Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Kupiłam ostatnio przyjaciółce książkę "Kochać z otwartymi oczami". Piękna historia z przesłaniem. Mój ulubiony cytat: "Być zakochanym - to kochać podobieństwa, a kochać - to zakochiwać się w różnicach":) Szczerze polecam! Jeśli będziecie miały problem z jej znalezieniem, kupiłam ją w księgarni psychologicznej

Mogę polecić Ci "Szczygieł"- Donna Tartt. Nie jest to romans, ale znajdujemy w książce obraz miłości syna do matki, po której śmierci chłopiec jest zmuszony stawić czoła światu i brutalnej rzeczywistości

Remarque pisał najlepsze książki miłosne moim zdaniem.

Polecam książkę "Biała Wilczyca".

Widziałam "Szczygła" w księgarni. Jest nowością, tak?

Ostatnio czytałam "Jak złapać rosyjskiego szpiega" Naveed Jamali. Interesująca książka., czyta się ją bardzo szybko. Serdecznie polecam

"Na krawędzi nigdy"
"Na krawędzi zawsze" Redmerski J. A.

Mega mi się podobała ta książka. Jak na razie przeczytałam pierwszą część.

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 2/5

Chyba Pan Coelho jednak. Np Alef, albo Na brzegu rzeki Pierdy usiadłam i płakałam.

Ptaki ciernistych krzewów, Saga o ludziach lodu

Cytat
juki_27
Spóżnieni kochankowie Williama Whartona :)

Czytałam - piękna :)

Jako nastolatka czytałam dużo takich książek. Poruszyła mnie bardzo ''PS. kocham Cię''. A niedawno czytałam ''Gwiazd naszych wina''.

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

Ja przeczytałam sporo takich książek, nie mogło zabraknąć klasyki. Ale też mam wrażenie, że ta najlepsza jest jeszcze przede mną i może to będzie książka E.E. Schmidta Zazdrośnice.

@juki_27 zgadzam się. Spóźnieni kochankowie są naprawdę wzruszającą historią o niecodziennej miłości

Jodi Picult ma wspaniałe książki o miłości.
Ale jak byłam młodsza uwielbiałam "Samotność w Sieci"

Paulina Simmons Jeździec Miedziany :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

piosenki z supermarketów