Obecnie rozmawiamy o:

Montaż Klimatyzacji

gorący temat

Dobry psycholog

48 minut temu

Druk ścienny

55 minut temu

Nowy samochód

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAKI to FILM? zbiorczy

25 mar 2014 - 20:59:38

Cytat
Monis19937
Hej, nie mogę sobie przypomnieć tytułu pewnego filmu... To chyba była komedia, w każdym razie dziewczyna poznała na imprezie jakiegoś rudego kolesia, przespała się z nim, a potem okazało się, że jest z nim w ciąży. On mieszkał ze swoimi kumplami, takimi dziwnymi, ją to przerażało i ogólnie im się nie układało. Skończyło się tak, że ona zaczęła rodzić, on jej towarzyszył, zrobił się bardziej odpowiedzialny, no i stworzyli rodzinę. Pamięta ktoś?
Wpadka?

JAKI to FILM? zbiorczy

25 mar 2014 - 21:00:37

Cytat
Monis19937
Hej, nie mogę sobie przypomnieć tytułu pewnego filmu... To chyba była komedia, w każdym razie dziewczyna poznała na imprezie jakiegoś rudego kolesia, przespała się z nim, a potem okazało się, że jest z nim w ciąży. On mieszkał ze swoimi kumplami, takimi dziwnymi, ją to przerażało i ogólnie im się nie układało. Skończyło się tak, że ona zaczęła rodzić, on jej towarzyszył, zrobił się bardziej odpowiedzialny, no i stworzyli rodzinę. Pamięta ktoś?

może "wpadka" http://www.filmweb.pl/Wpadka

JAKI to FILM? zbiorczy

25 mar 2014 - 21:06:07

Minis wydaje mi się, że to film " Wpadka"

JAKI to FILM? zbiorczy

25 mar 2014 - 21:09:16

Dzięki dziewczyny, to ten!:D

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

JAKI to FILM? zbiorczy

04 wrz 2014 - 16:41:06

Znalazłam film jak wytresować smoka 2 z dubbingiem <moderacja - spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-17 14:41 przez moderator.

JAKI to FILM? zbiorczy

06 wrz 2014 - 21:40:25

Ja poszukuje filmu Bollywood w który główna bohaterka ma syna w szkole/przedszkolu albo jest tam nauczycielka i oczywiście zakochuje sie w niej gostek, chyba grał go Arjun Rampal ale niekoniecznie. Głównie pamiętam moment jak on śpiewa i tańczy w tej szkole i z dachu tam skoczył w trakcie spiewania czy coś. Mam nadzieje że któraś skojarzy taki film po moim raczej kiepskim opisie ;)

zweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 1/5

JAKI to FILM? zbiorczy

26 paź 2014 - 21:39:18

Witam, szukam filmu, nie dokladnie go pamietam, wiec opisze tylko te sceny, ktore zapamietalam. Akcja toczyła sie na jakiejs farmie, gdzie podczas zabawy dziecko poprostu nagle zniknelo i ktos nagral to na kamere. Po jakims czasie rowniez kamery zarejestrowaly obraz jak owo dziecko przebiega co dzien o tej samej porze przez dom. Prawdopodobnie film był o kosmitach.

JAKI to FILM? zbiorczy

26 paź 2014 - 22:02:30

Cudowne dziecko. Polecam piękny film.

JAKI to FILM? zbiorczy

31 paź 2014 - 13:18:55

Szukam filmu, gdzie syn czarnego mężczyzny nagle zaczyna chorować, a operacja jest bardzo kosztowna i rodziców nie stać na niego. Wtedy ojciec bierze za zakładników pracowników szpitala, aby można było zrobić przeszczep serca?

JAKI to FILM? zbiorczy

31 paź 2014 - 13:31:12

Cytat
Maraia
Szukam filmu, gdzie syn czarnego mężczyzny nagle zaczyna chorować, a operacja jest bardzo kosztowna i rodziców nie stać na niego. Wtedy ojciec bierze za zakładników pracowników szpitala, aby można było zrobić przeszczep serca?
John Q :)

JAKI to FILM? zbiorczy

31 paź 2014 - 13:31:18

Cytat
Maraia
Szukam filmu, gdzie syn czarnego mężczyzny nagle zaczyna chorować, a operacja jest bardzo kosztowna i rodziców nie stać na niego. Wtedy ojciec bierze za zakładników pracowników szpitala, aby można było zrobić przeszczep serca?

"John Q".

JAKI to FILM? zbiorczy

03 sie 2015 - 17:57:25

Szukam filmu! Grają w nim prawie same Azjatki.
Zaczyna się tak, że kilka starszych pań siedzi na herbatce i chyba z ich towarzystwa jedna zmarła, bo zamiast niej siedzi córka. I opowiadają albo wspominają w duchu swoje historie, w każdym razie oglądamy co tam się z nimi działo dawno temu i jak trafiły do (chyba) Ameryki.

Pamiętam, że jedną bił mąż, więc w pewnym momencie utopiła w wanience jego oczko w głowie - ich synka, i uciekła.

Inna historia była o matce i córce, mianowicie córka wyszła za jakiegoś bogacza, a że miała niskie poczucie własnej wartości, to robiła tylko to, co on chciał i nie miała własnych marzeń, planów ani zdania. Mu się to nie podobało, więc się rozwodzili.
Wtedy matka jej opowiedziała z kolei o sobie (to skomplikowane, nie wiem czy wszystko dobrze pamiętam): że ojciec miał wiele żon i dzieci tych pierwszych były "lepsze", a kolejnych "gorsze". Ona była córką drugiej, ale pierwsza żona dała drugiej żonie sznur pereł na wymianę(? albo na znak, że będzie traktować to dziecko jak swoje). Nie pamiętam co było w międzyczasie, ale jak druga żona zmarła, to to dziecko pomachało całej rodzinie przed nosem tym sznurem pereł i zażądało lepszego traktowania.
-- i po tej opowieści ta córka zaczęła mieć też swoje wymagania.

I chyba więcej było tych historii. Ktoś coś kojarzy?

JAKI to FILM? zbiorczy

03 sie 2015 - 18:18:06

ja pamietam jako nastolatka oglądalam teleonowele "Niebezpieczna " ma kltos linki do filmów:)?

JAKI to FILM? zbiorczy

07 maj 2016 - 20:02:18

A wie ktoś, gdzie można obejrzeć francuski serial kostiumowy (średniowieczny) pt. "Katarzyna"?

JAKI to FILM? zbiorczy

14 lip 2016 - 16:20:10

Film horror gdzie ekipa znajduje chyba obcego. Obcy a raczej wirus ( mozliwe ze wirus bo nie pamietam) klonuje kazdego po kolei z bohaterow ponieaz chce sie wydostac z arktyki/ antarktydy? klony mozna dostrzec ponieaz obcy nie potrafi sklonowac sztucznych zebow czy tez kolczykow.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie FILMY za darmo?bez limitów?