Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

REC

06 sie 2011 - 12:50:31

Pamiętam jak byłam na tym horrorze w kinie! Później miałam niezłego cykora...oglądałyście go? Na jakim horrorze byłyście w kinie?Jak wrażenia po, a może ktoś wybiera się na Oszukać przeznaczenie 5 ?

niezweryfikowana
Posty: 205
Ostrzeżenia: 2/5

REC

10 sie 2011 - 12:32:30

REC mi się podobało, mimo, że ograny motyw już od Blair Witch Projekt. Ja byłem na Klątwie w kinie i zrobiła na mnie wrażenie, chory film moim zdaniem hehe, potem jak oglądałem na komputerze to nie robił takiego wrażenia

REC

10 sie 2011 - 12:34:21

ja bym na horror nigdy nie poszła do kina, bo boję się oglądać nawet w dzień na telewizorze :D

REC

10 sie 2011 - 12:35:15

REC 2 dla mnie totalnie nudny był,ledwo dotrwałam do końca nie zasypiając.. Lepsze było Paranormal Activity,ale 1 część,2 też nudna :) A nad Oszukać Przeznaczenie się zastanawiam,może wyskoczę z chłopakiem :)

REC

10 sie 2011 - 12:35:23

Rec jest słabiutki, nuda, przewidywalność, w ogóle mnie nie ruszył, czekałam aż się w końcu akcja rozwinie

REC

10 sie 2011 - 12:35:38

rec oglądałam ale szału na mnie nie zrobił ;p

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

REC

10 sie 2011 - 12:37:37

Oszukać przeznaczenie już 5 będzie? Mało im tego gniota? Ja rozumiem jedynka, jeszcze dwójka uszła, fajny pomysł na film, ale żeby tłuc pięć części o tym samym? Straszna kicha..
Niestety nie byłam w kinie na żadnym horrorze i w sumie nie żałuję, bo większość to właśnie takie gnioty. Jedynie na REC mieliśmy iść, ale nie trafiliśmy sobie z wolnym terminem na okres kiedy był puszczany w kinie. Ogólnie dobry film, bardzo mi się podobał, ale nie nazwałabym go strasznym.

REC

10 sie 2011 - 12:37:58

oglądałam i nieźle się na nim uśmiałam!takie strachy na lachy, strasznie przewidywalny i przynudnawy. Ja wolę horrory z lat np 70'. Moim faworytem jest Antychryst (ale nie ten niedawno nakręcony, to zupełnie inna historia) i Alucarda. Cenię sobie dodatkowo filmy z Barbarą Steel.

Te dzisiejsze 'horrory' to straszny szajs.

REC

10 sie 2011 - 12:38:00

Cytat
kurakao
REC mi się podobało, mimo, że ograny motyw już od Blair Witch Projekt. Ja byłem na Klątwie w kinie i zrobiła na mnie wrażenie, chory film moim zdaniem hehe, potem jak oglądałem na komputerze to nie robił takiego wrażenia

Ja oglądałam Klątwe ale chyba jakąś inną część niż wszyscy.. bo była totalnie beznadziejna i w ogóle niestraszna no i te efekty.. tragiczne po prostu. Poza tym wszystkie dzisiejsze horrory są strasznie przewidywalne... już dawno nie widziałam dobrego horroru . Z młodości pamiętam tylko Ring -to był dobry film (bynajmniej w wieku 12 lat )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-10 12:40 przez Soulmates.

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

REC

10 sie 2011 - 12:39:39

ja ogladałam 1 i 2 i nawet straszne lubie takie filmy co działaja na psyche takie jak własnie rec blair witch projekt czy egzorcyzmy emilli rose a za takim rzeźniami typu hostel nie przepadam

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

REC

10 sie 2011 - 12:40:10

Cytat
kurakao
REC mi się podobało, mimo, że ograny motyw już od Blair Witch Projekt. Ja byłem na Klątwie w kinie i zrobiła na mnie wrażenie, chory film moim zdaniem hehe, potem jak oglądałem na komputerze to nie robił takiego wrażenia

Ja na klątwie zasnęłam na ramieniu kumpla gdzieś w połowie.. Ale mimo wszystko kilka scen zrobiło na mnie wrażenie, choć ogółem film - jak każdy azjatycki horror - nudny. Pierwszym takim przełomowym horrorem dla mnie był Ring - oglądałam w biały dzień z siostrą, a i tak zrobił na mnie większe wrażenie, niż te filmy, które się oglądało po ciemku. Jak na tamte lata to rarytas niemalże.

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

REC

10 sie 2011 - 12:40:21

REC jest super ;) ogólnie to nie chodzę do kina na amerykańskie filmy, a horrory z innych krajów rzadko się zdarzają :) Mój facet ma wielki ekran i projektor i zwykle to u niego filmy oglądamy. Ostatnio zakochałam się w Zombielandzie :D może ktoś zna coś w tym samym typie?

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

REC

10 sie 2011 - 12:42:14

Cytat
ciuch-hunter
REC jest super ;) ogólnie to nie chodzę do kina na amerykańskie filmy, a horrory z innych krajów rzadko się zdarzają :) Mój facet ma wielki ekran i projektor i zwykle to u niego filmy oglądamy. Ostatnio zakochałam się w Zombielandzie :D może ktoś zna coś w tym samym typie?

tytułów Ci nie podam, bo mam słabą pamięć do tego, ale gwarantuję Ci, że Zombieland jest najlepszą tego typu produkcją, cała reszta jaką widziałam była po prostu żenująca. ale filmy o żywych trupach ogólnie wśród horrorów stawiam na pierwszym miejscu.

REC

10 sie 2011 - 12:43:05

o ja lubie filmy z dreszczykiem, ale REC mnie nie powalil na kolana. bylam w niedziele na NAZNACZONYM, powiem szczerze ze oceniam tak hmm w zasadzie nienajgorzej. do pewnego momentu byl ok, juz tak pod koniec za bardzo taka bajka sie zrobila. ale widzialam gorsze. bylam kiedystam na tej ostatniej PILE 3D, raz sie tylko wystraszylam jak jakis kawalek miesa w moja strone lecial :)

REC

10 sie 2011 - 12:43:21

Nocny pociąg z mięsem - polecam, najgorsze było potem wracanie ze szkoły po 20 pociągiem zimą lub w wakacje ok północy z pracy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Filmy o II wojnie światowej