Ostrzeżenia dla użytkowniczki esmeralda33:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (26-06-2012 16:11) spam reklamowy hej,to ten do niej mail jest [email protected]???? bo tej strony ,co podalas nie moge otworzyc,no kolezanka na allegro kupila od niej jakos z miesiac temu i dala maila ,ale pewna nie jestem czy to do niej napewno? hello? odpisz,zaczekam to nie az takie pilne no wlasnie nie mozna kurcze tu sprawdzic wrozkazinaida małpa wp.pl ? to tak ma byc? już mam kompletne namiary do tej Zinaidy,nawet rozmowa tel.juzsie odbyła:)musze przyznać,ze obiecująca,w weekend będzie mi wróżyć:)jestem pełna dobrych mysli i obaw oby czegos złego się nie dowiedzieć hp://www.wrozkazinaida.aq.pl jak by ktos mial problem to mam ten adres strony ,ale i tak nie wiem czy wolno podac,sama jak szukalam to znalezc ciezko w necie adres taki
moderator (02-07-2012 08:45) Spam reklamowy a jednak mimo sceptyzmu,wrózka przepowiedziłą mi 2 ważne zdazenia, przed ktorymi ostrzegala,stało sie ,wrozba pokryła sie z prawda,okazala sie bardzo rtealna,ta przemila pani sugerowala klopoty,ale wskazowki troche zlekcewazylam,zaluje teraz,bo osoba pomogla..co zrobic, wrozka zinaida chciala mi pomoc,ale jak czasem czyta sie rozne komentarze o wrozbiarstwie to sceptyzm jednak jest,ta pani naprawde jest godna uwagi w swiecie magii i wrożek,terz wiem.

Zamknij to okno