albo zobacza czy przypadkiem jakiś apap mi nie został w szafce ;))


JESZCZE TOzły/size]

http://w433.wrzuta.pl/audio/6Bib0tXYOzz/joana_asia_trojak_-_uraz

http://w356.wrzuta.pl/film/ayQNMsANu7W/joana_asia_trojak_-_piosenka_ksiezycowa

Wredni krytycy zabijają marzenia

12 sie 2011 - 13:26:49

Super spiewasz,mi sie podoba,powinnas startowac gdzies,nie zmarnuj talentu.

Wredni krytycy zabijają marzenia

12 sie 2011 - 19:08:31

Cytat
trinity22
UWAGA zadufana w sobie wyjąca gwiazda zaczyna praktykować swoje stare metody - ja już dostałam wiadomośc na PW ? A wy ? ;DD
Dobrze,ze teraz istnieje opcja "czarna lista" ;)


Wtedy też każda krytykująca - dostała wianuszek wyzwisk na pw ;D I gwiazdeczce konto zablokowali ;)




Cytat
rafik1
Cytat
trinity22
Cytat
rafik1
nie śpiewam, więc takiej profesjonalnej oceny nie wystawię, ale uszy myłam, więc słyszę:)
piosenka z wrzuty nie jest zła, zaczęłaś nieźle, ale jak zaczęłaś wyciągać to sorry, ale przyśpieszałam...
a ta która tu wrzuciłaś do bani zupełnie pod każdym względem.
Nie myśl że chce Cię obrażać czy coś takiego bo tak nie jest, musisz bardzo dużo ćwiczyć...może za paaaaarę lat...

posłuchaj tych do których dałam link wyżej ;DD

jestem po...i nie wiem co mam napisać...dacie wiarę????


Idź się odśwież chwilę na powietrze ;D Pomaga trochę na ból głowy ;DD

Przy tych pioseneczkach powinno byc ostrzeżenie "SŁUCHANIE GROZI BÓLEM GŁOWY I MDŁOŚCIAMI- słuchasz na własną odpowiedzialnośc " ;))


Wiesz co, opanuj się dziewczyno. napisałam do ciebie grzecznie bo chciałam dojść do porozumienia ale się widać nie da.
Akurat żal mi ciebie za to że nie potrafisz szanować innych ludzi, może ci się nie podobać co oni robią ale szanuje się innych. Oczywiście to ty zaczęłaś nagonkę na mnie, nie wiem tylko po co, czy to cię dowartościowuje? Poziom twoich wrednych, kąśliwych, zgagowatych wypowiedzi wskazuje na to ze jesteś zgorzkniała i zakompleksiona. ja zawsze mam na twarzy uśmiech, cieszę się każdym dniem i właśnie dla tego że siebie cenię, nie muszę dopierdzielać innym żeby lepiej się poczuć. zastanów się nad tym trochę, bo ci się przyda.
Cytat
trinity22
Cytat
LaRotiDe
Cytat
alpina
A więc wysłuchałam...moje zdanie jest takie:spiewasz troszke lepiej niż przeciętny człowiek. Talentu wg mnie nie masz. Nie chce być złosliwa ale Twoje spiewanie kojarzy mi się z weslnymi zespołami. Nie wiem z czego to wynika ale Twój głos nie jest przyjemny dla ucha.
Zdarza mi się czasem oglądnąc program typu mam talent i tam często zdarzają się prawdziwe perełki...
Może jesli nie uznajesz tu krytyki to spróbuj własnie w tego typu castingach...tam powiedzą Ci prawde:)))))
Ale jesli nie będziesz miała troche pokory to nic Ci sie nie uda...

Właśnie miałam to dopisać :) Autorko, idź do MAM TALENT albo innych takich, tam Cię ocenią. Co zrobisz jak taki Wojewódzki albo któryś z wokalistów pojedzie Ci na wizji? Prawdziwy artysta musi być na to gotowy. Nie sądzę, żeby taki Michał Szpak, którego częęsto krytykują skarżył się na forach, że go wyzywają... Jest dalej sobą i podziwiać go.
Cytat
Marisa792
Cytat
Gruba57
Tekst o tym, że wiele gwiazd śpiewa przez nos mnie rozłożył. Zacznijmy od tego, że wiele tych "gwiazd" pojęcia nie ma o śpiewaniu. Ty chyba widocznie też, skoro tak mówisz. Każdy DOBRY instruktor, nauczyciel itp. na pierwszych zajęciach zmyje Ci głowę jeśli w ten sposób śpiewasz. Lokaty na konkursach? Konkurs konkursowi nie równy. W Polsce jest ich mnóstwo. Nie ma też co porównywać festiwalu na szczeblu powiatowym czy wojewódzkim do tego ogólnopolskiego. Poziom konkursu zwykle ustalają uczestnicy, a tych dobrych przyciągają konkursy z wykwalifikowanym jury, gdzie na dodatek zwykle odbywają się eliminacje - czy to na żywo czy na podstawie nagrań.

PS Była taka jedna znana, szczodrze obdarzona umiejętnościami gwiazda - Mandaryna.

Hmm. mandaryna, tak? Ale ona nie śpiewała czysto przede wszystkim.. A że mówicie o śpiewaniu przez nos:
Mówiłam że czekają mnie zabiegi, i to jeden już w środę, bo mam po prostu problemy z tym nosem, od alergii mam zatkany i krzywą przegrodę. Po tym już nie będzie tego "nosa" słychać...
Nie jestem żadną gwiazdeczką, tylko jakim cudem mam ponad 70 pozytywnych komentarzy do najświeższego nagrania i to nie od znajomych, tylko od przypadkowych ludzi? Czemu zdobywam miejsca w konkursach, na których w Jury nie siedzą nadęte pyskate babska chcące komuś dowalić?
Odnoszę sukcesy, i idę do przodu podczas kiedy wy moje drogie wpierniczacie pączki na kanapie i oglądacie "dlaczego ja".
Wątek założyłam specjalnie żeby zobaczyć czy dalej moje "koleżanki" mają tyle samo jadu co wcześniej.

Hmm.. i jeszcze jedno: pisze własne piosenki, komponuję je, piszę nie tylko dla siebie, ale dla innych. Uważam że coś potrafię i nie obchodzi mnie co myślą takie jak Trinity czy jak ci tam... bo nawet nie pamietam.
Cały czas się doskonalę, czekam jak będzie po tych operacjach, i będę siebie cenić i szanować!
Dziękuję bardzo za uwagę, pozdrawiam
http://w27.wrzuta.pl/audio/9zInM7vsl8s/asia_-_almost_lover

Proszę, bo kilka osób chciało.
I nie chcę widzieć na wrzucie waszych zawistnych tekstów, piszcie tutaj .


Wyszło szydło z worka ;o Ja się pytam po kiego kija zatem wrzucasz muzykę na forum z ciuchami? Oczekiwałaś znawców? Poza tym - nie dla znawców śpiewasz, a dla zwykłych ludzi, którzy znawcami nie są i albo im się podoba to co słyszą, albo nie. Nie znam Cię i dlatego prościej mi ocenić. Z takim podejściem wybacz - nie wróżę Ci kariery. Taka Honorata Skarbek nie przyjmuje się krytyką na blogu. Nawet do Skarbek Ci daleko, a co dalej .... Musisz mieć siłę przebicia. Jeśli chodzi o piosenkę, nie jest zła, ale talentu specjalnie nie trzeba, żeby ją zaśpiewać. Jak masz talent, to zaśpiewaj piosenkę Houston i wrzuć. To jest talent.

tu wyżej akurat koleżanka wrzuciła nam najpiękniej przerobioną piosenkę jaką ma w swoim "repertuarze" ;DDD

Ciekawe czemu nie pochwaliła się tym czym co wam odkopałam pare stron temu ;) Nie każdemu chce się czytac cały wątek - więc wrzucę linki raz jeszcze ;D






Cytat
trinity22
nie wytrzymam hahahah ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


http://w356.wrzuta.pl/film/2j0klsHkGDO/joana_asia_trojak_-_everytime_we_touch

muuuuuuuu muuuuuuu ;)))))))) hahaha ;))))))

i te komentarze ..które sama sobie pisała ;DDD



Jak można tak piosenkę zniszczyc ;)))

ooo ..uuu ... eee... haaa hhaa ;DDDD


http://w111.wrzuta.pl/film/4OhGS6LWiVa/joana_asia_trojak_-_killin_me_softly



Sądzę,ze nawet do zespołu grającego na weselach by cię nie przyjeli ;))




to bije WSZYSTKO na głowę : posłuchajcie - bo TAKI TALENT rzadko kiedy się trafia ;

http://w356.wrzuta.pl/film/777jUfDDz2Y/joana_asia_trojak_-_od_dzis



Przepraszam..ale musiałam .. nie chce żebyście przegapili te wspaniałe utwory -to TRZEBA przesłuchać ..ja idę teraz na powietrze ....albo zobacza czy przypadkiem jakiś apap mi nie został w szafce ;))


JESZCZE TOzły/size]

http://w433.wrzuta.pl/audio/6Bib0tXYOzz/joana_asia_trojak_-_uraz

http://w356.wrzuta.pl/film/ayQNMsANu7W/joana_asia_trojak_-_piosenka_ksiezycowa

Aha, super. musiałaś dać piosenki sprzed kilku lat, bo ta nowa jest trochę lepsza, dlatego nie będzie efektu twojego wrednego ataku.
Poza tym nie przerabiam piosenek.
Cytat
myszeczka87
no dobra, przesłuchałam tutaj i myślę że jest problem z dźwiękiem przede wszystkim. Tzn. kiepska jakość nagrania ściąga dużo negatywnych komentarzy. Ale w tym śpiewaniu tez rewelacji nie ma, jest ładne, ale nie wiem czy sie przebijesz. Ale za marzeniami warto gonić:) Także życzę ci powodzenia.

No widzisz, ja nie uważam że jestem rewelacyjna. Po prostu wiem ze nie jestem najgorsza, po prostu jestem taka w miarę..
A to co pisze osoba cytowana wyżej to zwykłe chamstwo w państwie i wyładowywanie swoich stresów frustrującego życia w internecie.
Twoja opinia bardzo mi się podoba bo jest zbliżona do tego co sama uważam. Cały czas trzeba nad czymś pracować i ja to robię.
Jak widać, "cudowna pani krytyk" wygrzebała stare nagrania i się chwali ze mi dowaliła, ale nie.. bo widać różnicę, że nowsze już nie są takie jak starsze.. są inne.

A do tych co uważają że moje wypowiedzi są na słabym poziomie: Co, błędy ortograficzne robię, czy może piszę sŁitaŚne PoKemoNki?
Bo nie rozumiem.
Cytat
Naadine20
Cytat
Marisa792
Cytat
natashcck
sa rozne gusta, wiec trzeba liczyc sie obiektywna krytyka
ten link z piosenka to autorka watku?

Ten link z wrzuty mój, z youtube nie.

Ale wkleję taki stary z youtube, nie nagrywany w programie tylko na żywo, moja własna piosenka.



Cytat
komiczka
Odsłuchałam, przeanalizowałam, no i takie wnioski mi przyszły na myśl: bez szału... Czemu? Ponieważ, jak wcześniej jedna z koleżanek zwróciła już uwagę, beczysz jak stado owiec na hali, co jest tak wkurzające, że już po 15 sekundach nie chce się słuchać dalej tych beków. Za dużo tych przeciągań (czyli beków), jakbyś na siłę chciała udowodnić, że umiesz utrzymać długo dźwięk, a to g. prawda, bo gdyby tak było, to byś nie beczała, tylko czysto zakończyła każdy wers piosenki. Wykonanie nie powala, śpiewasz, jak każda inna dziewczyna. Rozumiem, że jak ktoś chce być uważany za dobrego, cenionego artystę, to stara się stworzyć własne interpretacje piosenek, a Ty wszystko odbimbałaś, słyszałam to tysiąc razy <zieeewaaaa> Jedyne, co jest ok, to jakość nagrania (pewnie byłaś w jakimś studiu), co nie jest Twoją zasługą, i dzięki czemu wydaje Ci się, że masz prawdziwy talent. Prawda jest taka, że masz przeciętny głos, wybrałaś sobie łatwą piosenkę do zaśpiewania (bo mimo zróżnicowania wysokich i niskich dźwięków, piosenka jest prosta). Parę lat ćwiczeń, zero beczenia, może coś z tego będzie. I wiem, co mówię - parę lat śpiewania w chórze jednak nie poszło na marne! ;D
No, to by było na tyle mojej uczciwej krytyki.

No, to jest rzeczywiście konstruktywna krytyka, ok, z tym się zgodzę.



heh wow "now I'm goinK to sinK my own sonK" hmm a po polsku się nie dało powiedzieć?:D

Akcentu agielskiego nie mam zbyt dobrego, przyznaję. Ale rozumiem o czym śpiewam i nie robię jakichś strasznych błędów.
Powiedziałam po angielsku a nie po polsku, bo to jest język międzynarodowy, więc większość osób z różnych krajów poza polską wie o co chodzi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-12 19:22 przez Marisa792.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najbardziej wkurzające w TV