Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:10:10

Rzeczywistość polskich Wsi xDDDD Jak to obejrzałam to nie wiadomo czasem czy się śmiać czy nie

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:10:16

Cytat
margarita864
Hm powiem tak w pewnym sensie to nie ich wina ze wyrastali w takim a nie innym srodowisku,a nie od dzis wiadomo ze to glownie srodowisko w jakim dorastamy nas ksztaltuje. Poza tym zapewne jest to wies popegierowska gdzie bieda az piszczy, co zreszta widac na filmie. Niestety w takich miejscach jedynym priorytetem mlodych to wyskoczyc na imprezke i sie zabawiac albo jak mowila jedna "bohaterka" polansowac sie samochodem. Smutne to ale prawdziwe i takie miejsca wciaz istnieja.

to nie do końca prawda, że środowisko nas kształtuje. Wszystko zależy od nas samych, możemy żyć w patologii a wyjść na ludzi.

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:10:54

Cytat
uzulka
Oglądałam wczoraj film "Sala samobójców" - świetny film o aktualnej młodzieży, o teraźniejszych problemach, modach (na gejostwo itp.) , bardzo dużo daje do myslenia


ja byłam na tym w kinie ale chetnie bym obejrzala jeszcze raz. szukalam na necie ale chyba jeszcze nie ma ;/ a ty gdzie ogladalas?[/quote]

jest na stronie ekino.tv

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:12:26

Cytat
Kiniuuusiaaa1992
Rzeczywistość polskich Wsi xDDDD Jak to obejrzałam to nie wiadomo czasem czy się śmiać czy nie

znasz polską wies w której dzieją się takie rzeczy? nie z filmu tylko z zycia?

ja mieszkam na wsi i jak pisałam nigdy o niczym takim nie słyszałam, czesciej słychać o tym co wyprawiają 'miastowe' na dyskotekach wiec nie obrazajcie ludzi ze wsi i nie mierzcie wszystkich jedną miarą ... nie każda polska wies tak wygląda ;/

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:12:29

który to już wątek o tym?!

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:13:04

Cytat
Autumn_Rain
Najlepsze jest to, że owa Justyna to moja znajoma ze szkoły średniej ; /// Jak to zobaczyłam, to nie mogłam uwierzyć.
oj a ja myslalam ze to bidulka co nawet podstawowki nie skonczyla

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:15:06

Cytat
annula
Cytat
Autumn_Rain
Najlepsze jest to, że owa Justyna to moja znajoma ze szkoły średniej ; /// Jak to zobaczyłam, to nie mogłam uwierzyć.
oj a ja myslalam ze to bidulka co nawet podstawowki nie skonczyla

Nie skończyła szkoły średniej ; ]

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:16:53

Cytat
Natala810
Cytat
sweetkylie
Dziewczyny a może któaś z Was oglądała drugą część tego filmu? Podobno jest kolejna część tego świetnego filmu"

a jest?! z checią obejrze :)

No właśnie gdzieś słyszałam, że jest 2 część...tylko nie pamiętam gdzie i od kogo:)

zweryfikowana
Posty: 603
Ostrzeżenia: 1/5

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:18:19

Cytat
Autumn_Rain
Cytat
annula
Cytat
Autumn_Rain
Najlepsze jest to, że owa Justyna to moja znajoma ze szkoły średniej ; /// Jak to zobaczyłam, to nie mogłam uwierzyć.
oj a ja myslalam ze to bidulka co nawet podstawowki nie skonczyla

Nie skończyła szkoły średniej ; ]

czepiacie się, czasu nie miała laska;P

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:19:56

widzialam kupa smiechu hehehe

Czekając na sobotę...

22 sie 2011 - 21:50:28

Cytat
uzulka
Oglądałam wczoraj film "Sala samobójców" - świetny film o aktualnej młodzieży, o teraźniejszych problemach, modach (na gejostwo itp.) , bardzo dużo daje do myslenia


ja byłam na tym w kinie ale chetnie bym obejrzala jeszcze raz. szukalam na necie ale chyba jeszcze nie ma ;/ a ty gdzie ogladalas?[/quote]

na videoweed jest ten film, mozesz obejzec bez limitu

Mnie i mojemu chlopakowi film nie za bardzo sie podobal, raczej mielismy ubaw po pachy z tego jak żałosny był główny bohater.

Czekając na sobotę...

23 sie 2011 - 15:28:59

ja oglądałam na youtube 'pidbull'

Cytat
kamiqaznasz polską wies w której dzieją się takie rzeczy? nie z filmu tylko z zycia?

A znam i nie uważam, że wszędzie jest tak samo. Wybacz jeśli Cię uraziłam.

Czekając na sobotę...

23 sie 2011 - 15:30:11

ja myślałam, ze zwymiotuje jak oni ją tak macalii po pip*** i wszędzie ogolnie ;/

bleeee

Cytat
Sylwiatkooo
Cytat
uzulka
Oglądałam wczoraj film "Sala samobójców" - świetny film o aktualnej młodzieży, o teraźniejszych problemach, modach (na gejostwo itp.) , bardzo dużo daje do myslenia


ja byłam na tym w kinie ale chetnie bym obejrzala jeszcze raz. szukalam na necie ale chyba jeszcze nie ma ;/ a ty gdzie ogladalas?


jak go męczyli, zeby najpierw powiedział co to jwest nuda a potem co to jest szczęście chyba, czy tam radość... cos z takich rzeczy to nie mogłam ze śmiechu ;pp



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-23 15:31 przez lawenda89.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Filmy na odstresowanie :) POLECICIE MI ??