Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAKI to FILM? zbiorczy

25 mar 2014 - 20:59:38

Cytat
Monis19937
Hej, nie mogę sobie przypomnieć tytułu pewnego filmu... To chyba była komedia, w każdym razie dziewczyna poznała na imprezie jakiegoś rudego kolesia, przespała się z nim, a potem okazało się, że jest z nim w ciąży. On mieszkał ze swoimi kumplami, takimi dziwnymi, ją to przerażało i ogólnie im się nie układało. Skończyło się tak, że ona zaczęła rodzić, on jej towarzyszył, zrobił się bardziej odpowiedzialny, no i stworzyli rodzinę. Pamięta ktoś?
Wpadka?

JAKI to FILM? zbiorczy

25 mar 2014 - 21:00:37

Cytat
Monis19937
Hej, nie mogę sobie przypomnieć tytułu pewnego filmu... To chyba była komedia, w każdym razie dziewczyna poznała na imprezie jakiegoś rudego kolesia, przespała się z nim, a potem okazało się, że jest z nim w ciąży. On mieszkał ze swoimi kumplami, takimi dziwnymi, ją to przerażało i ogólnie im się nie układało. Skończyło się tak, że ona zaczęła rodzić, on jej towarzyszył, zrobił się bardziej odpowiedzialny, no i stworzyli rodzinę. Pamięta ktoś?

może "wpadka" http://www.filmweb.pl/Wpadka

JAKI to FILM? zbiorczy

25 mar 2014 - 21:06:07

Minis wydaje mi się, że to film " Wpadka"

JAKI to FILM? zbiorczy

25 mar 2014 - 21:09:16

Dzięki dziewczyny, to ten!:D

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

JAKI to FILM? zbiorczy

04 wrz 2014 - 16:41:06

Znalazłam film jak wytresować smoka 2 z dubbingiem <moderacja - spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-17 14:41 przez moderator.

JAKI to FILM? zbiorczy

06 wrz 2014 - 21:40:25

Ja poszukuje filmu Bollywood w który główna bohaterka ma syna w szkole/przedszkolu albo jest tam nauczycielka i oczywiście zakochuje sie w niej gostek, chyba grał go Arjun Rampal ale niekoniecznie. Głównie pamiętam moment jak on śpiewa i tańczy w tej szkole i z dachu tam skoczył w trakcie spiewania czy coś. Mam nadzieje że któraś skojarzy taki film po moim raczej kiepskim opisie ;)

zweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 1/5

JAKI to FILM? zbiorczy

26 paź 2014 - 21:39:18

Witam, szukam filmu, nie dokladnie go pamietam, wiec opisze tylko te sceny, ktore zapamietalam. Akcja toczyła sie na jakiejs farmie, gdzie podczas zabawy dziecko poprostu nagle zniknelo i ktos nagral to na kamere. Po jakims czasie rowniez kamery zarejestrowaly obraz jak owo dziecko przebiega co dzien o tej samej porze przez dom. Prawdopodobnie film był o kosmitach.

JAKI to FILM? zbiorczy

26 paź 2014 - 22:02:30

Cudowne dziecko. Polecam piękny film.

JAKI to FILM? zbiorczy

31 paź 2014 - 13:18:55

Szukam filmu, gdzie syn czarnego mężczyzny nagle zaczyna chorować, a operacja jest bardzo kosztowna i rodziców nie stać na niego. Wtedy ojciec bierze za zakładników pracowników szpitala, aby można było zrobić przeszczep serca?

JAKI to FILM? zbiorczy

31 paź 2014 - 13:31:12

Cytat
Maraia
Szukam filmu, gdzie syn czarnego mężczyzny nagle zaczyna chorować, a operacja jest bardzo kosztowna i rodziców nie stać na niego. Wtedy ojciec bierze za zakładników pracowników szpitala, aby można było zrobić przeszczep serca?
John Q :)

JAKI to FILM? zbiorczy

31 paź 2014 - 13:31:18

Cytat
Maraia
Szukam filmu, gdzie syn czarnego mężczyzny nagle zaczyna chorować, a operacja jest bardzo kosztowna i rodziców nie stać na niego. Wtedy ojciec bierze za zakładników pracowników szpitala, aby można było zrobić przeszczep serca?

"John Q".

JAKI to FILM? zbiorczy

03 sie 2015 - 17:57:25

Szukam filmu! Grają w nim prawie same Azjatki.
Zaczyna się tak, że kilka starszych pań siedzi na herbatce i chyba z ich towarzystwa jedna zmarła, bo zamiast niej siedzi córka. I opowiadają albo wspominają w duchu swoje historie, w każdym razie oglądamy co tam się z nimi działo dawno temu i jak trafiły do (chyba) Ameryki.

Pamiętam, że jedną bił mąż, więc w pewnym momencie utopiła w wanience jego oczko w głowie - ich synka, i uciekła.

Inna historia była o matce i córce, mianowicie córka wyszła za jakiegoś bogacza, a że miała niskie poczucie własnej wartości, to robiła tylko to, co on chciał i nie miała własnych marzeń, planów ani zdania. Mu się to nie podobało, więc się rozwodzili.
Wtedy matka jej opowiedziała z kolei o sobie (to skomplikowane, nie wiem czy wszystko dobrze pamiętam): że ojciec miał wiele żon i dzieci tych pierwszych były "lepsze", a kolejnych "gorsze". Ona była córką drugiej, ale pierwsza żona dała drugiej żonie sznur pereł na wymianę(? albo na znak, że będzie traktować to dziecko jak swoje). Nie pamiętam co było w międzyczasie, ale jak druga żona zmarła, to to dziecko pomachało całej rodzinie przed nosem tym sznurem pereł i zażądało lepszego traktowania.
-- i po tej opowieści ta córka zaczęła mieć też swoje wymagania.

I chyba więcej było tych historii. Ktoś coś kojarzy?

JAKI to FILM? zbiorczy

03 sie 2015 - 18:18:06

ja pamietam jako nastolatka oglądalam teleonowele "Niebezpieczna " ma kltos linki do filmów:)?

JAKI to FILM? zbiorczy

07 maj 2016 - 20:02:18

A wie ktoś, gdzie można obejrzeć francuski serial kostiumowy (średniowieczny) pt. "Katarzyna"?

JAKI to FILM? zbiorczy

14 lip 2016 - 16:20:10

Film horror gdzie ekipa znajduje chyba obcego. Obcy a raczej wirus ( mozliwe ze wirus bo nie pamietam) klonuje kazdego po kolei z bohaterow ponieaz chce sie wydostac z arktyki/ antarktydy? klony mozna dostrzec ponieaz obcy nie potrafi sklonowac sztucznych zebow czy tez kolczykow.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie FILMY za darmo?bez limitów?