Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Zapalenie pęcherza

wczoraj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

REC

10 sie 2011 - 12:45:18

Cytat
Asztarte
oglądałam i nieźle się na nim uśmiałam!takie strachy na lachy, strasznie przewidywalny i przynudnawy. Ja wolę horrory z lat np 70'. Moim faworytem jest Antychryst (ale nie ten niedawno nakręcony, to zupełnie inna historia) i Alucarda. Cenię sobie dodatkowo filmy z Barbarą Steel.

Te dzisiejsze 'horrory' to straszny szajs.

Oglądałam Antychryst a raczej próbowałam oglądnąć,dla mnie był zbyt obrzydliwy :/ Pełno tam krwi było,poodcinanych penisów i innych makabrycznych rzeczy,raczej obrzydzał niż straszył,przynajmniej moim skromnym zdaniem :)

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

REC

10 sie 2011 - 12:46:05

Cytat
cati89
Nocny pociąg z mięsem - polecam, najgorsze było potem wracanie ze szkoły po 20 pociągiem zimą lub w wakacje ok północy z pracy

to ja jestem dziwna, dla mnie nie był straszny ani trochę.. w ogóle ciężko byłoby mi podać tytuł jakiegoś naprawdę strasznego horroru oprócz garstki azjatyckich, jak już to wolałabym dobry thriller..

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

REC

10 sie 2011 - 12:49:12

Cytat
matra
Cytat
ciuch-hunter
REC jest super ;) ogólnie to nie chodzę do kina na amerykańskie filmy, a horrory z innych krajów rzadko się zdarzają :) Mój facet ma wielki ekran i projektor i zwykle to u niego filmy oglądamy. Ostatnio zakochałam się w Zombielandzie :D może ktoś zna coś w tym samym typie?

tytułów Ci nie podam, bo mam słabą pamięć do tego, ale gwarantuję Ci, że Zombieland jest najlepszą tego typu produkcją, cała reszta jaką widziałam była po prostu żenująca. ale filmy o żywych trupach ogólnie wśród horrorów stawiam na pierwszym miejscu.

Jeszcze Od Zmierzchu do Świtu jest fajny z tych horrorowych komedii, ale to klasa sama w sobie Tarantino, Rodriguez i Clooney, nie mogło nie wyjść ;) ale to już o wampirach :D
W ogóle Rodriguez i Tarantino to mistrzowie, wszystkie ich filmy są genialne :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-10 12:50 przez ciuch-hunter.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

REC

10 sie 2011 - 12:51:13

ciuch-hunter, ano racja. ja ogólnie uwielbiam połączenie Tarantino + Rodriguez
aaaa no to widzisz, Planet Terror, perełka :D :D i poza tematem - Maczeta. co jak co, ale udany film [;

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

REC

10 sie 2011 - 13:38:27

Obejrzałam REC jakiś czas temu i nie widziałam czy płakać czy się śmiać... w skali od 1 do 10 dałabym -12...
Totalnie beznadziejny gniot.

REC

16 sie 2011 - 14:19:36

Cytat
ecri16
Cytat
Asztarte
oglądałam i nieźle się na nim uśmiałam!takie strachy na lachy, strasznie przewidywalny i przynudnawy. Ja wolę horrory z lat np 70'. Moim faworytem jest Antychryst (ale nie ten niedawno nakręcony, to zupełnie inna historia) i Alucarda. Cenię sobie dodatkowo filmy z Barbarą Steel.

Te dzisiejsze 'horrory' to straszny szajs.

Oglądałam Antychryst a raczej próbowałam oglądnąć,dla mnie był zbyt obrzydliwy :/ Pełno tam krwi było,poodcinanych penisów i innych makabrycznych rzeczy,raczej obrzydzał niż straszył,przynajmniej moim skromnym zdaniem :)

a ja nie o tym antychryście mówię...ten von Tiera to gniot.

REC

16 sie 2011 - 14:23:01

jescze tego nie ogladalam.
jestem pozeraczka horrorow! uwielbiam je ogladac, ale nie sama!:) a potem boje sie jak glupia, nawet do wc nie pojde bo sie boje:D

osobiscie horrory ogladam w swoim domowym kinie:)
najlepsze sa takie nie bardzo popularne, bo te glosne typu wlasnie oszukac przeznaczenie sa beznadziejne i nic strasznego w s obie nie maja. wielkie halo na ich temat, a nic warte nie sa. jestem koneserka "twardych" horrorow! mam sie po prostu bac! :)

zweryfikowana
Posty: 1.304
Ostrzeżenia: 1/5

REC

19 sie 2011 - 13:09:47

Oglądałam obie części - strasznie lajtowy to samo ten cały Paranormal. który oglądałam po 12 w nocy sama ;p Normalnie spać potem poszłam....Bardzo za to lubię film ,,Udręczeni'' który jest na podstawie prawdziwych wydarzeń - była scena w której się przestraszyłam a u mnie to rzadkość więc mogę stwierdzić ,że film jest jak najbardziej super a nie jakieś wymysły paranormal -najlepsze ,że niektórzy wierzą ,że to naprawdę...xD i wrota do piekieł który też jest super mimo ,że nie jakiś straszny.

REC

19 sie 2011 - 13:12:48

ja byłam w niedziele na oszukac przeznaczenie 5 straszna kicha nie polecam strasznie przewidywalny jak pozostałe czesci szkoda kasy lepiej pójsc na smerfy...hehhe

REC

19 sie 2011 - 13:14:37

nudny, głupi, nudny, głupi, chociaż momentami śmieszny

tyle powiem na temat REC ;)

REC

19 sie 2011 - 13:15:16

Jedyny horror na którym byłam w kinie to Paranormal Activity 2. Najnudniejszy film, jaki widziałam, wcale nie był taki przerażający, jak wszyscy trąbili. Ogólnie nie lubię horrorów, wolę filmy, które się ogląda z przyjemnością.

REC

19 sie 2011 - 13:16:33

ostatnio bylam na oszukac przeznaczenie 5 i pomimo ze niektore sceny byly przesadzone to ogolnie polecam bardzo :)

REC

19 sie 2011 - 13:31:35

rec fajny
byłam tydzien temu na oszukać przeznaczenie 5 podobało mi się chociaż baaardzo przewidywalne jak wszystkie części OP :) ale efekty 3d fajne polecam

REC

19 sie 2011 - 13:32:50

dla mnie też bez szału, za to bardzo mi się podobały: droga bez powrotu, zejście, lustra, nocny pociąg z mięsem,pozwól mi wejść, oko, sierociniec

REC

19 sie 2011 - 13:48:05

Kiedyś a było to lata temu jak miałam może ze 12 lat oglądałam film S.Kinga IT od tamtej pory nienawidzę klaunów,teraz napewno ten film nie zrobił by na mnie wrażenia ale wtedy to mnie nieźle wystraszył.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Filmy o II wojnie światowej