Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 13 14 --> ->|

"Wybór" - jak dla mnie najlepsza książka Nicholasa Sparksa
"Jeden dzień" - David Nicholls
"Na końcu tęczy" - autorka "P.S. i love you" - Cecilia Ahern (trudno znaleźć ale warto!)
Ostatnio przeczytane, piękne "Marcowe fiołki" - Sarah Jio
"Dom na plaży" - Sarah Jio
Emily Giffin - książki obyczajowe i miłosne - "Coś niebieskiego", "Coś pożyczonego", "Sto dni po ślubie", "Siedem lat później"
I poczciwy "Błękitny Zamek" - L.M. Montgomery
Serdecznie polecam :D

Szczerze polecam każdą książkę Daniel Steel - uwielbiam tą pisarkę. każda książka jest bestsellerem i na długo zostaje w pamięci...

Jeżeli ktoś ma ochotę na coś lekkiego przyjemnego to polecam KLUB MIŁOŚMNICZEK CZEKOLADY - DWA TOMY

Cytat
jagoda_w6
P.S. Kocham Cię - płakałam czytając każdy rozdział,jednak książka jest piękna.


Ryczałam jak głupia ,dobrze że w autobusie tego nie czytałam ..
na prawdę polecam

a ja polecam ,, ARBUZOWY SEZON " Liliany Fabisińskiej i ,, ŚMIERĆ STATYSTYKOM " Marty Akuszewskiej :)

Ja polecam "Pamiętnik" Nicholas Sparks .. Warte przeczytania :)

List w butelce - Nicholas Sparks
I wciąż ją kocham - Nicholas Sparks
Dziewczyna o szklanych stopach - Ali Shaw
Włoskie Szaleństwo - Meg Cabot

Polecam ;)

ja zaczynam czytac "Pięćdziesiąt twarzy Greya". jestem dopiero na 150 stronie,a ma ponad 600 :D Jest to ksiazka o tematyce erotycznej, wszyscy teraz na punkcie tej powiesci szaleją ! :D

zweryfikowana
Posty: 103
Ostrzeżenia: 3/5

Tygrysie wzgórza [iekna kasiązka o niespełnionej miłości

Small Bertrice - Niewolnica Miłości (bardziej erotyk, ale naprawdę ciekawy i wciągający).
Garwood Julie - Niewola (romansidło historyczne z humorem; czytałam 2x i na pewno do niej jeszcze wrócę)

Obie książki są b. długie, ale naprawdę warto po nie sięgnąć :)

"Noc w Curacao" Evy Taliaferro.

Polecam wszystkie książki Emiliy Giffin. SERDECZNIE POLECAM. Warto przeczytać, są wspaniałe. Emily to moja ulubiona autorka! :)

i wciąż ją kocham, pamiętnik, list w butelce- 3 moim zdaniem najlepsze książki :)

Jezdziec Miedziany!!!!
Ryczałam jak małe dziecko.

'Intruz' Stephanie Meyer, wszystkie dziewczyny ktore to czytały są zachwycone i nie sugeruję się autorką bo to coś zupełnie innego niż zmierzch :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ktoś zna?