Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kim są Hipsterzy?

20 sty 2012 - 21:23:25

Dziewczyny polecam stronkę Hipsterzy w oczach Dakanka
nikt tego jaśniej Wam nie objaśni niż Dakannn:)
Miłego oglądania i super weekendu!:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 21:30 przez Agulinka.

Kim są Hipsterzy?

20 sty 2012 - 21:25:56

Cytat
karenmuse
Cytat
suonko
Duzo osob mnie nazywa hipsterem :D dlaczego? bo nosze okulary zerówki, raybany, mam iphona, nosze duze sluchawki na szyi i podobno jestem alternatywna :D

hm hipster przyznający sie do tego że jest hipsterem? hm..to takie mainstreamowe ;d

zawsze to jakiś rodzaj oryginalności:)

Kim są Hipsterzy?

20 sty 2012 - 21:26:58

Artykuł z nonsensopedii idealnie oddaje ideę hipsterstwa(tudzież hipsteryzmu).
A widuję ich aż za często. Ostatnio doszłam do wniosku, że dzień bez widoku hipstera(i polewu z przykrótkiego swetra z babcinej szafy, drogich trampek-chociaż oni nie są komercyjnie nie nie nie:) - itd) jest dniem straconym :D
Zresztą teraz jest tylu hipsterów, że to się już stało mainstreamowe hehe :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-20 21:28 przez martas92.

Kim są Hipsterzy?

20 sty 2012 - 21:29:12

PRzeciez nie napisalam, że jestem hipsterem tylko ludzie z mojej klasy tak mnie określają ale to raczej dla żartów. Nie słucham jakiejś super innej muzyki itp, po prostu niby wyglądam jak hipster, tyle :)

Kim są Hipsterzy?

20 sty 2012 - 21:32:46

Najzabawniejsze w hipsterstwie jest to, że oni tak naprawdę są zupełnym przeciwieństwem tego, za co się podają :D Są IDENTYCZNI, a nie oryginalni, wcale nie są "ponad to", ale się cały czas lansują i starają pokazać :D Już nie mówiąc o ich "nie no wcale nie komercyjnej" modzie na raybany (zerówki! Co jest fajnego w noszeniu okularów jeśli się nie musi? Parują w zimie, nos się pod nimi poci w lecie, zsuwają się - żaden prawdziwy okularnik wam nie powie, że to mega-super dodatek i że definiuje jego osobowość (czy cośtam xD)), wielkie słuchawy i ipody, które są po prostu b. drogie.

Kim są Hipsterzy?

20 sty 2012 - 21:37:33

np. lady gaga mi na taką wygląda, w skali od 1 do 10 to faktycznie 17 jak nie więcej - suknia z mięsa przebiła wszystko - koszmar

Kim są Hipsterzy?

20 sty 2012 - 21:38:28

HIBSTERZY WYPRZEDZAJĄ TRENDY, WYDAJA SIĘ NIEDBALE UBRANI JEDNAK WSZYSTKO MAJA SOLIDNIE ZAPLANOWANE WYSTYLIZOWANE NA SOBIE.LUBIĄ DOBRZE ZJEŚĆ,MIEĆ MODNY KOMPUTER, IPHONE,UBIERAJA SIĘ W S HANDACH PO TO BY BYĆ INNYM NIETUZINKOWYM.LANSUJA SIĘ, WYDAJĄ SIE ZAROZUMIALI.

Kim są Hipsterzy?

13 lis 2014 - 09:19:23

ja ostatnio w radiu słyszałam ciekawą definicję. Hipster to awangardowy menel :):)

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 3/5

Kim są Hipsterzy?

21 lut 2015 - 10:39:34

Hipsterzy??? To buractwo przestalo sie wstydzic tak ubierac i tyle na temat

Kim są Hipsterzy?

14 maj 2015 - 00:03:20

uwaga!uwaga..

nie lubię hipsterów!;)

czy to mnie czyni kimś lepszym?
serce


:D

Kim są Hipsterzy?

19 maj 2015 - 12:33:19

Brodate chłopy w ciuchach od czapy (tak jednym zdaniem) ;-) ?

Kim są Hipsterzy?

11 lip 2015 - 13:22:27

Hipsterów moim zdaniem po prostu nazwali ludzi, którzy mają swój niepowtarzalny styl, chcących się wyróżnić, ubierających się inaczej niż wszyscy, a nie sugerujących się modą ludzi (jak większość: kupię tę sukienkę bo ten fason czy kolor jest modny w tym sezonie).

Kim są Hipsterzy?

16 wrz 2015 - 12:30:10

hipster nie może przyznawać się do tego że jest hipsterem, bo wtedy już nim nie jest :)
musi mówić "robiłem to zanim to było modne"

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 2/5

Kim są Hipsterzy?

08 paź 2015 - 10:30:17

teraz jest ich zatrzęsienie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rap to moje życie