Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAKI to FILM? zbiorczy

04 sty 2013 - 20:06:23

To jest na pewno "dziewczyna z sąsiedztwa" tylko nie ta komedia tylko to jest thriller o takim samym tytule. Oglądałam. Bardzo brutalny film.

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

JAKI to FILM? zbiorczy

04 sty 2013 - 20:07:45

Cytat
martulkaaa21
To jest na pewno "dziewczyna z ssiedztwa" tylko nie ta komedia tylko to jest thriller o taąkim samym tytule. Oglądałam. Bardzo brutalny film.

to o czym pizesz to jest komedia :D

JAKI to FILM? zbiorczy

04 sty 2013 - 20:08:23

dziewczyna z sasiedztwa na pewno, bo tez widzialam;) jak juz to thriller a nie trailer;)
http://www.filmweb.pl/film/Dziewczyna+z+sąsiedztwa-2007-374034



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-04 20:09 przez Mhmmm.

JAKI to FILM? zbiorczy

04 sty 2013 - 20:10:55

Też stawiam na Dziewczynę z sąsiedztwa bardzo dobry film czytałam też książkę :)

JAKI to FILM? zbiorczy

04 sty 2013 - 20:13:22

Cytat
megamaga
Cytat
martulkaaa21
To jest na pewno "dziewczyna z ssiedztwa" tylko nie ta komedia tylko to jest thriller o taąkim samym tytule. Oglądałam. Bardzo brutalny film.

to o czym pizesz to jest komedia :D

Przecież z góry uprzedziłam że nie chodzi właśnie o komedię. Czytaj ze zrozumieniem :-)

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

JAKI to FILM? zbiorczy

04 sty 2013 - 20:14:49

to co szuka autorka watku to AMERYKANSKA ZBRODNIA, dokłądnie taki jets cały film, o dwójce siostr (jedna chora na nogi, druga starsza) i nad tą starsza sie znecają praktycznie wszyscy...
a dziewczyna z sasiedzctwa to film o jeednej ofierze!

zweryfikowana
Posty: 434
Ostrzeżenia: 1/5

JAKI to FILM? zbiorczy

04 sty 2013 - 20:14:50

Dziewczyna z sąsiedztwa ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-04 20:15 przez Diamond86.

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

JAKI to FILM? zbiorczy

04 sty 2013 - 20:18:30

a jak lubisz takie filmy to także ci polecam :)


Megan Is Missing

JAKI to FILM? zbiorczy

04 sty 2013 - 20:21:25

o.O trailer;D sąsiectwa ;D błagam...

JAKI to FILM? zbiorczy

04 sty 2013 - 20:24:47

Cytat
megamaga
to co szuka autorka watku to AMERYKANSKA ZBRODNIA, dokłądnie taki jets cały film, o dwójce siostr (jedna chora na nogi, druga starsza) i nad tą starsza sie znecają praktycznie wszyscy...
a dziewczyna z sasiedzctwa to film o jeednej ofierze!

Autorka wyraźnie napisała, że nad starszą córką znęcali się, czyli chodzi o JEDNĄ ofiarę. To na 1000000000 % Dziewczyna z sąsiedztwa! Ale poczekajmy na potwierdzenie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-04 20:25 przez Mhmmm.

JAKI to FILM? zbiorczy

04 sty 2013 - 20:27:14

Ogólnie czytałam, że to praktycznie takie same filmy. Tak czy siak Amerykańska zbrodnia ma wyższe oceny na Filmweb'ie co dla mnie jest rozstrzygające i właśnie zaczynam oglądać :D

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

JAKI to FILM? zbiorczy

05 sty 2013 - 11:45:55

Cytat
Mhmmm
Cytat
megamaga
to co szuka autorka watku to AMERYKANSKA ZBRODNIA, dokłądnie taki jets cały film, o dwójce siostr (jedna chora na nogi, druga starsza) i nad tą starsza sie znecają praktycznie wszyscy...
a dziewczyna z sasiedzctwa to film o jeednej ofierze!

Autorka wyraźnie napisała, że nad starszą córką znęcali się, czyli chodzi o JEDNĄ ofiarę. To na 1000000000 % Dziewczyna z sąsiedztwa! Ale poczekajmy na potwierdzenie.

Czy ty jestes ograniczona umysłowo? autorka wątku napisała ze w filmie sa siostry jedna chora na nogi a nad druga sie znecaja! a film amerykanska zbrodnia wł;asnie o tym jest co szuka autorka.

JAKI to FILM? zbiorczy

05 sty 2013 - 11:50:52

'



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-05 11:53 przez Mhmmm.

JAKI to FILM? zbiorczy

05 sty 2013 - 11:52:30

Cytat
megamaga
Cytat
Mhmmm
Cytat
megamaga
to co szuka autorka watku to AMERYKANSKA ZBRODNIA, dokłądnie taki jets cały film, o dwójce siostr (jedna chora na nogi, druga starsza) i nad tą starsza sie znecają praktycznie wszyscy...
a dziewczyna z sasiedzctwa to film o jeednej ofierze!

Autorka wyraźnie napisała, że nad starszą córką znęcali się, czyli chodzi o JEDNĄ ofiarę. To na 1000000000 % Dziewczyna z sąsiedztwa! Ale poczekajmy na potwierdzenie.

Czy ty jestes ograniczona umysłowo? autorka wątku napisała ze w filmie sa siostry jedna chora na nogi a nad druga sie znecaja! a film amerykanska zbrodnia wł;asnie o tym jest co szuka autorka.

Nie życzę sobie, żebyś mnie obrażała, jeśli nie umiesz dyskutować w normalny sposób, to forum nie jest dla Ciebie. Wyobraź sobie, że DZIEWCZYNA Z SĄSIEDZTWA też o tym jest! Młodsza siostra ma specjalny przyrząd do chodzenia, starsza jej pomaga, broni, ale później zamykają ją w piwnicy i jej 'matka' oraz okoliczne dzieciaki znecaja sie nad nia.

JAKI to FILM? zbiorczy

09 sty 2013 - 10:59:31

ja tez mam problem z tytułem filmu.opiszę tak mniej więcej co pamiętam. ojciec ma dorosłe dzieci w róznych miejscach zamieszkania.postanawia ich odwiedzic (jest chory?) i kojarzę tylko , że odwiedza syna który ma byc dyrygentem (? ) a okazuje się , że gra na bębnie. jest też scena z córką która udaje że cieszy sie na wiztyte ojca al tak nie jest i cos wymyśla , że maja plany i ojciec nie mozee u nich zostac. kojarzę tylko tyle niestety i wydaje mi się , że ojca grał w miare znany aktor.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY!!!! Ilustracje do książki.