Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Języki Obce

22 kwi 2011 - 00:23:51

ja uczylam sie francuskiegoi jest bardzo trudny

Języki Obce

22 kwi 2011 - 00:25:44

JA ZAWSZE CHCIALAM SIE UCZYC HISZPANSKIEGO, TERAZ ROSYJSKIEGO NAWET ARABSKIEGO. KIEDYS UCZYLAM SIE ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO, NIEMIECKI SZEDL MI LEPIEJ O WIELE:) ALE ANGIELSKI JEST BARDZIEJ PRZYDATNY:)
MIALAM SIE UCZYC FRANCUSKIEGO ALE CHYBA SIE ZA BARDZO BALAM ZE NIE DAM RADY

Języki Obce

22 kwi 2011 - 00:30:48

hiszpański z tego co słyszałam jest prosty :) szybko się go łapie :) heheh

Języki Obce

22 kwi 2011 - 00:34:49

Uczylam sie hiszpanskiego, pol roku w liceum i niestety nie mial nas kto uczyc i zmienili nam jezyk na niemiecki, w zeszlym roku zapisalam sie na kurs, ake niestety po zajeciach na uczelni po prostu mi sie nie chcialo i nie dawalam rady z materialem. Bardzo zaluje, ze jednak w liceum sie nie udalo, bo jezyk nie jest trudny, brzmi ladnie i milo sie go uczy:)
O wloski sie otarlam bo mialam pracowac we wloszech w wakacje i jak najszybciej nauczyc sie jezyka. Jest latwiejszy niz hiszpanski, ale jakos mi sie nie podoba. Po 3 tygodniach rozumialam wiekszosc tego co sie do mnie mowilo, pod warunkiem, ze wolno a sama poslugiwalam sie pojedynczymi slowami.
Wydaje mi sie ze hiszpanski jest najbardziej przydatny, zaraz potem albo nawet na rowni francuski.

Języki Obce

22 kwi 2011 - 00:37:25

najłatwiej się jest nauczyć hiszpańskiego, najtrudniej francuskiego.
ale jest trik, że jak umiesz francuski, łatwo bardzo jest się douczyć włoskiego i hiszpańskiego, co na odwrót nie działa. : )
poza tym wydaje mi się, że włoski jest najmniej przydatny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-22 00:40 przez petite_marta.

Języki Obce

22 kwi 2011 - 00:43:15

Cytat
petite_marta
najłatwiej się jest nauczyć hiszpańskiego, najtrudniej francuskiego.
ale jest trik, że jak umiesz francuski, łatwo bardzo jest się douczyć włoskiego i hiszpańskiego, co na odwrót nie działa. : )
hm.to powiem Ci, że dowiedziałam się na zajęciach od Hiszpanki, że francuski jest podobny do hiszpańskiego czasem ze słówek, ale ogólnie średnio, średnio (a na dodatek Hiszpanie i Francuzi to mają raczej na pieńku :D), natomiast jeśli chodzi o włoski to hiszpański jest bardzo podobny i łatwo jest im wzajemnie się zrozumieć bez uczenia się języka :)

po sobie wiem, że to w sumie racja, bo ja operując hiszpańskim i portugalskim oglądałam dziś włoską telewizję i rozumiałam sens wypowiedzi, co mnie zadziwiło, bo nie myślałam, że to AŻ tak :)

Języki Obce

22 kwi 2011 - 00:46:49

Najbardziej przydatny to chyba hiszpański.

Języki Obce

22 kwi 2011 - 00:47:56

Cytat
zuzimierz
Cytat
petite_marta
najłatwiej się jest nauczyć hiszpańskiego, najtrudniej francuskiego.
ale jest trik, że jak umiesz francuski, łatwo bardzo jest się douczyć włoskiego i hiszpańskiego, co na odwrót nie działa. : )
hm.to powiem Ci, że dowiedziałam się na zajęciach od Hiszpanki, że francuski jest podobny do hiszpańskiego czasem ze słówek, ale ogólnie średnio, średnio (a na dodatek Hiszpanie i Francuzi to mają raczej na pieńku :D), natomiast jeśli chodzi o włoski to hiszpański jest bardzo podobny i łatwo jest im wzajemnie się zrozumieć bez uczenia się języka :)

po sobie wiem, że to w sumie racja, bo ja operując hiszpańskim i portugalskim oglądałam dziś włoską telewizję i rozumiałam sens wypowiedzi, co mnie zadziwiło, bo nie myślałam, że to AŻ tak :)

ja akurat obecnie przebywam we francji w celu edukacji wyzszej i mam sporo znajomych hiszpanow (mieszkam 300 km od barcelony) i napisalam o tym, co wynika z mojego osobistego doswiadczenia. : )

Języki Obce

23 kwi 2011 - 12:09:35

dzięki :) Ktoś jeszcze może się wypowie? :)
ktoś jeszcze?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-23 12:17 przez belaa.

niezweryfikowana
Posty: 105
Ostrzeżenia: 1/5

Języki Obce

01 cze 2011 - 09:27:56

Ja z kolei właśnie hiszpańskiego się uczę i muszę przyznać, że to bardzo fajny język, którego stosunkowo łatwo jest się nauczyć - podobnie z resztą w przypadku języka włoskiego. Ale myślę, że najpierw lepiej skoncentrować się na jednym języku - dobrze się go nauczyć i później przejść do kolejnego :) W wakacje np. można by sobie kurs intensywny zrobić np. w axonie bo z tego co wiem mają małe grupy :)

niezweryfikowana
Posty: 336
Ostrzeżenia: 1/5

Języki Obce

02 cze 2011 - 14:59:41

Ja w szkole uczyłam się niemieckiego i języka łacińskiego. Niestety z tego drugiego ledwo co pamiętam. Niestety nie miałam angielskiego i przez to moja znajomość tego języka nie jest najlepsza. W najbliższym czasie jednak postanowiłam to zmienić i zamierzam zapisać się do szkoły Axon, ponieważ wiem, że prowadzą oni zajęcia w małych grupach co dla mnie jest bardzo ważne.

Języki Obce

02 cze 2011 - 15:02:07

Treść posta została usunięta automatycznie

Języki Obce

02 cze 2011 - 15:02:33

HISZPAŃSKI ŁATWY I PRZYJEMNY

Języki Obce

02 cze 2011 - 15:04:43

Uczę sie francuskiego od 6 lat, bardzo mi si podoba ten język. Dla mnie jest łatwiejszy niż angielski.

Języki Obce

02 cze 2011 - 15:04:54

Francuski jest super! Uczyłam się 7 lat w szkole i nie ma nic trudnego :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Filmy, książki o niesłusznie skazanych- pomocy!