Obecnie rozmawiamy o:

kupno samochodu

gorący temat

free spin za rejestracje

38 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 17:01:26

Cytat
Marisa792
Cytat
1joanna986
A może to nie złośliwość tylko faktyczny brak talentu? Bierzesz to wogóle pod uwagę? Byłaś u jakiegoś specjalisty który ocenił iż masz głos i talent do speiwania? Czy całe twoje przekonanie o talencie opiera sie na słowach znajomych, najbliższej rodziny i pani od muzyki?

Wygrywam konkursy, poza tym śpiewałam na różnych imprezach i się podobało.
Na żywo lepiej to brzmi bo mam w domu kiepski sprzęt do nagrywania i trochę on zniekształca.


NIE nie bierze tego pod uwagę ;) no przecież widzicie jak ona sie wypowiada ;DD
Jesteś żałosna i zadufana w sobie- DLATEGO NIC nie osiągniesz ....

Zmień najpierw stosunek do siebie i innych - a dopiero potem rób z siebie "gwiazdę" ;D










Od słuchania ciebie- boli głowa - wyjesz i fałszujesz ....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-11 17:03 przez trinity22.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 17:02:25

Cytat
Marisa792
Cytat
1joanna986
A może to nie złośliwość tylko faktyczny brak talentu? Bierzesz to wogóle pod uwagę? Byłaś u jakiegoś specjalisty który ocenił iż masz głos i talent do speiwania? Czy całe twoje przekonanie o talencie opiera sie na słowach znajomych, najbliższej rodziny i pani od muzyki?

Wygrywam konkursy, poza tym śpiewałam na różnych imprezach i się podobało.
Na żywo lepiej to brzmi bo mam w domu kiepski sprzęt do nagrywania i trochę on zniekształca.


haha ja też śpiewam na imprezach :D:D:D Też każdemu się podoba :)

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 17:04:17

Tak więc dobrze, że idziesz do przodu, tylko po prostu z Twoich wypowiedzi, tak jak już ktoś wcześniej zauważył, wyziera daleko idący zachwyt własną osobą. Zachwyt, który nie przewiduje jakichkolwiek negatywnych wypowiedzi. Swoją wartość trzeba znać, ale i wiedzieć gdzie jest ta cienka granica pomiędzy pewnością siebie a zarozumialstwem. Co do śpiewu - nie wiem, które w końcu nagrania są Twoje, a które nie (oprócz tego z ostatniego postu umieszczonego przez Ciebie). Odnośnie tej piosenki - niekoniecznie moja bajka. Nos przeszkadza, słowo "own" mogłabyś śpiewać wyżej, bo w samym dole brakuje Ci trochę dźwięku i przy tym zjazd jest nieczysty - to też wynika z niestabilności głosu. A to najprawdopodobniej jest konsekwencją braku podparcia przeponą/podbrzuszem. Polecam ćwiczenia oddechowe + rozluźniające na większe uruchomienie żuchwy podczas śpiewania.

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 17:05:09

Cytat
martischa
Cytat
Marisa792
Cytat
1joanna986
A może to nie złośliwość tylko faktyczny brak talentu? Bierzesz to wogóle pod uwagę? Byłaś u jakiegoś specjalisty który ocenił iż masz głos i talent do speiwania? Czy całe twoje przekonanie o talencie opiera sie na słowach znajomych, najbliższej rodziny i pani od muzyki?

Wygrywam konkursy, poza tym śpiewałam na różnych imprezach i się podobało.
Na żywo lepiej to brzmi bo mam w domu kiepski sprzęt do nagrywania i trochę on zniekształca.


haha ja też śpiewam na imprezach :D:D:D Też każdemu się podoba :)

to masz talent bo mnie uciszają :D

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 17:05:28

Cytat
aadzia
hmm.. no jeżeli dajesz coś do opinii publicznej to trzeba liczyć się z tym, że nie każdemu się spodoba :-)

słusznie.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 17:08:24

Cytat
GaBrYsiAa1996
Cytat
martischa
Cytat
Marisa792
Cytat
1joanna986
A może to nie złośliwość tylko faktyczny brak talentu? Bierzesz to wogóle pod uwagę? Byłaś u jakiegoś specjalisty który ocenił iż masz głos i talent do speiwania? Czy całe twoje przekonanie o talencie opiera sie na słowach znajomych, najbliższej rodziny i pani od muzyki?

Wygrywam konkursy, poza tym śpiewałam na różnych imprezach i się podobało.
Na żywo lepiej to brzmi bo mam w domu kiepski sprzęt do nagrywania i trochę on zniekształca.


haha ja też śpiewam na imprezach :D:D:D Też każdemu się podoba :)

to masz talent bo mnie uciszają :D

może im za mało lejesz :D:D

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 17:09:29

Cytat
martischa
Cytat
GaBrYsiAa1996
Cytat
martischa
Cytat
Marisa792
Cytat
1joanna986
A może to nie złośliwość tylko faktyczny brak talentu? Bierzesz to wogóle pod uwagę? Byłaś u jakiegoś specjalisty który ocenił iż masz głos i talent do speiwania? Czy całe twoje przekonanie o talencie opiera sie na słowach znajomych, najbliższej rodziny i pani od muzyki?

Wygrywam konkursy, poza tym śpiewałam na różnych imprezach i się podobało.
Na żywo lepiej to brzmi bo mam w domu kiepski sprzęt do nagrywania i trochę on zniekształca.


haha ja też śpiewam na imprezach :D:D:D Też każdemu się podoba :)

to masz talent bo mnie uciszają :D

może im za mało lejesz :D:D

:DDD szkoda mi ich , to nie śpiewam :D

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 17:10:36

Cytat
pisaczkixd
Cytat
aadzia
hmm.. no jeżeli dajesz coś do opinii publicznej to trzeba liczyć się z tym, że nie każdemu się spodoba :-)

słusznie.

no jak wam sie może TAKA gwiazda nie podobac ;DDD Przecież to TALENT ;))))))

martischa widze,ze mamy podobne talenty ;D mój się ujawnia po kilku głębszych ;DD

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 17:12:46

myslisz ze dlaczego artysci piją i ćpają??? wlasnie dlatego ze sa za slabi.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 17:16:18

Cytat
trinity22
Cytat
pisaczkixd
Cytat
aadzia
hmm.. no jeżeli dajesz coś do opinii publicznej to trzeba liczyć się z tym, że nie każdemu się spodoba :-)

słusznie.

no jak wam sie może TAKA gwiazda nie podobac ;DDD Przecież to TALENT ;))))))

martischa widze,ze mamy podobne talenty ;D mój się ujawnia po kilku głębszych ;DD


haha u mnie to samo :D

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 17:16:20

nie wytrzymam hahahah ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


http://w356.wrzuta.pl/film/2j0klsHkGDO/joana_asia_trojak_-_everytime_we_touch

muuuuuuuu muuuuuuu ;)))))))) hahaha ;))))))

i te komentarze ..które sama sobie pisała ;DDD



Jak można tak piosenkę zniszczyc ;)))

ooo ..uuu ... eee... haaa hhaa ;DDDD


http://w111.wrzuta.pl/film/4OhGS6LWiVa/joana_asia_trojak_-_killin_me_softly



Sądzę,ze nawet do zespołu grającego na weselach by cię nie przyjeli ;))




to bije WSZYSTKO na głowę : posłuchajcie - bo TAKI TALENT rzadko kiedy się trafia ;

http://w356.wrzuta.pl/film/777jUfDDz2Y/joana_asia_trojak_-_od_dzis



Przepraszam..ale musiałam .. nie chce żebyście przegapili te wspaniałe utwory -to TRZEBA przesłuchać ..ja idę teraz na powietrze ....albo zobacza czy przypadkiem jakiś apap mi nie został w szafce ;))


JESZCZE TOzły/size]

http://w433.wrzuta.pl/audio/6Bib0tXYOzz/joana_asia_trojak_-_uraz

http://w356.wrzuta.pl/film/ayQNMsANu7W/joana_asia_trojak_-_piosenka_ksiezycowa



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-11 17:20 przez trinity22.

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 17:20:45

Cytat
trinity22
Cytat
Marisa792
Cytat
1joanna986
A może to nie złośliwość tylko faktyczny brak talentu? Bierzesz to wogóle pod uwagę? Byłaś u jakiegoś specjalisty który ocenił iż masz głos i talent do speiwania? Czy całe twoje przekonanie o talencie opiera sie na słowach znajomych, najbliższej rodziny i pani od muzyki?

Wygrywam konkursy, poza tym śpiewałam na różnych imprezach i się podobało.
Na żywo lepiej to brzmi bo mam w domu kiepski sprzęt do nagrywania i trochę on zniekształca.


NIE nie bierze tego pod uwagę ;) no przecież widzicie jak ona sie wypowiada ;DD
Jesteś żałosna i zadufana w sobie- DLATEGO NIC nie osiągniesz ....

Zmień najpierw stosunek do siebie i innych - a dopiero potem rób z siebie "gwiazdę" ;D



dziewczyna wysłała mi jakas inna piosenke i byla OK... ale to co wsawilas to jakies seplenienie !! co to jest w ogole.. az sie zastanawiam czy to co ja slyszalam bylo w jej wykonaniu










Od słuchania ciebie- boli głowa - wyjesz i fałszujesz ....

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 17:21:00

no przesłuchałam,nie powiem ,ze do końca bo jakoś mi się ciężko słuchało , na śpiewie się nie znam ale z angielski kiepściutko, płyty bym nie kupiła i do play listy nie dodała



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-11 17:22 przez GaBrYsiAa1996.

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 17:22:20

nie śpiewam, więc takiej profesjonalnej oceny nie wystawię, ale uszy myłam, więc słyszę:)
piosenka z wrzuty nie jest zła, zaczęłaś nieźle, ale jak zaczęłaś wyciągać to sorry, ale przyśpieszałam...
a ta która tu wrzuciłaś do bani zupełnie pod każdym względem.
Nie myśl że chce Cię obrażać czy coś takiego bo tak nie jest, musisz bardzo dużo ćwiczyć...może za paaaaarę lat...

Wredni krytycy zabijają marzenia

11 sie 2011 - 17:23:41

Cytat
rafik1
nie śpiewam, więc takiej profesjonalnej oceny nie wystawię, ale uszy myłam, więc słyszę:)
piosenka z wrzuty nie jest zła, zaczęłaś nieźle, ale jak zaczęłaś wyciągać to sorry, ale przyśpieszałam...
a ta która tu wrzuciłaś do bani zupełnie pod każdym względem.
Nie myśl że chce Cię obrażać czy coś takiego bo tak nie jest, musisz bardzo dużo ćwiczyć...może za paaaaarę lat...

posłuchaj tych do których dałam link wyżej ;DD

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najbardziej wkurzające w TV