Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAKI to FILM? zbiorczy

09 gru 2012 - 18:25:24

Oglądałam ten film, ale bardzo dawno i chyba na TVP1, nie znam tytułu, ale na pocieszenie napiszę, że na jedynce często filmy się powtarzają ;)

zweryfikowana
Posty: 2.295
Ostrzeżenia: 1/5

JAKI to FILM? zbiorczy

09 gru 2012 - 18:40:52

A może po aktorach ktos skojarzy? Pamiętasz nazwisko któregoś :)?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-09 18:41 przez _Mada_.

JAKI to FILM? zbiorczy

09 gru 2012 - 18:46:32

Niestety nie pomogę . Ale z opisu wydaje się dość ciekawy

JAKI to FILM? zbiorczy

09 gru 2012 - 18:58:47

Cytat
_Mada_
A może po aktorach ktos skojarzy? Pamiętasz nazwisko któregoś :)?

Niestety nie, to młodzi aktorzy. :)

JAKI to FILM? zbiorczy

16 gru 2012 - 22:17:17

Witam, zna ktoś tytuł tego filmu:

jakaś dziewczyna wyjeżdża na studia ale przedtem jej chłopak się oświadcza. w akademiku poznaje szalonego (opiekuna, wychowawcę?). życie w mieście ją zmienia. z ułożonej dziewczyny zmienia się w imprezowiczkę. farbuje włosy. nie chce być już ze swoim narzeczonym. później jest z tym opiekunem ale jej były chce dalej z nią być u ciągle coś manipuluje.

zweryfikowana
Posty: 220
Ostrzeżenia: 1/5

JAKI to FILM? zbiorczy

28 gru 2012 - 14:25:55

Cześć dziewczyny! już od dawno chodzi mi po głowie pewien film kostiumowy z dzieciństwa, który oglądałam z 12 lat temu, niestety za nic nie pamiętem tytułu :(

Pamiętam kilka scen, może po nich przypomnij Wam się o jaki film mi chodzi :)

Zaczynał się tak, że mała dziewczynka prawdopodobnie baletnice płynie sobie rzeką w pięknie udekorowanej tiulem łódce, następnie ratuje ją kobieta, która chce jej pomóc, ale jednak okazuje się złym charakterem, dziewczynka mieszka u niej w domu i ma wszystko, co chcę słodycze, lalki, ubrania i biżuterię itp. Kobieta posiada w szafie dużo sukienek dla baletnic i chce, aby dziewczyna cały czas tańczyła dla niej, dziewczynka wyczuwając zagrożenie postanawia uciec, gdy kobieta śpi i wyrusza w długą wędrówkę.... dalej nie pamiętam ;/

Pomożecie?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-28 14:41 przez Nefert91.

JAKI to FILM? zbiorczy

29 gru 2012 - 18:09:25

Szukam tytułu filmu w którym facet umiera na raka ( chyba ) Jeszcze jak żył sporządził listy dla swojej żony.Kobieta dostaje je co jakiś czas , wyjeżdza do Irlandii skąd pochodził jej mąż . Tam poznaje kolege meża , który gra w kapeli. Reszte nie pamiętam ale wiem że zryczałam sie na tym filmie jak bóbr :(

Tytuł filmu chyba był ze słowem ''list''... kto wie co to za film?

JAKI to FILM? zbiorczy

29 gru 2012 - 18:15:34

Cytat
starla77
Szukam tytułu filmu w którym facet umiera na raka ( chyba ) Jeszcze jak żył sporządził listy dla swojej żony.Kobieta dostaje je co jakiś czas , wyjeżdza do Irlandii skąd pochodził jej mąż . Tam poznaje kolege meża , który gra w kapeli. Reszte nie pamiętam ale wiem że zryczałam sie na tym filmie jak bóbr :(

Tytuł filmu chyba był ze słowem ''list''... kto wie co to za film?

może to był film "P.S. kocham Cię"? :)

JAKI to FILM? zbiorczy

29 gru 2012 - 18:17:02

Cytat
tukuu
Cytat
starla77
Szukam tytułu filmu w którym facet umiera na raka ( chyba ) Jeszcze jak żył sporządził listy dla swojej żony.Kobieta dostaje je co jakiś czas , wyjeżdza do Irlandii skąd pochodził jej mąż . Tam poznaje kolege meża , który gra w kapeli. Reszte nie pamiętam ale wiem że zryczałam sie na tym filmie jak bóbr :(

Tytuł filmu chyba był ze słowem ''list''... kto wie co to za film?

może to był film "P.S. kocham Cię"? :)

Tak ,dziękuje!

JAKI to FILM? zbiorczy

29 gru 2012 - 18:17:05

"P.S. Kocham cię"

edit. spóźniłam się:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-29 18:17 przez pauli05.

JAKI to FILM? zbiorczy

04 sty 2013 - 19:40:48

Witam was :) Od jakiegoś czasu poszukuje filmu był to horror albo trailer, opowiadał o "matce" z dwójką dzieci (córek) młodsza miała chore nogi i nosiła jakiś przyrząd aby chodzić. Nad starszą "matka", oraz dzieci z sąsiectwa znęcały się w piwnicy. Pomóżcie co to za film?:))

JAKI to FILM? zbiorczy

04 sty 2013 - 19:45:06

wpisz to w google może coś wyskoczy.

zweryfikowana
Posty: 2.932
Ostrzeżenia: 1/5

JAKI to FILM? zbiorczy

04 sty 2013 - 19:45:59

może to "amerykańska zbrodnia"?

JAKI to FILM? zbiorczy

04 sty 2013 - 20:00:25

dziewczyna z sąsiedztwa

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

JAKI to FILM? zbiorczy

04 sty 2013 - 20:02:37

amerykańska zbrodnia bez dwóch zdan to ten film!!
http://bestplayer.tv/film/1446-amerykanska-zbrodnia-an-american-crime-2007-lektor-pl-2007-lektor-pl.html
tylko miej mocne nerwy do tego filmu- szczególnie że to na prawdziwych wydarzeniach, w roku 2012 wyszła z więzienia jedna z osób która się nad nią znecała i dodatkowo zaczeła uczyć dzieci w szkole..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-04 20:06 przez megamaga.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

książki, książeczki..