Obecnie rozmawiamy o:

Druk ścienny

gorący temat

najtańsza apteka

2 minuty temu

rozwód

godzinę temu

Przebranżowienie lokalu

godzinę temu

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:04:02

Ja jeszcze moge 'polecic" podobny film dokumentalny "Warszawa do wziecia" o probach wydostania sie z takiego wlasnie moim zdaniem patologicznego spoleczenstwa.

niezweryfikowana
Posty: 549
Ostrzeżenia: 1/5

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:04:21

Cytat
sweetkylie
Dziewczyny a może któaś z Was oglądała drugą część tego filmu? Podobno jest kolejna część tego świetnego filmu"

a jest?! z checią obejrze :)

zweryfikowana
Posty: 603
Ostrzeżenia: 1/5

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:04:35

Cytat
Autumn_Rain
Najlepsze jest to, że owa Justyna to moja znajoma ze szkoły średniej ; /// Jak to zobaczyłam, to nie mogłam uwierzyć.


ooo szok.

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:04:38

Oglądałam jakoś niedawno i porażka moim zdaniem, brak słów ;) któraś z dziewczyn wspomniała o "sali samobójców", jednak ani mi ani mojemu chłopakowi film nie przypadł do gustu :)

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:04:52

widzialam i bylam w szoku...

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:06:00

Cytat
Alicja90z
ja też byłam w szoku, ale niestety to rzeczywistość. Ludzie którzy są bez pracy, mieszkają w takich małych wsiach nie mają za bardzo perspektyw życiowych, ani zajęć, więc nie dziwie się, że jedyną rozrywką jest pójście na dyskoteke. Wstrząsnęło mną to, że akurat patrzenie, dotykanie wszędzie tych gołych pseudo tancerek to taka extra rozrywka, a tej dziewczynie nie wspomne. Najgorsze do przełknięcia dla mnie było to jak ona się szczycila cieszyla sie z tego jak ją tak dotykaja wkładaja paluchy wszedzie..


bez pracy a kase maja.... 0 sprawiedliwosci.... i biedne te dzieci....rosnie kolejne pokolenie takich samych debili..... ciekawe jak za pare lat obejrza film z "mamusia" w roli głównej

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:06:14

Cytat
piska
Oglądałam jakoś niedawno i porażka moim zdaniem, brak słów ;) któraś z dziewczyn wspomniała o "sali samobójców", jednak ani mi ani mojemu chłopakowi film nie przypadł do gustu :)


Co kto woli... jednak troszkę pokazuje... jak ludzie młodzi dojrzewają, jak przeżywają dojrzewanie i jakie to trudne :(

zweryfikowana
Posty: 2.111
Ostrzeżenia: 1/5

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:06:25

ogladalam ale bardzo dawno temu... ale chyba jeszcze raz to poogladam ;)

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:06:36

oglądałam w pociagu kiedyś więc nie dokładnie i wszystko ale mniej wiecej wiem o czym film był i najbardziej przeraził mnie fakt tych 'potańcówek' i tej laski z dzieckiem która tam wystepowała.

mieszkam na wsi ale nie takiej i nigdy nie słyszałam zeby gdzieś wo kolicy coś takiego się działo, więc jak dla mnie to jest troche naciągnięty dokument ale być może sie myle, bo przecież każdej wioski nie znam ..

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:07:27

Cytat
kasiurek
no właśnie słyszałam o tym filmie. ale jeszcze nie widziałam. polecasz?

ja polecam :D oglądałam ten dokument już grubo ponad pół roku temu...

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:07:56

Cytat
mmmangel
Cytat
Autumn_Rain
Najlepsze jest to, że owa Justyna to moja znajoma ze szkoły średniej ; /// Jak to zobaczyłam, to nie mogłam uwierzyć.


ooo szok.

W szkole zawsze ubierała się wyzywająco, chodziła jak chciała, była pyskata w stosunku do nauczycieli, uwielbiała imprezować. Ale nigdy bym nie pomyślała, że robi takie rzeczy ; /
Aktualnie ma dziecko (!), męża (już chyba nawet byłego, chyba się rozwiodła), który siedzi w więzieniu.

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:08:50

Oglądałam wczoraj film "Sala samobójców" - świetny film o aktualnej młodzieży, o teraźniejszych problemach, modach (na gejostwo itp.) , bardzo dużo daje do myslenia[/quote]


ja byłam na tym w kinie ale chetnie bym obejrzala jeszcze raz. szukalam na necie ale chyba jeszcze nie ma ;/ a ty gdzie ogladalas?

zweryfikowana
Posty: 603
Ostrzeżenia: 1/5

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:09:52

Cytat
Autumn_Rain
Cytat
mmmangel
Cytat
Autumn_Rain
Najlepsze jest to, że owa Justyna to moja znajoma ze szkoły średniej ; /// Jak to zobaczyłam, to nie mogłam uwierzyć.


ooo szok.

W szkole zawsze ubierała się wyzywająco, chodziła jak chciała, była pyskata w stosunku do nauczycieli, uwielbiała imprezować. Ale nigdy bym nie pomyślała, że robi takie rzeczy ; /
Aktualnie ma dziecko (!), męża (już chyba nawet byłego, chyba się rozwiodła), który siedzi w więzieniu.


nieźle, jednak ja też zawsze byłam pyskata do nauczycieli, uwielbiałam imprezować ... ubierałam się wyzywająco ... a nie robię takich rzeczy:p i niedługo będę Pani Mgr. :P hehe także to akurat o niczym nie świadczy

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:10:00

Cytat
uzulka
Oglądałam wczoraj film "Sala samobójców" - świetny film o aktualnej młodzieży, o teraźniejszych problemach, modach (na gejostwo itp.) , bardzo dużo daje do myslenia


ja byłam na tym w kinie ale chetnie bym obejrzala jeszcze raz. szukalam na necie ale chyba jeszcze nie ma ;/ a ty gdzie ogladalas?[/quote]

na stronce: www.zalukaj.pl

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:10:04

Cytat
landryna26
Cytat
piska
Oglądałam jakoś niedawno i porażka moim zdaniem, brak słów ;) któraś z dziewczyn wspomniała o "sali samobójców", jednak ani mi ani mojemu chłopakowi film nie przypadł do gustu :)


Co kto woli... jednak troszkę pokazuje... jak ludzie młodzi dojrzewają, jak przeżywają dojrzewanie i jakie to trudne :(
Akurat to, że porusza wiele problemów jest prawdą, jednak fabuła dla mnie cienka ;) ale porusza wiele istotnych spraw i to jest akurat ważne ;))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Filmy na odstresowanie :) POLECICIE MI ??