Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

55 minut temu

sprawdzony stomatolog

59 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 19 20 -->

JAKI to FILM? zbiorczy

17 sty 2013 - 18:16:55

Słuchajcie, szukam tytułu filmu, który był o kobiecie, która była masażystką, a później stała się prostytutką, czy coś takiego. Ostatnio ktoś mi o nim opowiadał, niedawno był też w TV na HBO, ale nie mogę znaleźć. Wie któraś z Was o jaki film chodzi?

JAKI to FILM? zbiorczy

17 sty 2013 - 22:28:05

Szukam filmu lub też serialu (nie pamiętam), który widziałam z 10 lat temu. Opowiadał o życiu bogatej nastolatki-blondynki. Pamiętam, że dziewczyna miała długopisy z piórami i przesuwaną na pilota garderobę.

JAKI to FILM? zbiorczy

12 mar 2013 - 14:28:35

Cytat
gente
ja tez mam problem z tytułem filmu.opiszę tak mniej więcej co pamiętam. ojciec ma dorosłe dzieci w róznych miejscach zamieszkania.postanawia ich odwiedzic (jest chory?) i kojarzę tylko , że odwiedza syna który ma byc dyrygentem (? ) a okazuje się , że gra na bębnie. jest też scena z córką która udaje że cieszy sie na wiztyte ojca al tak nie jest i cos wymyśla , że maja plany i ojciec nie mozee u nich zostac. kojarzę tylko tyle niestety i wydaje mi się , że ojca grał w miare znany aktor.

Everybody's Fine

JAKI to FILM? zbiorczy

12 mar 2013 - 14:46:57

Cytat
Sylviia
Szukam filmu o dziewczynie, która wraca bodajże do swojego domu i jest chyba w ciąży. Strasznie się tego boi, gdyż ojciec nie byłby zadowolony. Po drodze napatoczy się jakiś facet, który zaoferuje jej pomoc i udaje jej narzeczonego. Potem prawdopodobnie są razem, ale nie pamiętam dokładnie. Jeden charakterystyczny element, który mi się przypomina to jakaś bombonierka czy coś takiego ;) POMOCY :))

spacer w chmurach
Cytat
corkachaosu
Słuchajcie, szukam tytułu filmu, który był o kobiecie, która była masażystką, a później stała się prostytutką, czy coś takiego. Ostatnio ktoś mi o nim opowiadał, niedawno był też w TV na HBO, ale nie mogę znaleźć. Wie któraś z Was o jaki film chodzi?

chyba tytul tego filmu to LISTA



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-12 14:48 przez beatka1212.

zweryfikowana
Posty: 1.209
Ostrzeżenia: 2/5

JAKI to FILM? zbiorczy

14 mar 2013 - 22:50:43

Poszukuję filmu-horroru. Zaczynał się tak, że grupa znajomych jechala gdzies poza miasto i mijali leżacy ich samochod, potem kazdy po kolei ginal, np dziewczyna poszla do wychodka i cos jej sie "wkrecilo" tam;D i na koncu filmu wyszlo ze zginela przez obrazenia wewnetrzne podczas wypadku. Chlopakowi wbila sie szyba w szyje i tez wyszlo na koncu ze w wypadku samochodowym szyba go zabila. Byla tez jakas akcja z basenem, ale dokladnie nie pamieam co tam sie dzialo. No i pod koniec filmu jakas tam dziwna postac jeszcze gonila tych pozostalych. Wie ktos co to za horror?

JAKI to FILM? zbiorczy

14 mar 2013 - 23:36:02

Cytat
basia150609
Witam, zna ktoś tytuł tego filmu:

jakaś dziewczyna wyjeżdża na studia ale przedtem jej chłopak się oświadcza. w akademiku poznaje szalonego (opiekuna, wychowawcę?). życie w mieście ją zmienia. z ułożonej dziewczyny zmienia się w imprezowiczkę. farbuje włosy. nie chce być już ze swoim narzeczonym. później jest z tym opiekunem ale jej były chce dalej z nią być u ciągle coś manipuluje.
chodziło o film SZALONY ZIĘĆ?http://www.filmweb.pl/film/Szalony+zi%C4%99%C4%87-1993-95190

zweryfikowana
Posty: 211
Ostrzeżenia: 2/5

JAKI to FILM? zbiorczy

14 mar 2013 - 23:47:13

Cytat
bezalbo
Poszukuję filmu-horroru. Zaczynał się tak, że grupa znajomych jechala gdzies poza miasto i mijali leżacy ich samochod, potem kazdy po kolei ginal, np dziewczyna poszla do wychodka i cos jej sie "wkrecilo" tam;D i na koncu filmu wyszlo ze zginela przez obrazenia wewnetrzne podczas wypadku. Chlopakowi wbila sie szyba w szyje i tez wyszlo na koncu ze w wypadku samochodowym szyba go zabila. Byla tez jakas akcja z basenem, ale dokladnie nie pamieam co tam sie dzialo. No i pod koniec filmu jakas tam dziwna postac jeszcze gonila tych pozostalych. Wie ktos co to za horror?


Takie akcje to w ,, Oszukać Przeznaczenie " i tam również basen . Ale która część i czy to ten film to nie jestem pewna :)

zweryfikowana
Posty: 1.209
Ostrzeżenia: 2/5

JAKI to FILM? zbiorczy

15 mar 2013 - 09:03:01

nie nie to na pewno nie Oszukać Przeznaczenie.

JAKI to FILM? zbiorczy

15 mar 2013 - 09:15:40

Cytat
Eweell
Oglądałam kiedyś taki film, bodajże z Julią Roberts. Dziewczyna i chłopak byli najlepszymi przyjaciółmi i zawarli umowę, że jeżeli w wieku dwudziestuparu lat nie znajdą sobie nikogo na poważnie to wezmą ślub. I właśnie gdy byli w tym określonym wieku okazało się że ten facet się żeni...

Moje pytanie, jaki to film? Kojarzycie? Bo nie mogę sobie przypomnieć tytułu... A jest mi to potrzebne ;D

Mój chłopak się żeni:)
Cytat
lalinka23
kiedys widzialam taki horror, dziewczyna jedzie z akademika do domu i zabiera ze soba studenta, jada oboje w ta sama strone. jest srodek zimy, pada snieg. gubia droge i zjezdzaja z autostrady na ulice, ktora konczy sie w lesie. tam spedzaja noc, nawiedzani przez duchy itp, na koncu chlopak umiera - szukam tego filmu, znacie moze tytul? ;)

widziałam ten film ale nie mogę sobie przypomnieć tytlu mam go gdzies w domu na dvd poszukam:D
Cytat
starla77
Szukam tytułu filmu w którym facet umiera na raka ( chyba ) Jeszcze jak żył sporządził listy dla swojej żony.Kobieta dostaje je co jakiś czas , wyjeżdza do Irlandii skąd pochodził jej mąż . Tam poznaje kolege meża , który gra w kapeli. Reszte nie pamiętam ale wiem że zryczałam sie na tym filmie jak bóbr :(

Tytuł filmu chyba był ze słowem ''list''... kto wie co to za film?

PS I love you:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-15 09:40 przez Ajlonkahee.

JAKI to FILM? zbiorczy

20 mar 2013 - 19:56:12

Cytat
Enivee
Cytat
gente
ja tez mam problem z tytułem filmu.opiszę tak mniej więcej co pamiętam. ojciec ma dorosłe dzieci w róznych miejscach zamieszkania.postanawia ich odwiedzic (jest chory?) i kojarzę tylko , że odwiedza syna który ma byc dyrygentem (? ) a okazuje się , że gra na bębnie. jest też scena z córką która udaje że cieszy sie na wiztyte ojca al tak nie jest i cos wymyśla , że maja plany i ojciec nie mozee u nich zostac. kojarzę tylko tyle niestety i wydaje mi się , że ojca grał w miare znany aktor.

Everybody's Fine


tak to ten! dziękuje

JAKI to FILM? zbiorczy

31 mar 2013 - 00:11:25

To teraz i ja proszę tutaj o pomoc.
Pamiętam, już trochę jak przez mgłę, dwa filmy, które oglądałam jako dziecko, a które utknęły mi w pamięci, ale nie mam pojęcia jakie mają tytuły. Oba chyba są oparte na prawdziwych wydarzeniach, powtarzam - chyba.

1) Jacyś ludzie, facet i kobieta, byli w związkach z innymi, albo przynajmniej jedno z nich. On był chyba ratownikiem medycznym, ona miała wypadek, on jej pomógł, ona otworzyła oczy i zobaczyła jego i to była jak olśnienie, że są dla siebie stworzeni, czy cuś. Ona chyba mieszkała w jakiejś drewnianej chatce. Tyle pamiętam, wiem, że mało:P

2) Dziewczyna była przez wiele lat przetrzymywana przez swoją matkę w pokoju, zainteresowała się jej sprawą jakaś obca kobieta i ją stamtąd wyprowadziła. Jak otworzyła drzwi do jej pokoju, ta dziewczyna oglądała telewizję, chyba mecz koszykówki, miała długie, ciemne, poplątane włosy i po prostu wyglądała masakrycznie. Tamta babka się nią zajęła, ona się otworzyła, zaczęła 'normalnieć', ale nagle ją zamknęli w psychiatryku i chcieli faszerować jakimiś otumaniającymi tabletkami. Potem była sprawa w sądzie, na której jej matka chciała odzyskać opiekę nad nią, a tamta, która jej pomogła, myślała, że jej się uda właśnie dlatego, że ta dziewczyna była na tych prochach. Ale się okazało, że nie brała ich, tylko je chowała, i powiedziała sędziemu, że chce wrócić do tej kobiety, że nauczyła ją robić jajecznicę i sędzie od razu wydał wyrok, bez porozumienia ze swoimi pomocnikami, bo powiedział, że jest pewny, ze ta dziewczyna musi z powrotem trafić do tej kobiety. I był happy ending:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-31 00:12 przez Monis19937.

JAKI to FILM? zbiorczy

31 mar 2013 - 00:21:18

Cytat
beatka1212
Cytat
Sylviia
Szukam filmu o dziewczynie, która wraca bodajże do swojego domu i jest chyba w ciąży. Strasznie się tego boi, gdyż ojciec nie byłby zadowolony. Po drodze napatoczy się jakiś facet, który zaoferuje jej pomoc i udaje jej narzeczonego. Potem prawdopodobnie są razem, ale nie pamiętam dokładnie. Jeden charakterystyczny element, który mi się przypomina to jakaś bombonierka czy coś takiego ;) POMOCY :))

spacer w chmurach
Cytat
corkachaosu
Słuchajcie, szukam tytułu filmu, który był o kobiecie, która była masażystką, a później stała się prostytutką, czy coś takiego. Ostatnio ktoś mi o nim opowiadał, niedawno był też w TV na HBO, ale nie mogę znaleźć. Wie któraś z Was o jaki film chodzi?

chyba tytul tego filmu to LISTA




Lista klientow :) z jenifer love

zweryfikowana
Posty: 231
Ostrzeżenia: 1/5

JAKI to FILM? zbiorczy

31 mar 2013 - 00:26:29

Cytat
aangeliiika
Z miesiąc-dwa temu na HBO leciał taki film o grupie chłopaków która miała swój zespół ( trzech z nich bylo gejami,jeden nie). Była też dziewczyna której ojciec miał studio nagraniowe czy coś w tym stylu. Ta dziewczyna z przyjaciółką spotkały sie z tą grupa chłopaków w jakimś klubie i razem jeżdzili póżniej w poszukiwaniu jakiegoś zespołu,który dawał koncert nie wiadomo gdzie. Na koniec oczywiście happy end- dziewczyna,której ojciec ma to studio jest z tym chłopakiem z zespołu.
Kojarzy ktoś może ten film?
Bo ja tytułu nie mogę sobie przypomnieć ;/

"Nick i Nora" czy coś takiego ostatnio oglądałam :)

JAKI to FILM? zbiorczy

31 mar 2013 - 00:31:23

"Dramat w Andach" :)

JAKI to FILM? zbiorczy

30 kwi 2013 - 16:17:36

Film z lat '90, obejrzalam tylko poczatek (kilka lat temu), aktorzy raczej wszystkim znani, kobieta chyba blondynka, ale reki nie dam sobie uciac.
Pamietam, ze na poczatku kobieta szla do pracy, chyba w jakiejs korporacji, a moze na rozmowe o prace, w tym czasie jej partner zaprosil do siebie kochanke, ona jakos szybko wrocila i ich przylapala. Albo kochanka zdazyla sie schowac, kurde, nie wiem :D w kazdym razie to jest sam poczatek i jakby ktos cos skojarzyl to bede wdzieczna. Wydaje mi sie, ze to dosc znany film, ale byl emitowany o tak poznej porze, ze zasnelam :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-30 21:42 przez mag23.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zna go ktoś ?