Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

01 wrz 2016 - 09:59:10

Służę pomocą. W sumie cieszy mnie Twoje zapytanie, bo mi też się bardzo spodobał klip. :)

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

08 wrz 2016 - 16:56:05

Ja nie szukam piosenki, ale utworu muzycznego, którego tytułu nie znam, może wy będziecie mogły mi pomóc... Utwór grany na skrzypcach. Jego fragment jest bardzo często wykorzystywany w filmach gdzie są sceny bali, lub przyjęć z udziałem "wyższych sfer", arystokracji itp. Kojarzy któraś?

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

14 wrz 2016 - 13:36:51

Można odszukać utwór poprzez radio internetowe, tam można wyszukać dzień, godzinę, a nawet minutę i nawet wpisać fonetyczne brzmienie utworu;-) Super sprawa.

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

25 wrz 2016 - 19:04:12

Witam, będzie trudno ale spróbować zawsze warto :P
szukam piosenki, która często leci w CH Fashion House w Gdańsku. Nie pamiętam żadnych słów, ale śpiewa to jakiś facet o takim trochę kobiecym głosie, piosenka wolna, w refrenie tak ciągnie trochę cienkim głosem.... mam wrażenie jakby to była piosenka z jakiegoś filmu, ale mogę się mylić. Proszę o pomoc :-)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

05 wrz 2018 - 15:25:29

Dołączam się do prośby bo chyba wiem o czym mówisz i mam ten sam problem :P

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 6/5

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

10 maj 2019 - 13:51:35

Cytat
Kaya1456
Ja nie szukam piosenki, ale utworu muzycznego, którego tytułu nie znam, może wy będziecie mogły mi pomóc... Utwór grany na skrzypcach. Jego fragment jest bardzo często wykorzystywany w filmach gdzie są sceny bali, lub przyjęć z udziałem "wyższych sfer", arystokracji itp. Kojarzy któraś?

Oj trudno będzie Ci tutaj odpowiedzieć z uwagi na to, ze muzyka poważna bardzo często jest wykorzystywana w filmach. Tak naprawdę może byc to utwór skomponowany przez Vivaldiego, przez Mozarta, albo przez Bacha. Najlepiej będzie jeśli przesłuchasz sobie jakiejś składanki muzycznej oraz jeśli jest to dość popularny utwor to powinien się tam znaleźć.

Wracając do tematu imprez to bardzo fajny koncert jazzowy będzie w najbliższym czasie odbywał się w Krakowie 19 maja w Harris Piano Jazz Bar - Piotr Budniak Essential Group. Artysta jazzowy nowego pokolenia, w sieci można posłuchać jego twórczości. Więcej informacji o wydarzeniu tutaj:
<moderacja>



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-20 20:30 przez moderator.

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

16 lip 2019 - 15:41:39

Jednak znalazłam! Choć przez przypadek :D Chodziło o "Minuetto" Boccheriniego.

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

18 lut 2022 - 01:45:40

Witam. Jeśli ktoś z Was rozpoznaje jak się nazywa ta melodia to proszę o podpowiedź i z góry dziękuję :)
Tak przy okazji odnośnie tematu 'jaka to piosenka' to jest taka anglojęzyczna stronka gdzie można się zapytać o rozpoznanie melodii (watzatsong.com/en), ale może tutaj jednakże szybciej mi ktoś odgadnie niż tam. Nie wiem czy to polska czy zagraniczna piosenka:

http://www.filefactory.com/file/609pc27fxo04/song%20name.mp3

OK. Melodia została już zidentyfikowana na stronce watzatsong:


youtube.com/watch?v=uZAsfB1Np-8



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-02-21 05:37 przez nuttttka.

JAKA to PIOSENKA? zbiorczy

27 mar 2023 - 10:01:42

Na pewno coś od Nightwish :) Polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NASA zmienia ZNAKI ZODIAKU