Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Małe zbrodnie małżeńskie - Érica-Emmanuela Schmitta. Gdy czytałam, miałam wrażenie, że autor opisuje moje życie, nie w sensie zdarzeń w tej książce, ale uczuć w niej przekazanych...

Emily Bronte - Wichrowe wzgórza

i nie ma chyba lepszej...

Bezapelacyjnie "Bestia" Alex Flinn. Bardzo polecam;-)

Polecam :
- Trzy metry nad niebem
- Pamiętnik
- Pamiętniki Wampirów
- Saga Zmierzch
- książki Małgorzaty Musierowicz
- PS.Kocham Cię
- Szeptem , Cresendo
- Jedz, módl się, kochaj

jak cos mi sie przypomni to napisze jeszcze :)

"Ptaki ciernistych krzewów" Collen McCollough. Zapewne dla większości z Was skojarzy się ta pozycja z mało rozgarniętym księdzem w tabunach kurzu (serial z lat 80. :). Ale książka jest naprawdę niesamowita, czyta się jednym tchem...to literatura z wyższej półki.

A tak na marginesie dodam jeszcze, że bardzo ciekawą książką o miłości jest "Jeździec miedziany", o ile nie będą Was irytować "pudełkowe" postaci, mierny styl, denne dialogi i harlequinowski romans :) Sam pomysł genialny, ale jego wykonanie tragiczne - mimo to warto przeczytać.

Cytat
_SnowBlack_
Emily Bronte - Wichrowe wzgórza

i nie ma chyba lepszej...
zapomniałam jeszcze o tej dodać :) więc skoro już edytuję post, to dopiszę, że "Dumę i uprzedzenie" również warto przeczytać. aaa i jeszcze "Słodka zemsta" Nory Roberts.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-20 22:22 przez marlenael.

3 metry nad niebem Moccia Federico
I film Tre metri sopra il cielo wersja z 2004 roku tylko i wyłącznie jak dla mnie przepiękny duet najpierw książka potem film, jak dla mnie ryk na tydzień. :D

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Polecam rewelacyjny porqadnik dla KOBIET zatytuowany "MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY "
wydany przez wydawnictwo EUFORIA. Książka jest co prawda w wersji elektronicznej a jej koszt to prawie 110 zł. ale gdybym miała jeszcze raz kupować nie zawahała bym sie ani minutę ! W życiu nie czytałam tak fenomenalnej publikacji traktującej o facetach, ich psychologii, metodach pracy nad sobą itd. Powiem wam tylko tyle, że zakochałam się z wzajemnością a najważniejsze że wiem jak zatrzymać ukochanego mężczyznę przy sobie..
Wam też to na pewno się uda. Szczęściu należy wyjść na przeciw !



Cytat
affectionate
a ja bardzo ale to bardzo gorąco polecam sagę "Jeździec miedziany" Simons Paulliny!
rowniez ja polecam, jest swietna !

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Polecam ksiązkę MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY wydawnictwa EUFORIA. Rewelacyjny poradnik .Znalazłam go przez wyszukiwarkę internetową.

Wichrowe wzgórza
i
Mój wróg królowa (tylko tu trzeba troszke znac historię anglii przed i z czasow królowej elżbiety)
Troche mroczne i nie takie oczywiste ;)

"Miłość w czasach zarazy" Gabriel Garcia Marquez :)

Zdecydowanie "P.S. Kocham Cię"
Piękna, wzruszająca.

"pamiętnik" NIchols Sparks oraz "Jesienna miłość"

* "Anna Karenina"
* "Mistrz i Małgorzata"
* "PS Kocham Cię"
* "Wanda Winnipeg" - jedno z opowiadań z książki "Odette i inne historie miłosne"
* "Wyznania Gejszy"
* "Trudne związki"
* "Ostatnia piosenka"
* "Dziewczyna z pomarańczami"
* "Kiedy byłem dziełem sztuki"
* "Rozważna i romantyczna"
* "Miłość w czasach zarazy"
* "Ptaki ciernistych krzewów"

Wszystkie uwielbiam, czytałam ich więcej ale te są ulubione ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hillsong z Londynu życzy CUDOWNEGO DNIA!