Ostrzeżenia dla użytkowniczki Matylda1313:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (08-12-2014 22:36) Spam.
Nie wiem, gdzie mieszkasz Gosi, ale ja jestem z Łodzi i chodzę tam do gabinetu depilacji laserowej Laser Glamour. Robiłam tam do tej pory tylko nogi i bikini, ale jak byłam ostatnio przyszła kobitka na usuwanie laserowo wąsika. Można podpytać-http://www.laserglamour.pl/index.php/laserowe-usuwanie-owlosienia-w-lodzi.html
moderator (06-01-2015 19:29) Spam.
Ciekawy pomysł te meble, ale ja preferuję takie mniej nowoczesne wzornictwo i swoje kupiłam na [url=http://www.impresje24.pl/]impresje24[/url]. Kiedy byłam mała, mój dziadek zrobił takie zydelki do ogrodu, pomalował je na biało i pięknie wyglądały. Mam bardzo podobne ławy z tego sklepu i zrobiłam sobie dzięki nim taką małą podróż sentymentalną do czasów dzieciństwa:). Jakość bardzo dobra i mam nadzieję, że jeszcze moim dzieciom posłużą:)
moderator (10-02-2015 13:53) Spam.
Jeżeli zajmujesz się strojami ślubnymi, myślę, że fajnym pomysłem będzie tutaj wpisanie firmy do katalogu branżowego. Spokojnie taką działalność można potraktować jako artystyczną, wszakże zdolności trzeba mieć przy niej mnóstwo, dlatego też Katalog Artystyczny będzie jak najbardziej wskazany. Założenie wizytówki firmy w Art Imperium [color=#FF0000][moderacja - link][/color] jest bezpłatne, a na pewno marka stanie się lepiej rozpoznawalna.:)
moderator (27-03-2015 09:16) Spam.
Ja stwierdziłam, że moja kuchnia musi być jedyna w swoim rodzaju, dlatego zdecydowałam się na zakup mebli w RUST [color=#FF0000][moderaacja - link][/color] i są one bardzo eleganckie i praktyczne. Z reszką moje "królestwo" musiało być odpowiednio urządzone, bez zbędnych dodatków w dużej ilości:).
moderator (17-07-2015 18:36) Spam.
Ładne buty ślubne można znaleźć w sklepie Senity [color=#FF0000][moderacja - link/reklama].[/color] Wykonuje je polski producent, Growikar a ponadto jeżeli żaden model nie przypadnie Ci do gustu, możesz sobie zamówić butki wg własnego pomysłu. Po kontakcie drogą e-mailową, określasz rozmiar, fason, materiał, kolor i dodatki i na pewno będziesz miała niepowtarzalne obuwie na ślubie:)

Zamknij to okno