Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Otóż bardzo dawno nie oglądałam żadnej dobrej komedii. Aż do wczoraj. Oglądając "Zgon na pogrzebie" musiałam tłumić śmiech, żeby nie pobudzić domowników :D Komedia naprawdę mnie rozbroiła :D
Film ukazuje angielską rodzinę, która zjeżdża się na pogrzeb seniora rodu. Co tam się później dzieje... Korci mnie, żeby Wam opowiedzieć, ale sądzę, że jeśli ktoś zdecyduje się obejrzeć, to opowiadaniem zepsuję Wam całą frajdę. A więc powstrzymuję się, choć z trudem:P
Czy możecie wypisać swoje typy? Na jakiej komedii płakałyście ze śmiechu? Naszła mnie ochota na masowe oglądanie komedii, a te które są np w rankingach już oglądałam, albo w ogóle mi nie pasują. Na filmwebie nie chce mi się wertować stron
. Także wypowiadajcie się :)

Pozdrawiam cieplutko!

polecam Kac Vegas,lepszej komedii nie widziałam chyba,ze śmiechu aż mnie brzuch bolał :P

Aż mnie naszła ochota na oglądanie komedii;) A z moich ulubionych to brigitte jones 2 części , bruce wszechmogący. Jak mi się coś przypomni to dodam;)

RRRrrr :) świetny film :)

Nie zadzieraj z fryzjerem.
Oglądałam z 10 razy i zawsze śmiałam się do łez.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-31 13:28 przez laura156.

sekspedycja polecam :P:P

Cytat
laura156
Nie zadzieraj z fryzjerem.
Oglądałam z 10 razy i zawsze śmiałam się do łez.

Czytałam właśnie o niej, ale nie do końca do mnie przemawia, podobno trzeba orientować się w polityce zagranicznej w tym filmie?

Agenci bardzo specjalni/White chicks
Nie zadzieraj z fryzjerem

Zakazany Owoc z Edwardem Nortonem i Benem Stillerem. Polecam :)

Ojj słabo Dziewczyny, słabo z waszym udzielaniem się:P

TO WŁAŚNIE MIŁOŚĆ

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

A ja polecam angielski serial komediowy, IT Crowd, ja się zaśmiewam na nim do łez :)

Może teraz któraś z Was coś mi poleci? :)
Powiem szczerze, że pierwszy raz zdarza się, żeby wątek w którymś o coś proszę został przez Was odrzucony :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-05-31 19:57 przez Pieszczota.

Cytat
Pieszczota
Może teraz któraś z Was coś mi poleci? :)
Powiem szczerze, że pierwszy raz zdarza się, żeby wątek w którymś o coś proszę został przez Was odrzucony :(

Widocznie wolą inne tematy do rozmów:D

Cytat
TutsiFrutsi
Cytat
Pieszczota
Może teraz któraś z Was coś mi poleci? :)
Powiem szczerze, że pierwszy raz zdarza się, żeby wątek w którymś o coś proszę został przez Was odrzucony :(

Widocznie wolą inne tematy do rozmów:D

najwidoczniej.....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Filmy o otyłości