Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wartościowe, intrygujące filmy.

11 lip 2011 - 21:09:50

Ja polecam ''My name is Khan''- film z 2010 roku. Opowieśc o prawdziwym człowieczeństwie, byłam naprawdę poruszona :)

Wartościowe, intrygujące filmy.

11 lip 2011 - 21:11:42

siostry magdalenki
wożąc pania daisy
(troche starszy z morganem freemanem)
virgin suicides
misery

przebudzenia (z robinem williamsem i robertem de niro, swietny film)

a ze starych to casablanca i tramwaj zwany pozadaniem (z marlonem brando!), oba swietne!

Wartościowe, intrygujące filmy.

11 lip 2011 - 21:12:02

swietna lista, oglądałam prawie wszystkie
masz racje ,,bunkier" przez tą krew troszke zajezdza tanim dreszczowcem, ale fabuła jest extra,bardzo zaskakujący koniec historii

A od siebie polecę ,,Grzeszną miłosc" z moim kochanym Banderasem i ,,Zamurowani" - swietny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-11 21:13 przez alpina.

Wartościowe, intrygujące filmy.

11 lip 2011 - 21:12:50

Ja jestem zauroczona bollywoodzkimi filmami :)
Mimo tego,iż trochę nie przypadają mi do gustu ich piosenki ;p

Ale ostatnio oglądałam film : Bez Mojej Zgody - Dość smutny film, ale muszę przyznać,że wciągnął.

Wartościowe, intrygujące filmy.

11 lip 2011 - 21:14:26

Chciałam zacytować ciuch-hunter,bo się z nią zgadzam w 100%,ale coś mi nie działa :)
Filmy (może nie bardzo,bardzo stare),które zrobiły na mnie wrażenie,to np. "Requiem dla snu", "Bandyta" i filmy Larsa von Triera,np."Tańcząc w ciemnościach". I podobał mi się "Zakochany głupiec".Robi wrażenie takiej właśnie głupiutkiej komedii romantycznej,ale ma coś w sobie.A scena tańca przy muzyce Roky jest cudowna!


Wartościowe, intrygujące filmy.

11 lip 2011 - 21:17:26

dakota_aa - popieram!
Film pierwsza klasa! :)
Nie potrzeba gołych bab,erotycznych scen itp.. żeby przyciągnąć uwagę:)

Wartościowe, intrygujące filmy.

11 lip 2011 - 21:22:35

wyznania geishy kooocham zarowno ksiazke jak i film :)
A ja Ci polecam film "pamiętnik" absolutnie piekny film o prawdziwej miłości i towarzyszących jej przeszkodach, akcja sie dzieje w latach 40stych wiec jest fajny klimat no i ogólnie film cudowny, wzruszajacy, widzialam juz wiele razy a za kazdym rycze jak bóbr :P

Wartościowe, intrygujące filmy.

11 lip 2011 - 21:25:36

Dokładnie, Magdaa_lena! oglądałam ten film z zapartym tchem do samego końca, nie raz uroniłam łezkę.. a chyba o to chodzi, o te emocje, podczas oglądania filmu. Po obejrzeniu takiej produkcji zupełnie naturalnie wpada się w głęboką refleksję i chce się byc jak tytułowy bohater. Dawno żaden film mnie tak nie urzekł, jak ''My name is Khan'' ...

Wartościowe, intrygujące filmy.

11 lip 2011 - 21:29:25

a ja zapytam na jakiej stronie oglądacie filmy oczywiście za free ?

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

Wartościowe, intrygujące filmy.

11 lip 2011 - 21:29:59

a znacie może jakieś głupio-fajne filmy typu Zombieland, filmy Tarantino czy Rodrigueza? bo jak czasem oglądam coś późno to te ambitniejsze filmy wymagają ode mnie zbyt dużo myślenia i zasypiam... a takie przerysowane i komediowe sieczki bardzo mi wtedy odpowiadają :D

Wartościowe, intrygujące filmy.

11 lip 2011 - 21:32:41

"Pamiętnik" - uwielbiam...

Wartościowe, intrygujące filmy.

11 lip 2011 - 21:34:01

oglądałam kilka z tutaj wymienionych, w sumie nie znam się zbytnio w tych klimatach, ale podobał mi się film Inni, z Nicole Kidman, kilka razy już nawet leciał w TV ;)
co do wspomnianym wcześniej filmie Bez moje zgody, przeczytałam zarówno książkę jak i zobaczyłam film, no muszę przyznać, ze w obu przypadkach uroniłam łzę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-11 21:37 przez LuxLuxBaby.

Wartościowe, intrygujące filmy.

11 lip 2011 - 21:36:00

HABLE CON ELLA- Porozmawiaj z nią.
Piękny film..polecam!Aż się dziwie, że żadna z Was o nim nie wspomniała..
Dla mnie mistrzowskie są wszystkie filmy Tima Burtona..np. Big Fish, Sweeney Todd, Jeździec bez głowy, Charlie i fabryka czekolady, Edward nożycoręki, Sok z żuka.......po prostu magiaserce aż mi się zachciało coś obejrzeć! Miłością do tego reżysera zaraził mnie mój były chłopak..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-11 21:44 przez emilypage2.

Wartościowe, intrygujące filmy.

11 lip 2011 - 21:38:31

"Requiem dla snu" - narkotyki, troche milosci, upadek mlodych ludzi.. daje do myslenia, swietny film
"Mouiln Rouge" - cuuudny musical o milosci, nie slitasny i nie komedia ;) nie lubie romansidel i tym bardziej musicali ale ten film.. jest inny niz wszystkie ;)

Wartościowe, intrygujące filmy.

11 lip 2011 - 21:41:37

stare? kogel mogel < lol >

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ja jak byłam mała to zjadłam...