Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Seriale wbijające w fotel ;)

02 kwi 2011 - 20:07:36


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-23 11:29 przez Vendie.

Seriale wbijające w fotel ;)

02 kwi 2011 - 21:00:42

SPARTAKUS!!!!!!

Pierwszy odcinek masakra, wygląda strasznie tandetnie, robiony komputerowo i niedokładnie(sceny walki), ja w połowie stwierdziłam, że nie chce tego więcej widzieć.

Mój był u mnie, ja wyszłam z kąpieli, on w tym czasie oglądał, a że mu zostało 10min (odcinek ma mniej więcej 1h) to powiedziałam, żeby sobie obejrzał do końca, a ja sobie popatrywałam rozczesując włosy. To był 3odcinek. To 10min było w miare interesujące, ja jeszcze się chciałam ogarniać więc on sobie włączył nastepny i popatrując 4 się przekonałam.
"Efekty specjalne" straszne, koszmarne, tandetne itd. Tony ketchupu chyba tam zużyli zamiast krwi(np. świńskiej). Na szczęście mało tego jest, bardzo malutko. Na zasadzie serial o gladiatorach wiec troche krwi musi być, ale tak naprawde to może 5%?
Za to fabuła jest niesamowita. Dawno nie widziałam czegoś, co by wciągało tak, że się spędza 7-8h przed monitorem ciurkiem oglądając. No i nie jest taki naiwny jak większość seriali tylko taki że naprawdę widać w tym sens;)
Co prawda sa małe nieścisłości- gladiatorzy (wokół nich się wszystko kręci) latają w samych gaciach, dopatrzyłam sie gumowej podeszwy nawet i maja wszystkie zęby, oczywiście bielusieńkie;).
(ale tutaj się nie czepiam, w tym filmie co Brad Pitt grał, Troja? Achilles? jakoś tak nawet samoloty latały więc...;))
Aktorzy nawet nawet^^ aktorki też:D
To znaczy po moich dłuuuugich rozmowach z wieloma dziewczynami na temat męskiego ciała jestem pewna, że większości z was będą sie podobać;)

Seriale wbijające w fotel ;)

02 kwi 2011 - 21:02:38

pretty little liars na iitv.info

Seriale wbijające w fotel ;)

02 kwi 2011 - 21:04:22

ja lubiłam oglądać skazany na śmierć

Seriale wbijające w fotel ;)

02 kwi 2011 - 21:05:56

6 stóp pod ziemią

Seriale wbijające w fotel ;)

02 kwi 2011 - 21:06:43

house md

Seriale wbijające w fotel ;)

02 kwi 2011 - 21:06:49

ja lubie zagraniczne zazwyczaj amerykańskie seriale jest ich full te stare sprzed kilku ladnych lat i te całkiem świeże ;)
a z polskich od dluzszego czasu lubie usta-usta, z nowszych przepis na zycie ;))

Seriale wbijające w fotel ;)

02 kwi 2011 - 21:07:50

synowie anarchii !!!! dziewczyny ten serial wymiata:)

Seriale wbijające w fotel ;)

02 kwi 2011 - 21:07:50

synowie anarchii !!!! dziewczyny ten serial wymiata:)

Seriale wbijające w fotel ;)

02 kwi 2011 - 21:10:26

Z seriali ogladam tylko Usta Usta ;D Meegaaa ;D
Innych nie moge zcierpiec.. nuda straszna :P

Seriale wbijające w fotel ;)

02 kwi 2011 - 21:12:08

Ja uwielbiam "Rodzinka.pl" :))

Seriale wbijające w fotel ;)

02 kwi 2011 - 21:14:23

ja lubię oglądać "Nie z tego świata"

Seriale wbijające w fotel ;)

02 kwi 2011 - 21:14:49

polecam szczerze HOW I MET YOUR MOTHER - krótkie, wyjątkowo zabawne odcinki, całość serialu tworzy ciekawą opowieść.
a z polskich to USTA-USTA, który oceniam na 8/10 za ciekawą fabułę, dobry dobór aktorów i brak przesadnych akcji jakie się czasem w serialach zdarzają :)

Seriale wbijające w fotel ;)

02 kwi 2011 - 21:15:06

Ja uwielbiam Dexter'a, How I Met Your Mother, One Tree Hill (stare sezony) i Pretty Little Liars. A no i IT Crowd (angielski sitcom). Aktualnie rozważam oglądanie '6 Feet Under' ze względu na aktora - Michael C. Hall (główna postać z Dexter'a) oraz Life UneXpected.

Seriale wbijające w fotel ;)

02 kwi 2011 - 21:15:26

ja kocham MASH, oglądam już któryś raz z kolei serię i ciągle mnie rozwala
i kiedyś leciał taki serial Fear Itself, też mi się bardzo podobał

nooo.. i IT Crowd :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-02 21:16 przez shmincka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

lata 90. różne przedmioty - czy je pamiętacie??