Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Zapalenie pęcherza

wczoraj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 13 14 -->

50 Twarzy Greya! Miłość w ostrzejszym znaczeniu niż większość ckliwych powieści :)

Rzadko czytam książki o takiej tematyce, ale jedna która zapadła mi w pamięć to: "Dziwne losy Jane Eyre" Ch. Bronte :)

"Spóźnieni kochankowie" William Wharton.. Jest taka cudowna, bo nie opowiada o głupich zakochanych nastolatkach tylko o starszych ludziach, do tego rzecz się dzieje w Paryżu.. Jak czytałam tą książkę to chciałam, żeby nigdy się nie kończyła :D

Wciąż ją kocham, Jesienna Miłość, Pamiętnik, Ostatnia piosenka. Chyba każda Nicholasa Sparks'a jest o miłości :)

Ja właśnie skończyłam książkę "Każdy zachód słońca jest inny" i polecam wszystkim, bo czegoś takiego jeszcze w życiu nie czytałam. Co ciekawe podsunęłam ją mojemu chłopakowi i tez mu się spodobała!! To chyba przez to, że autorem jest facet i historia jest opowiadana z męskiej perspektywy. Na prawdę warto.
"Każdy zachód słońca jest inny" A. Adamczyk



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-17 11:29 przez pomponiak.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Polecam rewelacyjny poradnik dla KOBIET zatytułowany "MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY "
wydany przez wydawnictwo EUFORIA. Książka jest co prawda w wersji elektronicznej a jej koszt to prawie 110 zł. ale gdybym miała jeszcze raz kupować nie zawahała bym sie ani minutę ! W życiu nie czytałam tak fenomenalnej publikacji traktującej o facetach, ich psychologii, metodach pracy nad sobą itd. Powiem wam tylko tyle, że zakochałam się z wzajemnością a najważniejsze że wiem jak zatrzymać ukochanego mężczyznę przy sobie..
Wam też to na pewno się uda. Szczęściu należy wyjść na przeciw !



Cytat
afrodytasx
Polecam rewelacyjny poradnik dla KOBIET zatytułowany "MIŁOŚĆ MĘŻCZYZNY "
wydany przez wydawnictwo EUFORIA. Książka jest co prawda w wersji elektronicznej a jej koszt to prawie 110 zł. ale gdybym miała jeszcze raz kupować nie zawahała bym sie ani minutę ! W życiu nie czytałam tak fenomenalnej publikacji traktującej o facetach, ich psychologii, metodach pracy nad sobą itd. Powiem wam tylko tyle, że zakochałam się z wzajemnością a najważniejsze że wiem jak zatrzymać ukochanego mężczyznę przy sobie..
Wam też to na pewno się uda. Szczęściu należy wyjść na przeciw !

przestan spamowac

Zapraszam do czytania moich produkcji ;) O miłości w postaci książkowego serialu ;) Proszę o szczere komentarze :)

http://zainspirowanaek.blog.pl/

,,Tak blisko..."Autor: Tammara Webber. Jestem świeżo po jej lekturze i jeszcze nie mogę przestać o niej myśleć. Rozmarzyłam sie:)

Grey ;-)
Wszystkie tomy przeczytałam na nudnych wykładach ;)
Dotyk Crossa również polecam :)

również Biała masajka. przepiękna.

Ja polecam ,,Jeździec miedziany'' - Paullina Simons i kolejne części książki ,,Tatiana i Aleksander'' (tom: 2)
Ogród letni (tom: 3)cudowne są płakałam jak bóbr

,,Spotkamy się pod drzewem ombu'' - Santa Montefiore
,,Niebo jest wszędzie''- Nelson Jandy

J. Żulczyk "Zrób mi jakąś krzywdę" serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak odzyskac pozyczone płyty