Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 17:59:52

Słyszałyście tą nazwę? To ponoć nowa subkultura.Kto z was wie,czym dokładnie się charakteryzuje i na czym polega?Jaki hipsterzy mają styl ubioru i życia?

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 18:04:04

też się zastanawiam

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 18:08:18

Hipster, także hepster (łac. Hipsterus sophisticatus) – odmiana człowieka. Jego cechy charakterystyczne są tak wyrafinowane, że nikt właściwie nie jest pewien, jak wyglądają. Za punkt honoru postawił sobie oryginalność. Tak oryginalny, że w skali oryginalności od 1 do 10 jest siedemnastką. Sporo takich ludzi widuje się w Wielkiej Brytanii, USA, w Niemczech i w innych Holandiach. Ich środowiskiem jest tylko i wyłącznie miasto, gdzie indziej zginą z braku ekologicznej żywności i ciuchów z second-handu. Hipster przede wszystkim jest indywidualistą. Prawdziwy hipster nigdy nie skaleczył się komercją i brzydzi się tobą.[1]

Szczytowym osiągnięciem hipstera, swego rodzaju nirwaną, jest całkowite wyzbycie się swojej osobowości i stanie się przeciwnością każdego dookoła.

Reszta artykułu w Nonsensopedii xD

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 18:10:09

"Tak oryginalny, że w skali oryginalności od 1 do 10 jest siedemnastką."

To chyba mówi wszystko.... ;)

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 18:10:19

A tak nie z internetu? ;D znacie kogoś takiego,widziałyście?

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 18:17:16

Polecam przeczytanie całości :)

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 19:13:40

A że kupują w sh to nie prawda,mówili w ''Pytaniu na śniadanie'' xD

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 19:20:36

No ja to rozumuje tak, że chodzą po centrach handlowych i komentują dosłownie wszystkie ciuchy w sklepach. Ogólnie chodzi o to, że nie kupują w markowych sklepach tylko np.ubierają się w sh(ale niekoniecznie). Polecam piekielnych. Tam jest od groma takich opowieści o nich. :D

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 20:13:30

Hmm...a co to takiego? :)

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 20:15:45

Google

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 20:19:33

o, takiego hipsterka znalazłam:)



Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 20:21:55

Cytat
warszawa0000
Hipster, także hepster (łac. Hipsterus sophisticatus) – odmiana człowieka. Jego cechy charakterystyczne są tak wyrafinowane, że nikt właściwie nie jest pewien, jak wyglądają. Za punkt honoru postawił sobie oryginalność. Tak oryginalny, że w skali oryginalności od 1 do 10 jest siedemnastką. Sporo takich ludzi widuje się w Wielkiej Brytanii, USA, w Niemczech i w innych Holandiach. Ich środowiskiem jest tylko i wyłącznie miasto, gdzie indziej zginą z braku ekologicznej żywności i ciuchów z second-handu. Hipster przede wszystkim jest indywidualistą. Prawdziwy hipster nigdy nie skaleczył się komercją i brzydzi się tobą.[1]

Szczytowym osiągnięciem hipstera, swego rodzaju nirwaną, jest całkowite wyzbycie się swojej osobowości i stanie się przeciwnością każdego dookoła.

Reszta artykułu w Nonsensopedii xD

aaaa, czyli coś jak Lady GaGa? :D

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 20:22:09

Pierwsze słyszę, ale mam skojarzenie z nazwą hipisów... Zresztą wolę nie mieć nic wspolnego z tymi grupkami, to jakieś dziwne... jestem sobą i nie naleze do zadnej grupy.

Kim są Hipsterzy?

27 lip 2011 - 20:22:17

Cytat
_vivienne
o, takiego hipsterka znalazłam:)

hhahahahahahaah brak mi słów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Paranormal Activity