Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

regularne posiłki

27 minut temu

przestrzeganie diety

58 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

informacje o żywieniu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Języki Obce

02 cze 2011 - 15:06:49

Uczyłam się wszystkich:) francuski jest najtrudniejszy. Włoski i hiszpański na podobnym poziomie. Zaletę hiszpańskiego jest, to że dogadasz się nim w wielu krajach, za to włoski jest bardziej melodyjny:)

Języki Obce

02 cze 2011 - 15:08:01

Uczę się hiszpańskiego i jest bardzo łatwy, polecam, włoski ponoć jest podobny. Francuski piękny, ale faktycznie trudny.

Języki Obce

02 cze 2011 - 15:10:28

Cytat
petite_marta
najłatwiej się jest nauczyć hiszpańskiego, najtrudniej francuskiego.
ale jest trik, że jak umiesz francuski, łatwo bardzo jest się douczyć włoskiego i hiszpańskiego, co na odwrót nie działa. : )
poza tym wydaje mi się, że włoski jest najmniej przydatny.

ach no właśnie. Ja zaczęłam od francuskiego, a później hiszpański i włoski to pestka.

Języki Obce

02 cze 2011 - 15:10:35

angielski i hiszpański

Języki Obce

02 cze 2011 - 15:12:12

z tych 3 najlatwiejszy jest wloski, ale proponowalabym ci wybrac hiszpanski bo przyda ci sie na pewno najbardziej, bo jest uzywany w wielu krajach, nie jest najlatwiejszym jezykiem ale bardzo przyjemny w nauce ;) ( w przeciwienstwie np do niemieckiego ;p) jesli chodzi o francuski to rzeczywiscie jest trudny i dodatkowo wymowa jest dosc trudna a w hiszpanskim przynajmniej z wymowa nie ma problemu ;)

Języki Obce

02 cze 2011 - 15:13:01

Polecam hiszpański, łatwy i piękny język :D

Języki Obce

02 cze 2011 - 15:15:27

ja bym wybrala hiszpanski:) mysle ze po pierwsze najbardziej Ci sie przyda a po drugie podobno nie jest trudny:)

Języki Obce

02 cze 2011 - 15:15:37

Też chciałam iść do klasy językowej ,ale wyszło na to ,że idę to technikum .
Z opowiadań wiem ( bo robiłam rozeznanie) ,że najlepiej uczyć się jest hiszpańskiego -gramatyka nie jest trudna i łatwo wchodzi do głowy .Włoski tez nie jest zbyt trudny bo tyle łatwo ,że czyta się tak jak się pisze w większości wyrażeń . Francuzki jest najtrudniejszy z tych wszystkich ,bo głupia gramatyka i wgl .:)
No ale tez nie jest zły .

Jeśli masz wybrać i być zadowolona to wybierz hiszpański .:)


Pozdrawiam - Ada .:D

Języki Obce

02 cze 2011 - 15:38:34

ktoś jeszcze? :)

Języki Obce

08 lip 2011 - 08:08:51

No ja również poza angielskim skusiłabym się na hiszpański - sama sie go uczę od pewnego czasu i muszę powiedzieć, że go uwielbiam ;) A jesli w szkole będziesz miała dobrego nauczyciela to w trakcie całego toku nauki w liceum mozesz nauczyć się go perfekcyjnie :) jestem tego pewna. W razie czego - jakbyś miała jeszcze chęcia na to, żeby doszkalać się w tych albo innych jezykach to zapisz się do jakiejś szkoły jezykowej albo na korpetycje. trzeba do tego jednak mieć trochę czasu ale jesli w szkole bedziesz miała fajny poziom to pewnie wystarczy :)

Języki Obce

08 lip 2011 - 08:13:56

najbardziej przydatny hiszpański

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prekursorki.pl