Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11

ateistka?

30 gru 2017 - 16:34:30

Cytat
banach
to co napisałąm to moja sprawa nienawidzę nic ci do tego
nikt na siłę na ulicy nie bedzie mi wmawiał o innej wierze zrozum to .
Jeśli ma się problemy z natury religii to sie idzie do księdza . Jehowi to zli ludzie wierz mi .
czemu mnie atakujesz ? Jehowi nie są źli nie wkładaj wszystkich do jednego wora znam i mam kilku bliskich znajomych nigdy mnie nie inwigilowali a ja dzieki temu mogłam cos sie dowiedziec o ich wierze. To ze trafiłas na kogos i cie zranił nie oznacza ze wszyscy ludzie są źli." Jeśli ma się problemy z natury religii to sie idzie do księdza" obys trafiła na włsciwego księdza :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-30 16:36 przez agata74.

ateistka?

30 gru 2017 - 16:50:17

I właśnie nie rozumiem jak to jest, ilu jehowych spotkałam to nigdy nic na siłę nie było, wręczali jakieś ksiązeczki i proponowali spotkania ale nic więcej, wystarczyła odpowiedż że nie jestem zainteresowana i tyle:)ale żeby coś stracić czy jakieś nieprzyjemne sytuacje to nigdy nie miało miejsca, @banach to jak on stracił przez nich mieszkanie? Musiał w czymś uczestniczyć lub sam się wkręcił w jakiś dziwny interes, nie wiarygodne żeby tak bez niczego zabrali mu mieszkanie, pierwszy raz słyszę o takim przypadku a również znam kilka osób i mieszkają w naszej okolicy i nigdy nikt się na nich nie skarżył.

ateistka?

31 gru 2017 - 09:02:43

no to pozazdrościć.
Bawcie sie dobrze na Sylwestra miłego wariactwa :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

13-latka często śpiewała tę piosenkę tacie