Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 17:31:12

Szczerze, to nie powinnaś się przejmować jakimiś noobami. Ale nie możesz też od razu zakładać nowego wątku i radzić się innych. Jak to świadczy o Tobie? Uciekasz i się chowasz. Poza tym, to krytyka potrafi być naprawdę takim "kopem" by robić coś jeszcze lepiej. Sama coś o tym wiem. :) Pokaż na co Cię stać, gdyż prawdziwy talent jest owocem długiej i cięzkiej pracy.

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 17:34:48

Cytat
trinity22
Cytat
rafik1
nie śpiewam, więc takiej profesjonalnej oceny nie wystawię, ale uszy myłam, więc słyszę:)
piosenka z wrzuty nie jest zła, zaczęłaś nieźle, ale jak zaczęłaś wyciągać to sorry, ale przyśpieszałam...
a ta która tu wrzuciłaś do bani zupełnie pod każdym względem.
Nie myśl że chce Cię obrażać czy coś takiego bo tak nie jest, musisz bardzo dużo ćwiczyć...może za paaaaarę lat...

posłuchaj tych do których dałam link wyżej ;DD

jestem po...i nie wiem co mam napisać...dacie wiarę????

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 17:41:40

UWAGA zadufana w sobie wyjąca gwiazda zaczyna praktykować swoje stare metody - ja już dostałam wiadomośc na PW ? A wy ? ;DD
Dobrze,ze teraz istnieje opcja "czarna lista" ;)


Wtedy też każda krytykująca - dostała wianuszek wyzwisk na pw ;D I gwiazdeczce konto zablokowali ;)




Cytat
rafik1
Cytat
trinity22
Cytat
rafik1
nie śpiewam, więc takiej profesjonalnej oceny nie wystawię, ale uszy myłam, więc słyszę:)
piosenka z wrzuty nie jest zła, zaczęłaś nieźle, ale jak zaczęłaś wyciągać to sorry, ale przyśpieszałam...
a ta która tu wrzuciłaś do bani zupełnie pod każdym względem.
Nie myśl że chce Cię obrażać czy coś takiego bo tak nie jest, musisz bardzo dużo ćwiczyć...może za paaaaarę lat...

posłuchaj tych do których dałam link wyżej ;DD

jestem po...i nie wiem co mam napisać...dacie wiarę????


Idź się odśwież chwilę na powietrze ;D Pomaga trochę na ból głowy ;DD

Przy tych pioseneczkach powinno byc ostrzeżenie "SŁUCHANIE GROZI BÓLEM GŁOWY I MDŁOŚCIAMI- słuchasz na własną odpowiedzialnośc " ;))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-11 17:43 przez trinity22.

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 17:45:44

Jeżeli kochasz śpiewać, to żadna krytyka nie powinna ci być straszna.
Musisz także rozróżniać konstruktywną krytykę od zwykłego chłamu - taki po prostu ignoruj, nie odpowiadaj na zaczepki.

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 17:50:03

Krytyka na swój sposób wzmacnia, takie jest moje zdanie. Powinnaś się liczyć z tym, że ludzie sa różni i nie każdemu sie spodoba. A tak swoja drogą daj jakies namiary na priv to co śpiewasz, chętnie posłucham:)

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 17:53:16

Cytat
matylda_jasmin
Cytat
male_p
Myślę, że nie powinnaś wrzucać tych utworów tu, tylko na myspace albo soundcloud - tam przynajmniej pojawiają się ludzie, którzy znają się na muzyce, tutaj możesz liczyć tylko i wyłącznie na głosy sweet piętnastek, którym się nudzi.

jako swett trzydziestka śmiem twierdzić,że autorka tego wątku talentu nie ma
ale może ćwicząc ciężko coś osiągnie
ale poziom wypowiedzi autoreczki jest tak żenująco niski,że kariery w szoł bizie to ja nie widzę dla niej

Jeśli chodzi o poziom wypowiedzi - zgadzam się całkowicie, wcześniej tylko przeczytałam pierwszą wypowiedź i stąd sprułam, bo zajęta jestem, teraz wróciłam i faktycznie, w główce trochę poprzewracane - ale to się akurat tam nadaje ;) Natomiast jeśli chodzi o talent - zielonego pojęcia nie mam, nie słyszałam, nic nie wiem. Chodzi mi o to, że jak śpiewać, czy wrzucać nagrania - to tam, gdzie się to zwykle robi, niekoniecznie na szafie ;)

Pozdro, sweet trzydziestko :D

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 17:56:51

no dobra, przesłuchałam tutaj i myślę że jest problem z dźwiękiem przede wszystkim. Tzn. kiepska jakość nagrania ściąga dużo negatywnych komentarzy. Ale w tym śpiewaniu tez rewelacji nie ma, jest ładne, ale nie wiem czy sie przebijesz. Ale za marzeniami warto gonić:) Także życzę ci powodzenia.

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 18:08:46

Przesłuchałam - głos masz ok, ładny, miły, ale mało charakterystyczny. Śpiewasz czysto, ale czasem lekko mijasz się z dźwiękami i rytmem - wierze, że to kwestia stresu. Dajesz za dużo ozdobników - najpierw popracuj nad wzmocnieniem głosu, podparciem go - ćwiczenia oddechowe się kłaniają. I koniecznie, koniecznie, KONIECZNIE kup sobie filtr pop na mikrofon. Zgłoski wybuchowe Ci psują połowę efektu.

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 19:28:02

gwiazda znowu uciekła ;D Pewnie bluzga dziewczynom na PW ;D

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 19:35:17

Cytat
Marisa792
Cytat
1joanna986
A może to nie złośliwość tylko faktyczny brak talentu? Bierzesz to wogóle pod uwagę? Byłaś u jakiegoś specjalisty który ocenił iż masz głos i talent do speiwania? Czy całe twoje przekonanie o talencie opiera sie na słowach znajomych, najbliższej rodziny i pani od muzyki?

Wygrywam konkursy, poza tym śpiewałam na różnych imprezach i się podobało.
Na żywo lepiej to brzmi bo mam w domu kiepski sprzęt do nagrywania i trochę on zniekształca.

jak ja kiedyś śpiewałam to mówiono mi że na nagraniach łatwo wyłapać błędy, raczej nie są to zniekształcenia, sama siebie słyszysz inaczej a inaczej słyszą Cię inni, na nagraniach będziesz się słyszeć tak jak inni Cię słyszą

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 19:37:59

Wiesz, każdy ma prawo do swojego zdania. Jak się nie podoba yo nie będzie ochów i achów tylko krytyka. Normalne.

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 19:40:41

W zyciu trzeba robic to, co sie kocha i pier...lic reszte :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-11 19:48 przez wenda.

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 19:50:06

Cytat
martischa
Cytat
trinity22
Cytat
pisaczkixd
Cytat
aadzia
hmm.. no jeżeli dajesz coś do opinii publicznej to trzeba liczyć się z tym, że nie każdemu się spodoba :-)

słusznie.

no jak wam sie może TAKA gwiazda nie podobac ;DDD Przecież to TALENT ;))))))

martischa widze,ze mamy podobne talenty ;D mój się ujawnia po kilku głębszych ;DD


haha u mnie to samo :D

a ja po kilku glebszych to nawet w obcych jezykach spiewam :p

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 19:55:38

Cytat
trinity22
Cytat
martischa
no i gwiazdka się zmyła. (spadająca gwiazda heh)

liczyła na to ,ze nikt jej nie pamięta.. i się trochę nad nią poużalamy ..a tu nie wyszło ..



Co do talentów -to mnie osobiście podoba się ta panienka ..ma głosik jak aniołek ;)

Jak ktoś jej jeszcze nie słyszał to polecam .. znawcą nie jestem- ale słucham tego po czym mi "dobrze" na duszy i po czym mnie głowa nie boli ;DD A po męczącym "śpiewie" autorki wątku ..musiałam iśc się na podwórko przewietrzyć ;)


















trini ta mała jest swietna:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-11 19:56 przez alpina.

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 19:56:14

Jednym się podoba, drugim nie. Trzeba być odrobinę samokrytycznym. I bez obrazy, ale wrzucanie swoich wykonań na portal z ciuchami uważam za mało ambitne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najbardziej wkurzające w TV