Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Płaczący facet ;)

03 lip 2011 - 20:59:22

Haha, dziękuje Dziewczyny, że podtrzymujecie temat :)

Właśnie też mnie zawsze zastanawiało, czy istnieją jakieś wyciskacze łez dla facetów ;)

Heh, nie, nie knuję żadnego niecnego planu, po prostu tak chciałabym wiedzieć ;)

zweryfikowana
Posty: 1.139
Ostrzeżenia: 1/5

Płaczący facet ;)

03 lip 2011 - 20:59:28

men on fire

Płaczący facet ;)

03 lip 2011 - 21:01:27

A jak myślicie, faceci rzadziej (w ogóle?) się nie wzruszają na filmach, bo aż tak to ich nie rusza czy też może z zasady? Bo mężczyźnie nie wypada? Chociaż może raczej jest to kwestia okazywania emocji, to kobiety są tymi, które płaczą w każdej możliwej sytuacji (a przynajmniej ja, bo nawet na komediach potrafię się rozpłakać albo chociaż uronić łezkę ;) ). Niestety też nie przypominam sobie filmu na którym mój M. by płakał, a może mi to umknęło ;)

Płaczący facet ;)

03 lip 2011 - 21:01:34

Cytat
paula399
mój ukochany jest tak uczuciowy że nawet mówiąc mi .. Kocham Cię.. uroni łezkę a o filmach to juz nie wspomnę :))

Aj masz skarba nie wypuszczaj go :)

Płaczący facet ;)

03 lip 2011 - 21:01:52

Film Pamiętnik- razem płakaliśmy ;)

Płaczący facet ;)

03 lip 2011 - 21:02:34

Nie widziałam żeby któryś z exów . Chyba by się bali gdyż jak to twierdzi moja mama jestem z drewna nic mnie nie poruszy. Począwszy przez titanic przez pearl harbor po inne nicccc dosłownie nic nie jest w stanie wywołac u mnie łez

Płaczący facet ;)

03 lip 2011 - 21:03:49

Mój były na 'szkole uczuć'. Nie wiem po co chcesz żeby Twój facet 'uronił łzę', mi było np niezręcznie xd bo ja się tylko troszkę wzruszyłam, a ten beczy xdd Ale to, jak się później okazało, egoistyczny gamoń jest, samozwańczy romantyk to wiesz ;)

Płaczący facet ;)

03 lip 2011 - 21:05:14

Mój kiedyś opowiadał, że miał łzy w oczach na jakimś dramacie, takim w stylu jak lecą czasami na TVP1 czy TVP2. Tytułu nie pamiętam, ale to było o jakimś chłopcu i się strasznie wczuł ;D.

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 2/5

Płaczący facet ;)

03 lip 2011 - 21:07:39

król lew - zabicie Mufasy. ale to raczej bajka ;P

Płaczący facet ;)

03 lip 2011 - 21:10:36

Cytat
ania_89
Film Pamiętnik- razem płakaliśmy ;)

Ahh piękny film! Oglądałam go całe wieki temu i pamiętam, że ryczałam jak bóbr! Więc dwa tygodnie temu postanowiłam go znów obejrzeć (bo mi się płakać chciało ;)) i ... nie uroniłam ani jednej łzy... Po prostu NIE WIEM, nie potrafiłam znaleźć tego momentu, na którym 'powinnam' płakać... :|

Cytat
19BaMbOoChA90
Mój były na 'szkole uczuć'. Nie wiem po co chcesz żeby Twój facet 'uronił łzę', mi było np niezręcznie xd bo ja się tylko troszkę wzruszyłam, a ten beczy xdd Ale to, jak się później okazało, egoistyczny gamoń jest, samozwańczy romantyk to wiesz ;)

O, też piękny film, ja płaczę za każdym razem! :)
Przecież napisałam, że nic nie knuję i nie o to mi chodzi :) Po prostu tak mi do głowy przyszedł taki temat :))

Cytat
anjucha
król lew - zabicie Mufasy. ale to raczej bajka ;P

Ooooo! To to tak :))

Płaczący facet ;)

03 lip 2011 - 21:10:54

Niee no mój mężczyzna nie popłakałby się na żadnym filmie, jestem pewna na 100%. Ten typ tak ma :D

Płaczący facet ;)

03 lip 2011 - 21:13:35

Było takich kilka. A mojemu czasem łza poleci i się ciesze z tego. ;D Bo jest wrażliwy a zarazem męski ;p za to go kocham ;*

Płaczący facet ;)

03 lip 2011 - 21:16:20

awww! :))

Płaczący facet ;)

03 lip 2011 - 21:16:36

Ja nie widziałam,żeby na jakimś filmie płakał :)
Za to w innych sytuacjach i owszem,do tej pory nie mogę sobie tego wybaczyć..

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

Płaczący facet ;)

03 lip 2011 - 21:17:30

Ja wczoraj wraz ze w
Swoim S rycEliśmy jak bobry gdy moglądaliśmy fil pt."Marley i ja" piękny film chyba tylko osoba bez serca nie zaplacze oglądając go polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gracjan Roztocki