Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAKI to FILM? zbiorczy

21 kwi 2011 - 21:20:36

Cytat
illiss
Hej wszystkim! Jakiś czas temu oglądałam pewien film, niestety nie mogę przypomnieć sobie jego tytułu. Wiem, że był on o policjantce. Pamiętam scenę, w której goniła ona jakiegoś przestępcę. Wbiegli do jakiegoś starego budynku (chyba), on chciał do niej strzelić, ale uratował ją nieznajomy. Później ta policjantka, on i jej koledzy z pracy pili piwo.
Pamiętam jeszcze, że ten nieznajomy wydawał się dziwny. Okazało się, że podczas wypadku samochodowego jego żona i synek zginęli a on przeżył. Ta policjantka była na miejscu wypadku. Przypomniała sobie o tym, kiedy którejś nocy przeszukiwała jego stare mieszkanie i znalazła chyba zdjęcie jego rodziny.
Wiem jeszcze, że była scena, w której jej rodzice odnawiali przysięgę małżeńską. Ona poszła na tę uroczystość i potem pokłóciła się chyba z ojcem. Następnie ten mężczyzna po nią przyjechał.

To wszystko, co pamiętam. Mam nadzieję, że ktoś kojarzy ten film. Z góry dzięki.
oczy anioła :)

JAKI to FILM? zbiorczy

21 kwi 2011 - 21:24:05

Cytat
illiss
Hej wszystkim! Jakiś czas temu oglądałam pewien film, niestety nie mogę przypomnieć sobie jego tytułu. Wiem, że był on o policjantce. Pamiętam scenę, w której goniła ona jakiegoś przestępcę. Wbiegli do jakiegoś starego budynku (chyba), on chciał do niej strzelić, ale uratował ją nieznajomy. Później ta policjantka, on i jej koledzy z pracy pili piwo.
Pamiętam jeszcze, że ten nieznajomy wydawał się dziwny. Okazało się, że podczas wypadku samochodowego jego żona i synek zginęli a on przeżył. Ta policjantka była na miejscu wypadku. Przypomniała sobie o tym, kiedy którejś nocy przeszukiwała jego stare mieszkanie i znalazła chyba zdjęcie jego rodziny.
Wiem jeszcze, że była scena, w której jej rodzice odnawiali przysięgę małżeńską. Ona poszła na tę uroczystość i potem pokłóciła się chyba z ojcem. Następnie ten mężczyzna po nią przyjechał.

To wszystko, co pamiętam. Mam nadzieję, że ktoś kojarzy ten film. Z góry dzięki.



tej policjantki to nie grała czasem jennifer lopez? oglądałam ostanio na jakims kanale....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-21 21:25 przez alpina.

JAKI to FILM? zbiorczy

21 kwi 2011 - 21:33:41

Cytat
pinkchocolatte
Ja poszukuję takiego filmu:
W filmie było rodzeństwo: brat zginął w wypadku (samochód go śmiertelnie potrącił, gdy wybiegał z domu za swoją siostrą, która pokłóciła się z jego dziewczyną)
Ta siostra stale obwiniała się o jego śmierć. Na końcu filmu (chyba w jej dniu urodzin) przychodzi ta jego dziewczyna i wręcza jej prezent, który on miał jej dać (bodajże wisiorek - serduszko ze zdjęciem) i w końcu obie się pogodziły.

Dawno ogladałam ten film, więc mogłam coś pokręcić.

Jak przeczytałam ten opis, to wiem,że na 100% ten film widziałam, wydaje mi się, że tytuł to 'Serce Dawida'.

JAKI to FILM? zbiorczy

21 kwi 2011 - 21:41:33

no to ja mam zagakę ;) jakieś pare tygodni temu leciał na polsacie pewien horror- leciał późno wieczorem- zapomniałam sprawdzic tytuł ...
oglądałam od środka ..Chodziło w nim o to,ze jakaś grupa ludzi założyła taką jakby organizację - łapali ludzi ,którzy stawali się ofiarami psychicznych bogaczy,którzy za kasę mogli zadawać im różne cierpienie - np.przywiązywali ich do stołków i rozcinali brzuch,robili różne rany itd. na końcu musieli zabic tą ofiarę nad ,którą się znęcali -bo inaczej sami byli zabijani!
Za możliwość znęcania sie -płacili dużą kasę ...
No ogólnie psychiczny horror- ale bardzo ciekawi mnie jaki był jego tytuł .

JAKI to FILM? zbiorczy

21 kwi 2011 - 21:45:15

Cytat
trinity22
no to ja mam zagakę ;) jakieś pare tygodni temu leciał na polsacie pewien horror- leciał późno wieczorem- zapomniałam sprawdzic tytuł ...
oglądałam od środka ..Chodziło w nim o to,ze jakaś grupa ludzi założyła taką jakby organizację - łapali ludzi ,którzy stawali się ofiarami psychicznych bogaczy,którzy za kasę mogli zadawać im różne cierpienie - np.przywiązywali ich do stołków i rozcinali brzuch,robili różne rany itd. na końcu musieli zabic tą ofiarę nad ,którą się znęcali -bo inaczej sami byli zabijani!
Za możliwość znęcania sie -płacili dużą kasę ...
No ogólnie psychiczny horror- ale bardzo ciekawi mnie jaki był jego tytuł .

Hostel... 1 albo 2... są dwie części.

Super film.

JAKI to FILM? zbiorczy

21 kwi 2011 - 21:56:50

Cytat
ewciak1990
Cytat
trinity22
no to ja mam zagakę ;) jakieś pare tygodni temu leciał na polsacie pewien horror- leciał późno wieczorem- zapomniałam sprawdzic tytuł ...
oglądałam od środka ..Chodziło w nim o to,ze jakaś grupa ludzi założyła taką jakby organizację - łapali ludzi ,którzy stawali się ofiarami psychicznych bogaczy,którzy za kasę mogli zadawać im różne cierpienie - np.przywiązywali ich do stołków i rozcinali brzuch,robili różne rany itd. na końcu musieli zabic tą ofiarę nad ,którą się znęcali -bo inaczej sami byli zabijani!
Za możliwość znęcania sie -płacili dużą kasę ...
No ogólnie psychiczny horror- ale bardzo ciekawi mnie jaki był jego tytuł .

Hostel... 1 albo 2... są dwie części.

Super film.

Tak .. dzięki wielkie ;)

Zaraz sobie ściągnę 1 częśc bo w tv leciała chyba 2 ;)
Jeszcze raz wielkie dzięki ;)

JAKI to FILM? zbiorczy

21 kwi 2011 - 22:01:43

Cytat
illiss
Hej wszystkim! Jakiś czas temu oglądałam pewien film, niestety nie mogę przypomnieć sobie jego tytułu. Wiem, że był on o policjantce. Pamiętam scenę, w której goniła ona jakiegoś przestępcę. Wbiegli do jakiegoś starego budynku (chyba), on chciał do niej strzelić, ale uratował ją nieznajomy. Później ta policjantka, on i jej koledzy z pracy pili piwo.
Pamiętam jeszcze, że ten nieznajomy wydawał się dziwny. Okazało się, że podczas wypadku samochodowego jego żona i synek zginęli a on przeżył. Ta policjantka była na miejscu wypadku. Przypomniała sobie o tym, kiedy którejś nocy przeszukiwała jego stare mieszkanie i znalazła chyba zdjęcie jego rodziny.
Wiem jeszcze, że była scena, w której jej rodzice odnawiali przysięgę małżeńską. Ona poszła na tę uroczystość i potem pokłóciła się chyba z ojcem. Następnie ten mężczyzna po nią przyjechał.

To wszystko, co pamiętam. Mam nadzieję, że ktoś kojarzy ten film. Z góry dzięki.

nie był ona czasem z jennifer lopez? jak tak to jest to film pt.:"oczy anioła"

JAKI to FILM? zbiorczy

01 maj 2011 - 22:11:55

oglądałam ten film kiedyś na( tvp 1) lub (2) . Jest to film przygodowy chyba . W tym filmie toczyła się akcja na jakiejś wyspie . Jakaś rodzina nwm jak ale jakoś znalazła się na wyspie ( matka , ojciec , córka , syn ) . Chyba się tam zgubili więc wybudowali swój dom itp zaczeli tam układać sobie życie .Pewnego razu ich syn poszedł się przejść po tym buszu i spotkał tam dziewczyne ok 24 lat ( jakaś chinka chyba ) . Mieszkała ona we wraku samolotu który kiedyś spadł . Leciała ona razem ze swoimi rodzicami i tylko ona przeżyła katastrofę . Zyła tam zupełnie sama , a przed dzikim zwierzętam broniła się sokiem z pokrzywy . Ten syn i ta chinka się w sobie zakochali chyba .


To tyle co pamiętam z tego filmu . Więc wy może wiecie jaki to film ?

JAKI to FILM? zbiorczy

01 maj 2011 - 22:13:44

nie wiem.. a fajny? to moze obejrze ;)

JAKI to FILM? zbiorczy

01 maj 2011 - 22:13:51

nie wiem

JAKI to FILM? zbiorczy

13 maj 2011 - 20:00:02

Witam
mam do was prośbę, poszukuję starej bajki, ale nie pamiętam tytułu.
Zacznała się ona tak, że młody chłopak chciał dostać od rodziców psa, spodziewał się jakiegoś dużego a dostał małego, bodajże niebieskiego. Później okazało się, że ten pies mówi i takich jak on jest więcej. Te psy miały różne kolory. były one z jakiegoś innego świata i podróżowały po różnych światach, poszukując swojego.
Pamięta tą bajkę ktoś?
Proszę o pomoc!

JAKI to FILM? zbiorczy

17 maj 2011 - 21:31:30

zapomniałam tytułu!

film opowiada o facecie, który zajmuje się butami (nie pamiętam specjalizacji) jego projekt nie przynosi efektów, zadłuża firmę, dziewczyna go rzuca, a ojciec umiera. Leci samolotem na pogrzeb do rodziny (w samolocie - który był pusty - poznaje dziewczynę, pracującą w tych liniach - była blondynką) potem tak wyszło, że mieli do siebie numer, spotkali się, on postanowił skremować ojca, zrobili "mini" pogrzeb w rodzinnej miejscowości, a on w drodze powrotnej(samochodem) jechał i rozsypywał prochy w wybranych miejscach, czytając "przewodnik" zrobiony przez ową dziewczynę. POMOCY! :)

JAKI to FILM? zbiorczy

17 maj 2011 - 21:42:22

Cytat
Pati61
zapomniałam tytułu!

film opowiada o facecie, który zajmuje się butami (nie pamiętam specjalizacji) jego projekt nie przynosi efektów, zadłuża firmę, dziewczyna go rzuca, a ojciec umiera. Leci samolotem na pogrzeb do rodziny (w samolocie - który był pusty - poznaje dziewczynę, pracującą w tych liniach - była blondynką) potem tak wyszło, że mieli do siebie numer, spotkali się, on postanowił skremować ojca, zrobili "mini" pogrzeb w rodzinnej miejscowości, a on w drodze powrotnej(samochodem) jechał i rozsypywał prochy w wybranych miejscach, czytając "przewodnik" zrobiony przez ową dziewczynę. POMOCY! :)

Elizabethtown z Orlando Bloom, 2005

JAKI to FILM? zbiorczy

06 cze 2011 - 19:52:16

Witam, szukam pewnego filmu. Matka miesza razem z córką w dosyć ładnej chacie. Córka jest nastolatką. Matka poznaje jakeigoś kolesia i jest z nim. Córka buntuje sie matce. Jeździ po imprezach i zatrudnia sie w agencji. Dostaje zlecenie i okazuje sie ze to nowy koleś matki. On nie zauwazyl ze to ona, ona kazała mu zasłonić oczy, jak juz bylo po wszystkim on dogania ją na parkingu bo czegoś tam zapomniała i jest w szoku gdy ją widzi. Później stają się kochankami. Matka ma problemy z alkoholem. Kochankowie chcą wykończyć ją i straszą. Ona sie upija do nieprzytomności. Oni nie wiem czy jej podają jakieś leki czy co i zanosza do samochodu, aby upozorowac jej samobójstwo. Jest śledztwo. Córka z kochankiem jadą na wakacje, ktos im robi zdjęcia i szantażuje ze wie o wszystkim. Ten koleś mysli ze to sąsiad i pobił go, a ta dziewczyna dzwoni na policje i wrabia swojego kochanka bo juz jej sie znudzil i całą winę za zabójstwo zrzuaca na niego. Jeśli ktoś kojarzy o co mi chodzi proszę o pomoc:) Z góry dzięki:)

JAKI to FILM? zbiorczy

20 cze 2011 - 12:37:37

Cytat
siwa92
Witam, szukam pewnego filmu. Matka miesza razem z córką w dosyć ładnej chacie. Córka jest nastolatką. Matka poznaje jakeigoś kolesia i jest z nim. Córka buntuje sie matce. Jeździ po imprezach i zatrudnia sie w agencji. Dostaje zlecenie i okazuje sie ze to nowy koleś matki. On nie zauwazyl ze to ona, ona kazała mu zasłonić oczy, jak juz bylo po wszystkim on dogania ją na parkingu bo czegoś tam zapomniała i jest w szoku gdy ją widzi. Później stają się kochankami. Matka ma problemy z alkoholem. Kochankowie chcą wykończyć ją i straszą. Ona sie upija do nieprzytomności. Oni nie wiem czy jej podają jakieś leki czy co i zanosza do samochodu, aby upozorowac jej samobójstwo. Jest śledztwo. Córka z kochankiem jadą na wakacje, ktos im robi zdjęcia i szantażuje ze wie o wszystkim. Ten koleś mysli ze to sąsiad i pobił go, a ta dziewczyna dzwoni na policje i wrabia swojego kochanka bo juz jej sie znudzil i całą winę za zabójstwo zrzuaca na niego. Jeśli ktoś kojarzy o co mi chodzi proszę o pomoc:) Z góry dzięki:)


,,Jej pierwszy raz'' na 100% Miło mi jak pomogłam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Filmy, książki o niesłusznie skazanych- pomocy!